Přístřešek pro auto


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Přístřešek na auto

4.0
16 450 Kč
Přístřešek na auto
Přístřešek na auto
Přístřešek na auto
Zadání
Vysušené řezivo dle nákresu napuštěné proti plísním a škůdcům včetně montáže na místě, termín březen,duben 2012. Přístřešek 6 x 3 m. Kratší stra… Více
Hodnocení
S realizací jsem v podstatě spokojen. Termín se pro objektivní důvody posunul po vzájemné domluvě. Komunikaci s dodavatelem hodnotím na výbornou. Je brzy na projevení skrytých závad. Mé očekáv… Více
Dodavatel
RO-AL CZ, s.r.o.
Roudnice nad Labem

Garážové stáníTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Garážové stání
Garážové stání
Garážové stání
Zadání
Dobrý den, rád bych poptal přístřešek(stání) na 2 automobily. Fotografie stání + nákres zasílám v příloze. Šířka stání vychází ideálně kolem 6500… Více
Hodnocení
Naprostá spokojenost! Velmi dobrá komunikace! Pán je moc šikovný řemeslník a vše udělal na míru dle našich představ. Velmi dobrá cena. Mohu jenom doporučit!!!
Dodavatel
BRAVE OUTDOOR s.r.o.
Kostelec nad Orlicí

Pokládka zámkové dlažby

5.0
— Kč
Zadání
úprava podkladu a položení dlažby cca 50 m2. Jde o zastřešený přístřešek (používaný i jako stání na auto) a přístupový chodník
Hodnocení
Oceňujeme seriózní jednání, kvalitu a rychlost práce.
Dodavatel
Jaroslav Gabčo
Louny

Rekonstrukce dřevěné chatyTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Rekonstrukce dřevěné chaty
Rekonstrukce dřevěné chaty
Rekonstrukce dřevěné chaty
Zadání
Mám zájem o částečnou rekonstrukci dřevěné chaty (6x6 m). Jde zejména o renovaci dřevěných stěn, oprava betonové podlahy uvnitř, nové dřevěné oblože… Více
Hodnocení
Výborné jednání a komunikace velmi na úrovni. Pan Tegi je velice vstřícný a zároveň organizovaný, takže vždycky bylo vše transparentní a jasné - jak ohledně nákladů, tak i postupu práce a dalších po… Více
Dodavatel
AZEL s.r.o.
Kralovice

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?