Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Kopmpletní rekonstrukce WC

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
výměna stávajícího WC za závěsné WC, výměna dlažby a obložení stěn obkladem

=== Nabídka
Dobrý den k tomu abych vám mohl vypracovat cenovou nabídku bych potřeboval více informací a proto bych navrnul sejít se přímo na místě.
Josef Kudela

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

NEDOPORUČUJI pana Kudelu na jakékoliv stavební či jiné práce!!! Jeho práce byla opravdu noční můrou a ještě dlouho bude.Rekonstrukce WC se protáhla na 14 dnů, kdy jsme byli doslova bez záchodu týden , po této době jsem pána vyhodila, jelikož odvedená práce byla katastrofální (poslední kapkou k vyhazovu bylo zjištění, že pán nemá koupené obklady, které už měsíc mnou byly zaplacené a že ani nemá peníze,aby je koupil). Musela jsem to dodělat pomocí známých od rodičů hodně vzdálených od mého bydliště. Klozet zabudován nad normu tzn. i já při své výšce 178cm na záchodě téměř nedostanu nohama na zem. Připojení na odpad se muselo dělat znovu tzn bourání, jelikož od pana Kudely to nebylo vůbec připojeno. Geberit zazdil tak že jsme museli kupovat prodloužení trubek(koupil totiž geberit pro sádrokartony a zazdil to KB bloky).Jedinou řadu obkladů ,kterou pán stihnul, tak ta do druhého dne opadla. Udělal mi díry do podlahy a zdiva, kde vůbec neměl zasahovat. Otvor na vypínač udělal tak velký, že bych musela mít vypínač 15x15cm. Otvor pro dveře udělal velký tak, že jakmile dorazili dveře muselo se dozdívat.Dveře od firmy Zlomek, jsou rovněž "zajímavé" - obložky jsou totiž prohnuté. Kování na dveřích jiné než byla objednávka a po 14dnech co na to několikrát upozorňuji se stále nic neudálo. Rovněž peníze za již zaplacené obklady, které pán nedodal a museli jsme je kupovat na poslední chvíli po několika příslibech stále nedorazily. Okno, které osazoval není v rovině, o tom, že rovina není doržená i v jiných místech psát ani nebudu. Omítku připravil tak, že na některých místech není dotažená a končí nad obkladem, takže to i po vymalování a upravení jde stále vidět . Co se týká termínu, tak zahájení prací bylo téměř o měsíc opožděno a práce se vlekly jak jsem zmínila 14dnů, k rychlosti práce nepřispělo ani to, že pán si klidně po absolvování pátečního koncertu v sobotu nedorazil z důvodu, že mu nebylo dobře, to se ještě opakovalo jedenkrát , kdy mi do telefonu několikrát sdělil, že je na cestě apod, a celý den se neukázal. Na otázku co bych udělala příště jinak je jednoduchá odpověď : rozhodně bych šla do řemeslníka, který by byl ověřený kamarády, i když ze vzdáleného bydliště,nikoli podle referencí na internetu, které si tam snad pán musel napsat sám, jinak tomu opravdu nerozumím. Sumasumárum - obrovská NESPOKOJENOST, která tímto pro mne vrhá bohužel stín i na server Nejřemeslníci.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+5
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 22.11.2011 uživatelem Uživatel_4849

vykresy_WC
WC
1
2
3
4
5
6
Diskuze
Proč tady nejsou autentické fota prací co pan Kudela řemeslnicky zfušoval???
několik málo fotografií vloženo
Jsem autorem druhé recenze na Pana Kuidelu. Nedivím se již ničemu. Jeho spolehlivost je naprosto šílená. Znám ho od loňského září. Líbila se mi jeho práce a hlavně příznivá cena za práci, kterou dělal pro kamaráda. Tedy jsem se s ním dohodl, že mi pomůže s rekonstrukcí domečku. Práci, kterou zatím odvedl ale mohu jen chválit. Nicméně pravdou je, že se to šíleně protáhlo a protahuje. Nejen z jeho strany. Nyní mi už přes týden není schopen zvednout telefon s výjimkou středy kdy to zvedl asi omylem, což si asi úplně nebude pamatovat neb mi slíbil, že ve čtvrtek v 10 hod. vyjede směr místo práce - nebyl tam. Telefony opět nebere... Co mělo být do konce září hotovo stále není.

P.S.: Jestli je autorka této recenze obyvatelkou domu u olomoucké fakultní nemocnice, tak mi tvrdil, že to u ní má hotovo a vše dopadlo i přes nějaké komplikace výborně ku všeobecné spokojenosti... Několikrát jsem ho tam vezl i s nějakým materiálem, neb nemá řidičák.
Ano jsem obyvatelkou domu u olomoucké fakultní nemocnice a musím podotknout, že tvrzení o všeobecné spokojenoti pana Kudely mě pobavilo. Kdybych neodstoupila od smlouvy a pana Kudelu nevyhodila a rekonstrukci nedodělali mí známí, tak se obávám, že ještě teď by práce nebyla hotová a s odvedenou prací pana Kudely jsem rozhodně spokojená nebyla a nejsem.
P.S. Taky jsem mu zkoušela několikrát volat a rovněž mi nebere telefon.
Já mu volal teď. Volám mu průběžně nekolikrát denně na všechna jeho čísla. Zvoní to a nebere. Teď jedu na stavbu, pobalím veškeré jeho věci a vezu na jeho adresu trvalého bydliště. Tam bydlí jeho máma, která jestli o něm ví nevím, ale vím co se dozví.
Nebyla doma, mám to v autě a smrdí to.
Mimochodem, jestli se podílím na onom Vašem neštěstí svou recenzí, nabízím bolestné ve formě punče v Masných Krámech, nebo jinde. :-)
Tak já mu opět zkoušela volat a opět mi to nevzal. Tak Vám přeji ať se brzy dovoláte a zbavíte nákladu v autě. Co se týká punče - chodíme na punč každou středu, tak se klidně můžeme potkat a zanadávat si na pana Kudelu :-)
inu, tak mi to dnes nevychází...
A nadávat na něj můžu, leč na druhou stranu mi ho je spíš líto... Nadávají na něj teď dost ti, co to po něm dodělávají...
Obklady začínají padat...
to je mi líto, ale popravdě se tomu nedivím, vím jak to spadlo u mě. Já každým dnem čekám, že se někde něco pokazí, začne někde téct voda apod. Pořád nechápu, že takový člověk může být řemeslník a není mu to samotnému blbé se za něj pokládat.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace