Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Návrh interiéru RD u Prahy

Popis zadání
Popis vyplněn dodavatelem:

Od lehkých stavebních úprav, přes nové podlahy až ke krásné nové kuchyni, jídelně a chodbě. I tak by se dala ve zkratce popsat zakázka rekonstrukce 1.NP v rodinném domě v Říčanech u Prahy.

Cílem rekonstrukce bylo vytvoření příjemného světlého prostoru. Stavebními úpravami došlo ke zvětšení a prosvětlení kuchyňské části, kde je nyní kromě komfortní kuchyňské linky i nadstandardně velké barové posezení. Kuchyňská linka je vyrobena z moderních nadčasových materiálů. Pracovní deska je z vysoce odolného technického kamene a všechny viditelné plochy dvířek jsou opatřeny bílým vysokým leskem. O osvětlení kuchyně se starají dvě stropní světla, doplněná o závěsné krystalkové světlo nad barem a zafrézované LED pásky v horních skříňkách.

Ve vedlejší místnosti, která je využívaná jako jídelna, se opakují stejné materiály jako na kuchyňské lince - tzn. bílý lesk. Dominantu pokoje tvoří na míru vyráběný, velký jídelní stůl pro šest osob. Nad jídelním stolem se opakuje prvek krystalkového závěsného svítidla. Tohle světlo je doplněno o přisazené světlo čtvercového tvaru, též s prvkem krystalů a dále jednoduchými nástěnnými světly pro náladové osvětlení.

Komunikační prostory v domě dostaly také zcela nový ráz. Kromě nové podlahy a výmalby byla vybrána i nová dominantnější světla a designový radiátor pro optické zvětšení a rozšíření chodby.

Dodavatel (řemeslník)
Ing. arch. Miroslava Karasová (Brno, Praha, Přerov)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

S prací paní architektky jsme byli velice spokojeni. Vytvořila nám velmi příjemný domov v nadčasovém designu. Paní architektka dokázala správně vystihnout jaký styl bydlení nám vyhovuje a v kterém se nám také bude komfortně bydlet. Perfektní komunikace, profesionální přístup, odborné znalosti, časová dochvilnost, smysl pro detail a schopnost skloubit luxus s praktičností jsou schopnosti, které jsme nejvíce ocenili při naší spolupráci. Ochota, příjemný přístup a snaha vždy včas a správně odborně pomoct jsou u paní architekty samozřejmostí. Při dalších rekonstrukcích zcela jistě služeb paní architektky velice rádi využijeme. Interiér jí navržený je "vyšší liga", kterou člověk sám nedosáhne.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 16.02.2015 uživatelem Uživatel_106797

RD_Ricany_01
RD_Ricany_02
RD_Ricany_03
RD_Ricany_04
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace