Lité podlahy


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Pokládka anhydritové podlahy

4.7
— Kč
Pokládka anhydritové podlahy
Pokládka anhydritové podlahy
Pokládka anhydritové podlahy
Zadání
pokládka anhydritové podlahy o ploše cca 120m2, tloušťka cca 4cm nad špunťák(podl.vyt. na celé ploše-připravené pro zalití)
Hodnocení
S realizací jsem spokojen,termín byl dodržen,komunikace výborná, vše proběhlo bez problémů, doporučuji.
Dodavatel
ELTEC, s.r.o. (pobočka Psáry-Dolní Jirčany)
Psáry-Dolní Jirčany

Betonové podlahy

4.3
— Kč
Zadání
zhotovení betonových podlah v novostavbě RD síly 5cm.Podkroví-79m2,přízemí-73m2
Hodnocení
podlahy zhotovila firma DARETON
Dodavatel
DARETON

Litá PU podlaha

5.0
— Kč
Litá PU podlaha
Litá PU podlaha
Zadání
Měl bych zájem o provedení polyuretanové stěrky v ČB v panelovém domě v přízemní bytové jednotce. Jednalo by se o cca 20m2. Předem děkuji za nabíd… Více
Hodnocení
Velice rychlá domluva. Pan Kroupa byl velice ochotný, i když se vyskytli jisté komplikace. Domluvená cena platila. S výsledkem jsem velmi spokojený, mohu jen doporučit!
Dodavatel
David Kroupa
Jeseník

Betonová litá stěrka předsíň

5.0
65 000 Kč
Betonová litá stěrka předsíň
Betonová litá stěrka předsíň
Betonová litá stěrka předsíň
Zadání
Poptávám realizaci betonové lité stěrky do předsíně 7m2. Aktuálně je zde plovoucí podlaha, kterou odstraníme. Je nutno povrch vyrovnat a pochozí vrs… Více
Hodnocení
Od začátku do konce maximální spokojenost. Pan Tomešek se vším ochotně poradil, pravidelně nás informoval, dokonce posílal fotky z prací. Chválím jak přístup k zákazníkovi, tak provedené práce. Dík… Více
Dodavatel
Pavel Tomešek
Soběslav

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?