Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Zateplení domu - fasáda

Popis zadání

Vnější zateplení rodinného domku podle projektu. Polystyren, omítka atd.

Vybírala jsem z 10 firem nejen podle ceny, ale také podle toho, jak firmy k poptávce přistupovaly. Vyřadila jsem ty, které stavbu "nepotřebovaly" předem vidět, a poté firmy předražené - ceny se lišily až o 100 tisíc.

Vybrala jsem podnikatele s cca průměrnou cenou. Přišel sám a ukazoval, co kde jak. Je rozhodný, velitelský typ, mluví stručně a jasně a má na stavbě pořádek. Což vítám.

Dodavatel (řemeslník)
JUMAR, s. r. o. (Praha 9 )
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

S realizací celé zakázky jsem absolutně spokojená. Chválíli ji i ostatní stavaři, kteří se v domku objevili. Tam, kde projektant "zaspal", šéf firmy Ing. Rulf okamžitě navrhl řešení, které skutečně dopadlo dobře a taky dobře vypadá. Dělníci opravdu makali celou směnu, chovali se velmi slušně a odvedli perfektní práci.
Když jsem něčemu nerozuměla, stačilo zavolat panu majiteli a on mi poradil i s tím, co se zakázky přímo netýkalo.
Zakázka byla dokončena dva dny před termínem a závady nebyly, neobjevily se ani po zimě.
Výhoda je, že fasáda není neprodyšně přilepená na zdech domu, ale že pořád mírně provětrává, takže se ani na nových zdech v zimě neobjevila vlhkost a dům pomalu prosychá.
Co bych udělala jinak?
No hlavně bych našla tuhle firmu před začátkem naší rozsáhlé rekonstrukce a dala bych jí celou zakázku na klíč.
A když už je to tak, jak to je, poslechla bych alespoň majtele firmy, když mi radil, abychom nepěknou podezdívku domu dali zakrýt barevně odlišným zateplovacím systémem a fasádou. Teď nás to nejspíš stejně čeká, protože teplotní rozdíly na rozhraní zateplení a podezdívky vytvářejí tepelný most. Pokud se do toho pustíme, požádám opět firmu Jumar.

Škoda, že zde není také možnost varovat před špatnými firmami, nebo v mém případě před nepoctivým a špatným projektantem. To vše bych si byla mohla ušetřit, kdybych byla znala firmu Jumar dřív.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+3
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 21.04.2010 uživatelem Uživatel_1562

Diskuze
Díky za perfoktně popsanou zkušenost!

Pokud jde o špatné zkušenosti, můžete se také podělit. Máme zhruba 10% negativních referencí s jednou hvězdičkou. Jsou cenné zejména pokud jeden autor napíše nějkou kladnou a nějakou zápornou referenci. Naším cílem je sice vyzdvihnout především dobré firmy, ale vyváženost je pro nás také důležitá. Díky a hezký den.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace