Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Interiérové řešení bytu - interiérový design

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den, rádi bychom poptali kompletní interiérové řešení malého bytu 3kk 64 m2. Byt je bez zařízení i bez kuchyňské linky, jen v ložnici se nachází vestavěná skříň. Nachází se v pár let staré novostavbě, rekonstrukce tedy není nutná. V ložnici je velká vestavěná skříň. Byt bychom chtěli řešit chytře, s důrazem na velké množství úložných prostor. Máme rádi barevný interiér a dřevo, nebráníme se "recyklovanému" nábytku. Vybavení bychom dokupovali postupně, podle finanční situace. Prioritou je vybavení kuchyně a obývák. Zajímá nás cenové rozpětí designu interiéru. Prosím přiložte realizace, abychom věděli, zda si stylově sedneme. Plánovaný termín realizace je červenec -srpen 2014. Přikládáme plánek bytu. Děkujeme předem za nabídky.

=== Nabídka
Dobrý den,

Moc ráda Vám pomůžu s návrhem interiéru Vašeho bytu. Ideální by bylo se sejít bud´ přímo u Vás v tom bytě anebo u mě ve studiu a probrat veškeré důležité detaily k interiéru. První hodina je zcela zdarma a nezávazná. Po schůzce Vám pošlu e-mailem přesnou cenovou nabídku k projektu.

Orientačně – návrh interiéru, zakreslení do 3D programu, návrhy dispozičního řešení interiéru, 3D perspektivní pohledy, doporučené barvy, materiály, nábytek a osvětlení, seznam doporučených zařizovacích předmětů – cca 5000,-kč/místnost. Cena vždy záleží na složitosti prostoru a návrhu.
Na referenční obrázky, jak návrhů, tak i realizací, můžete se podívat na web stránkách. Najdete tam jak obrázky návrhů, tak fotky interiérů po realizaci, také dokumentaci k technickým výkresům.

Průběh spolupráce:

První nákresy dispozičního řešení prostorů, bych Vám dodala cca do 2 týdnů po zaplacení zálohy.
Byl by to ideový koncept řešení samotné dispozice v několika variantách. Návrh v rozsahu: půdorys, perspektivní pohledy na stěny v elektronické podobě. Po domluvě, proběhne konzultace za účelem projednání připomínek z Vaší strany a výběru nejvhodnější varianty návrhu.

Další schůzka proběhne podle domluvy, cca do 2 týdnů – dopracování návrhu (na podkladě vybrané a zkonzultované varianty). Návrh v rozsahu: půdorys, vizualizace 3D, doporučené materiály a barvy.

K finální verzi návrhů přeposílám seznam doporučených zařizovacích předmětů – hotový solitéry. V návrzích nábytek na míru má podobu vizuální a materiálovou, technické výkresy na výrobu dle dohody.

Nevím, jestli má nabídka bude nejlevnější, ale mohu zaručit bezproblémovou komunikaci, kvalitní práci a nápaditý design :)

V případě dotazů a cokoliv Vás napadne, neváhejte mně kontaktovat a moc se těším na případnou spolupráci.

Hezký den.

Vaida Kraus

Dodavatel (řemeslník)
vaidaDESIGN (Praha 3-Vinohrady)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Spolupráce s Vaidou Kraus předčila naše očekávání. Vaida umí své návrhy pěkně přizpůsobit potřebám, vkusu i rozpočtu klientů. Jsme zvědaví, jak zvládneme realizaci, dostali jsme však kompletní seznam zařizovacích předmětů i s určením, kde je koupit, tak by snad vše mělo jít dobře. S Vaidou jsme stále v kontaktu, nepřestává nám pomáhat, i když její část práce - návrh interiéru- již byla splněna. Termín dodávky i cena byly bez problémů dodrženy. Spolupráci s touto interiérovou návrhářkou doporučujeme. Komunikace byla naprosto bezproblémová.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 09.11.2014 uživatelem Uživatel_56039

resized_DSC_0087
Snimek2
Snimek3
Snimek5
Snimek6
Snimek7
Snimek8
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace