Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Rozvody vody, odpadu, výměna radiátorů

Popis zadání

rozvody vody a odpadů po bytě, osazení systému pro závěsné wc, výměna radiátorů

Dodavatel (řemeslník)
Neruda Martin Voda-Topení-Plyn (Hradec Králové)
Kvalita výsledku
Solidní
Poměr cena výkon
Solidní
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Co se týká prvotní domluvy, musím hodnotit velmi pozitivně.
Skvělá domluva pro setkání a domluvení detailů
Práce pro rozvody vody a odpadu byly provedeny dle dohody.
Co se týká odpadu pro vanu, hrdla trubek přesahovaly vnější líc zdi(zeď z ytong-10cm), musel jsem si to seříznout, nedal bych tam obklady.
závěsný systém pro wc jsem vzal přes tuto firmu, měla být včetně ovládacího panelu na splachování. Při prvotním osazení jsem zjistil, že toto ovládání není přiloženo.
Kontaktoval jsem pana Nerudu, ten napsal, že tam to ovládání je. Po dalším emailu, kde jsem mu psal, že ovládání tam není, at mi pošle doklad o koupi systému se po 2týdny neozval. Nebral telefony ani zpětně nevolal. Až po těch cca 2týdnech se povedlo dovolat.
Tvrdil, že to ovládání tam bylo,a že to musel někdo teda vzít - nevěřím, že to vzal někdo jiný, protože na rekonstrukci se podílela rodina, elektrika byla přes známého(nikdo jiný se tam nepohyboval), proto si myslím, že ovládací panel nebyl přiložen.
Přesto řemeslník slíbil, že zašle potvrzení o koupi závěsného systému. Opět nic nepřišlo, nemám už chuť pana Nerudu kontaktovat.
Přišel jsem tedy o cca několik set korun, protože ovládací panel byl započítán do systému a nyní musím koupit ještě nový, za cca 1000,-.

Ještě před zjištěním tohoto problému jsem chtěl provést výměnu topných těles. Na přesnou cenu za provedení prací dle naší domluvy jsem taky čekal marně-(2týdny), až jsem se rozhodl s konkurenční firmou, která během tří dnů vyměnila radiátory, a cena byla ještě nižší, než byl prvotní nástřel ceny u pana Nerudy.


Pan Neruda tvrdil, že není malých zakázek, tak jsem byl rád, že jsem sehnal takového řemeslníka, který se tak malé zakázce bude věnovat s péčí. Bohužel s těmi dalšími zkušenostmi jsem zjistil, že již neoslovím tuto firmu pro další spolupráci.
Petr D.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 16.05.2014 uživatelem petr.dvoracek

Diskuze
Dobrý den pane Dvořáčku, dle emailové komunikace jsme zjistili, že pan Neruda vám slušně sdělil, aby jste si na topení poptal jinou firmu, jelikož by vám to nestihl udělat ve vámi požadovaném termínu. Což nám přijde jako normální jednání. Co se týče ovládací desky na wc, je to tvrzení proti tvrzení. Jelikož pan Neruda s jeho kolegou tvrdí , že deska byla součástí balení a vy tvrdíte opak. Pro nás je to zkušenost pro příště, abychom zákazníkovi dali podepsat protokol o převzetí zboží a tím jsme pak předešli následné reklamaci, že dodávka zboží nebyla kompletní. Samozřejmě nemůžeme ručit, kdo se na stavbě pohybuje a má přístup k vašim věcem.Pokud se vám pan Neruda neozýval a nebral tel.chápu, že je to pro nás špatná reference a stávat by se to opravdu nemělo, tímto se tedy dodatečně omlouváme. S pozdravem firma Neruda.
Dobrý den, ano, pan Neruda slušně sdělil, že mu nevadí, že poptám jinou firmu. To jsem mu napsal po dvou týdnech, že se budu muset obrátit na někoho jiného,že už nemůžu čekat na jeho nabídku. Odpověděl, že s tím nemá problém. Souhlasím, že to bylo ve slušnosti.
Ovládací deska na WC: volal jsem do firmy, odkud byl závěsný systém kupován, a obchodní zástupce mi řekl, že ovládácí deska není součástí balení v krabici závěsného systému, ale že se dává zvlášť. Což už podle mého je trochu v rozporu s tím, co tvrdí pan Neruda a jeho kolega (ovládací panel byl součástí balení).
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace