Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Montáž plynového kotle

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Montáž plynového kotle, který sám zakoupím, případně doporučení, nebo i dodávka plynového kondenzačního kotle, kritérium CENA a SPOLEHLIVOST. Výkon cca 24 kW, s možností pozdějšího připojení ohřevu TUV (zatím mám funkční plynový bojler). Kompletní zapojení včetně ekvitermní regulace. Náhrada za starý kotel Protherm, umístěný v malé místnosti u koupelny, ve 120 let starém rekonstruovaném domě.

=== Nabídka
Dobrý den,
nepíšete sice jaké parametry má vaše otopná soustava a jaké jsou požadavky na přípravu TUV, nicméně na takto položené zadání lze odpovědět následovně.
Kondenzační kotel o výkonu cca 24kW jako náhrada za starý kotel Protherm (bez určení typu) s možností budoucího připojení externího zásobníku TUV - kotel má již zabudovaný trojcestný ventil pro přepínání mezi topením a nabíjením zásobníku a vývody na připojení externího zásobníku TUV a řídící elektronika obsahuje konektor pro připojení teplotního čidla externího zásobníku.
- za odpovídající náhradu v této cenové úrovni lze považovat Protherm PANTHER CONDENS 25 KKO ... v e-shopech pořídíte za cca 26.000,-Kč+
- výkonově lepší je v této kategorii BAXI DUO-TEC COMPACT HT 1.24 díky tomu, že dokáže zmodulovat na daleko nižší výkon - je ovšem otázka zda tuto vlastnost využijete - vzhledem k tomu, že neznám parametry Vašeho systému nemohu posoudit ... v e-shopech pořídíte za cca 28.000,-Kč+
- pak je tu v této kategorii o třídu lepší THERMONA (hodnocení prosím berte s rezervou - hodnotím z pohledu na vnitřnosti kotlů - když vidím kusy železa, či jiných barevných kovů vím, že stačí opravit, či vyměnit příslušný díl, oproti tomu kdy je použito mnoho plastových, kompozitních či jinak pro výrobu levných materiálů, kdy je pro mechanickou poruchu drobného dílu nutno vyměnit celou podskupinu) ... v e-shopech pořídíte za cca 35.000,-Kč+
Všechny výše uvedené kotle montuji a servisuji.
Cena za montáž a uvedení do provozu (vč. DPH):
Práce ... 3.500,-Kč
Materiál ... 1960,-Kč (dopojení do 0,5bm)
Uvedení do provozu ... 1.450,-Kč
Regulace - ekvitermní - na e-shopech pořídíte od cca 2.500,-Kč dle typu kotle.
Cena za montáž a uvedení do provozu (vč. DPH):
Práce ... 750,-Kč
Materiál ... dle délek připojení a potřeby vrtání otvorů
Výše uvedené ceny za montáž neobsahují potřebné napojení na odvod spalin - nevím jaký je stav vložkování Vašeho komínu.
S pozdravem
Roman Kouřil
Po obhlídce na místě dohodnuta instalace mnou zakoupeného kotle Thermona. Konkrétní cena bude uvedena v nabídce. Montáž do 22.9.

Dodavatel (řemeslník)
Roman Kouřil (Kvasice, okr. Kroměříž)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Pan Kouřil při seznámení se situací na místě kvalifikovaně poradil při výběru vhodného plynového kotle pro náš RD s přihlédnutím k našim požadavkům. Po dohodě jsme kotel s příslušenstvím objednali přes internet (máme velmi dobrou zkušenost s obchodem idubina.cz). Montáž proběhla v termínu o víkendu 20.-21.9.2014.

Cena montáže odpovídala původnímu odhadu.

Komunikace s dodavatelem byla nadstandardní, ochotně zodpovídal všechny dotazy, před montáží poradil s návrhem malých stavebních úprav. Trvale byl dosažitelný na mobilním telefonu.

Závady se po realizaci zatím žádné neobjevily, Po dvou týdnech pan Kouřil přijel znovu, aby připojil venkovní teploměr, který jsme objednali dodatečně a nastavil ekvitermní regulaci kotle.

Očekávání předčil aktivní přístup pana Kouřila a zejména skutečnost, že při rozhodování dílčích problémů zvolil možnost pro nás výhodnější bez ohledu na to, že levnější a jednodušší řešení mu přinese menší zisk.

Naše zkušenost nás vedla k tomu, že jsme se s dodavatelem dohodli, že nám bude provádět údržbu a každoroční revizi plynového kotle.Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 15.10.2014 uživatelem josmid

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace