Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Oprava hrobu

Popis zadání

Zadali jsme opravu hrobu firmě Petra Bartošová Slavičín- Hrádek.

Dodavatel (řemeslník)
Petra Bartošová (Slavičín-Hrádek na Vlárské dráze)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

fy nám rozbila celý hrob s tím, že vše bylo špatné, vytáhla s důchodkyně postupně 125.000,-Kč a každý druhý dne, již 3 měsíce slibuje,že přijede nový hrob dělat. Zatím máme místo hrobu hromádku kamení.Víme, že nejsme postiženi sami.Varuji všechny, kdo mají zájem o opravu pomníku pro své rodiče, prarodiče...ať si dají velký pozor.

Cena
neuvedena
Kategorie
Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 27.03.2014 uživatelem Uživatel_77938

Diskuze
Uživatel_77938 můžete se mi prosím ozvat na email anicka.andilek@gmail.com ? prarodiče mají stejný problém, chtěli bychom vědět jestli jste to nějak vyřešili, popřípadě se domluvit na společném řešení. Děkuji.
Dobrý den,
jen info - hlavní líčení ve věi obžalovaného Petra Moštěka se koná 31. března u Okresního soudu v Šumperku (věc. sp. zn. 3 T 25/2016).
BB
To by mně zajímalo co dostala?Nebo byl soud hodný tak jak když soudil Mošťka ,kterému stačilo u soudu hezky brečet a za dva roky ho pustili a on mohl dělat podvody znovu!
Dobrý den, můžete se mi prosím ozvat? Máme stejný problém a můžeme případně postupovat společně. Děkuji M.Haberland@email.cz
Zdravím a soucítím s vámi. Imoji maminku připravili tito dva zloději o několik desítek tisíc,vesele pobíhají po svobodě a smějí seč nám za zády.nebojte se na každou svini se vaří voda a ta jejich se začíná ohřívat,pomalu ale jistě.Apokud je tento stát ještě trochu právně demokratický snad již brzo budou bručet-a hlavně oba !!!!!!
Dobrý den!Nám se stalo to samé,prosím kontaktujte policii at je nás víc,děkuji
Dobrý den!!! Nám se stalo taky, že pan Petr Moštěk převzal peníze od mé matky 65.000Kč.Původní cena za pomník byla navrhnuta na 73.000Kč. Hajzl- dal slevu a moje matka postupně vyplatila šmejdovi již zmiňovanou částku 65.000Kč. Peníze převzal k 1.4.2014 a dílo mělo být hotovo a předáno k 1.6.2014. Do dnešního dne máme poze rozkopaný a zničený původní hrob v Archlebově. Co šlo použít je pryč - ukradeno. Dle mého osobního šetření tato dvojice bydlí v Bojkovicích okr. Zlín. (Já už vím kde, dnes jsem tam byl.)O víkendu nebývají doma. Srát na hlavu si nenechám. Že je to hienyzmus, tak o tom není pochyb. Zneužívat zemřelé a po nich pozůstalé, tak TO NE, TO FAKT NE!!! Policajti mají své práce až nad hlavu. A prokazovat tuto kurvárnu nebude jen tak. P.K.
Dobrý den, přidáváme tento komentář, protože jsme také mezi postiženými. Zakázka byla uzavřena koncem března a do dnešního dne žádné plnění. Zakázku jsme po marném čekání a neustálém oddalování termínu zrušili a dosud jsme se nedočkali vrácení peněz. Tento týden byly slíbeny dva termíny p. Mošťkem i Bartošovou, ale peněz jsme se stejně nedočkali. Nezbývá než to tento týden nahlásit policii.
zdravím nečekejte na žádné zázraky od těch dvou zlodějů a podvodníků a ! ihned podejte trestní oznámení na nejblišší pobočce policie . co bych rád dodal- stále se řeší jen pan M. ale větší darebák je paní .B. o všem od počátku podepsání věděla ale tvářila se jak svatoušek,doufám že po soudním projednání této prasárny půjdou oba na dlouho do chládku protože naše příbuzné připravili tito šmejdi nejen o peníze ale i zdraví ,pohodu a radost-a to už nám všem nikdo ničím nenahradí a nevrátí-držte se a naschle u soudu !!
Trestní oznámení podáno. Obratem nám policie oznámila, že podvod byl ve stejném týdnu postoupen ke společnému řízení na krajské ředitelství Olomouckého kraje, územní odbor Šumperk, oddělení hospodářské kriminality. Tak snad se záležitost pohne ke spravedlivému potrestání. Horší to ovšem bude s náhradou vzniklé škody.
Zdravím !! Takže oznámení také podáno!! PČR vše nabrala a další scénář byl jako popis od uživatele 97968. Další krok, který chci udělat je informovat lidi o tomto šmejdovi a jeho partnerce. Snad se mi to podaří dostat do televize, už se na tom pracuje. Prosím, ozvěte se mi kdo máte podobnou zkušenost s touto dvojicí na tel: 606 635 367 . Nestyďte se, že jste naletěli darebákovi. Slušnost není slabost jak si někteří lumpové myslí.
Dostal jsem ho, pachatel(é) jdou brzy sedět.
Bohužel naše škoda je mnohonásobně vyšší, babička může přijít o dům a stále bude zadlužena. Na pachatelích si nemáme co vzít. Zkusím brzy zveřejnit a třeba založit sbírku s motem: Pošle tisíc lidí tisíc korun podvedené důchodkyni. Co myslíte? Děkuji
podvedeninejvice@seznam.cz
jen pár poznámek-11.11. v tn na nově byl náš darebák konečně představen ale- jak je možné že škoda přesáhla 1 milion a je stále na svobodě , za 2.- furt se mluví o pannu Petru Moštekovi já však znovu říkám že minimálně !! stejný díl vinny na krádežích má i p. Petra Bartošová -oba mají sedět už nyní ve vazbě a jejich syn v děcáku,takoví darebáci nesmí vychovávat dítě co z něj asi bude,až začne soud bude nám muset i policie hodně vysvětlit i oni mají svůj dílek vinny- a ke vámi navržené sbírce-vdobě anonimity počítačového světa je to nápad špatný , ale hlavně-!!! co když autor sbírky bude sám P.M. nebo paní P.B. !!- dnes už nevěřím nikomu .
Se jmonovanou a jejím přítelem Petrem Mošťkem mám také neblahé zkušenosti. Už v roce 2008 až 2009 vybral P. Moštěk zálohy od 91 lidí a obral je o 1 304 450 Kč. Už tenkrát jeho přítelkyně Petra jezdila s ním tyto zakázky sjednávat. Za to byl odsouzen na 40 měsíců, a za 20 měsíců byl propuštěn. Také měl nahradit poškozeným škodu. Nikomu nic nevrátil, pracoval jen někde načerno, stejně tak jako jeho přítelkyně. Jmenovaní bydlí v Bojkovicích, ulice Nad Zahradami v pronajatém bytě. Často se zdržují u rodičů Petry Bartošové v Pitíně č.p. 247. Doufám, že tentokrát budou zavření na delší dobu a soudci se nenechají opít rohlíkem a nepustí je po odsezení poloviny trestu. Já osobně doporučuju oba zastřelit jako škodnou.
Právní systém našeho státu pomáhá viníkům, oba jsem je chytil a předal policii, ta je pustila.
No - přátelé !! Nejsem si jistý, že se něco zlepší!! Anonimita je hezká, já se za co stydět nemám. Klidně napíši jméno i příjmení kamkoliv. Jen možná VY, kteří jste měli již v dřívějšku tuhle zkušenost s těmato ku.......ama jste měli ihned bubnovat do celého světa a využít všech možností a dát lidem vědět CO SE TO DĚJE!!! Nemuseli jsme také mi ostatní řešit tento problém. Svině si budou žít za katrem za naše daně, nemakat, válet se a dělat si prdel z našich okradených matek, otců a nás pozůstalých. Naše právní zřízení stojí za ho.no. Naše hrdost je dávno pryč. Nemáme k sobě úctu. Proto si myslíme, že za nás někdo něco vyřeší!!! Kdepak -takto to už dávno nefunguje!! Konrád Pavel
Podávám na něho trestní oznámení za zneužití Petry Bartošové, panem Petrem Mošťkem. Poznám celý tento případ. A to PODROBNĚ!!! Vy ne!!! Žádný z Vás, co tu píšete!!!
Bohužel se jí tento člověk jednoho " krásného " připletl pod nohy a už je oběť na světě.
Vypadá to celé jinak, ale ........Ona je oběť, tzv. BíLý OŘ, ON JE PACHATEL!!!!. Budu k dispozici na této stránce přes diskusi a budu se snažit jisté věci vysvětlit. Děkuji za pochopení. Já
Zdravím všechny. Soucítím se všemi obelhanými lidmi, S penězi, o které Vás připravil pan Petr Moštěk sám a v plném rozsahu, bez pomoci paní Petry Bartošové, bylo naloženo. Nikdo si je neužívá,a hlavně ne jeho přítelkyně.
, Pan Petr Moštěk je P A T L O G I C K Ý H R Á č . Prostě GEMBLER. Všechny peníze skončily v HRACíCH AUTOMATECH. Stouto závislostí žije , nevím, jestli bojuje, dlouhá léta. I po druhé šanci na lepší život , selhal. Nezvládl situaci. A to je velký problém jeho duševna. Díky jemu paní Petra nemá ani peníze, nemyslím ty Vaše, ani majetek, nemá nic. Je to díky její obětavosti a laskavosti i žel bohu k takovému "člověku". Od ní dostal další šanci. Jen doufám, že poslední. Lidé, kteří ji znají, vědí, že píši pravdu. Přísahám, S pozdravem Já.
Vážený JÁ!!!! Proč se nepodepíšeš a nedáš kontakt na sebe!! Třeba tel????? Je zajímavé, že po prvním odsouzení PM jmenovaná o všem věděla. A to vím zase já a všichni, kteří přišli o peníze v první části téhle frašky. Konkrétně u mé matky se dáma účastnila návštěvy a mě nikdo nenakuká, že tam byla jen jako taková přísedící. Pan Moštěk je šikovný, že se dokázal postarat o peníze na hru!!! Ale tak, jak to tu již někdo napsal - NA KAŽDOU SVIŇU SE VAŘÍ VODA!!! A jestli se jmenuje tak, či jinak je mi celkem jedno! Já osobně přikládám polínko po polínku pod ten kotel!!! Z tvé obhajoby milý JÁ mám pocit, že jsi velmi úzce spojen s jednou z těchto sviní - jejda, co to píši, omlouvám se nechal jsem se unést. NE, Nenechal !! Já to tak cítím!! Pokud vím, jmenovaná měla již v dřívějšku nějaké podvody a podvůdky - různých charakterů. Tak CO TADY ZKOUŠÍŠ!! Konrád Pavel
Vážený pane Konráde, Nemám problém se zveřejněním kontaktu na mne, ALE. Co to komu dá????. Ptám se, jaký to má význam a co to řeší???. Jeden opravdu pádný důvod . Dáte mně jich tisíc těch důvodů a co se stane?? Nic!!! Bohužel, Mám stejné nebo podobné pocity jako Vy z obou těch lidí.
Ano , po prvním odsouzení jmenovaná o všem věděla. Nevěděla o jeho silné náklonnosti k automatům, a tady je největší problém. Pravdu ani nedýchal. Její přičinění v této celé věci je to, že se snažila situaci zachraňovat. Vytloukal se klín klínem . Dalo by se to vše zvládnout, braly se další a další zakázky,aby se to dobíhalo, jezdila s ním pracovat , zlatila texty na náhrobcích, dělala vše proto, aby se to napravilo. Opět. ALE. On je podvodník kalibru největšího, dokáže. tzv. " opít rohlíkem " Peníze se točily kde neměly, v automatech, nevěděla jak je to možné, že se to nezvládá. Pořád tam byly lži ale ona pořád táhla za provaz s ním. tam je kámen úrazu. To je to nejsilnější, co v životě dokazuje, podvádí všechny okolo sebe. To je vše, co kdy dokázal, takže já přikládám polínko taky, dávám celý strom pod ten kotel!!! Celý les!!!!! Ale ona se tam vařit nebude, to Bůh zařídí. Já chápu Vaše reakce a pocity. Taky mi dluží. Nedivím se Vám, jen se snažím o objasňování celé této věci, co bylo taky slíbeno v příspěvku ode mne. Vidíte, pane Konráde, dozvěděl jste se i bez mého kontaktu i s mojí anonymitou. Pokud máte další otázky, budou Vám zodpovězeny. Je to vše pravda, co píšu.Přísahám. Já
Mně TO DÁ !! Řeší to hlavně to, že budu vědět, že zde píše žena, či muž, který nemá s těmato šmejdama nic společného. Jak to zatím vypadá, tak opak je pravdou!!! O Bartošové asi víte hodně ale nic to nemění na podstatě a mém názoru, že vše věděla a ví!! Boha sem netahejte, ten by měl takové lidi za jejich podvody na pozůstalých a zesnulých potrestat OKAMŽITĚ!!! Já otázky na Vás nemám, co jsem potřeboval vědět, jsem si zjistil sám a ty Vaše bláboly a přísahy - ha, ha, ha! Od Vás jsem se nedozvěděl vůbec nic, jen jste potvrdil můj názor, že jste nakloněn víc Bartošové jak Moštěkovi.
Nedivím se Vám, pane Konráde, chrlíte ze sebe zlost a nenávist. Nevidíte nic jiného kolem sebe.
Skutečne jsou nepodstatné věci, na kterých bazírujete. Muž či žena, náklonnost tomu nebo tomu, ano, je to Váš názor, jak to asi bylo . Ale co fakta??? O těch Vám píši já. Ode mne jste se dozvěděl hodně věcí, jenže nic z toho jste nepřijal. jste zaslepen nenávistí, opakuji, nedivím se Vám. Co se týče mé náklonnosti, jde tu o pravdu, pachatel je Petr Moštěk. Je to pro nás pravděpodobně nepochopitelná síla, která člověka nutí udělat i takovéto zvěrstvo,okrádat lidi, jen aby si mohl zahrát automaty, On dostal do nedozírných problémů i své nejbližší, jeho rodičům exekutor zhabal dům, všem známým je dlužen, rodině Petry Bartošové taktéž, svým dětem se ukázal jako ta svině. A co ona???? Je oběť, stejně jako Vy i ostatní, také ji podvedl, poslední člověk, který byl ochoten mu pomoci. Snaha ještě něco zachránit a vyřešit, bohužel, byla na to sama, bez jeho snahy. Ona si lámala hlavu, jak to napravit, a jemu se v hlavě odehrávalo video, jak půjde, někoho oškube a zahraje si, Nesnažím se tady nikho ovlivňovat. Zveřejňuji do detailu, jak se celá tato špinavá etapa odehrála, Proč ona z toho nic nemá???? Proč nemají postavený dům??? Proč nejsou za hranicemi???? Proč nechodí po luxusních obchodech,??? Proč bydlí teda v pronajatém bytě???? ta paní Petra Bartošová??????? Co Vám z toho vychází????? Protože má holou pr..el. O všechny " VYDĚLANÉ " peníze se
postaral on. Urážíte mne svými výroky o blábolích. Snažte se aspoň se mnou jednat slušně, ode mne jste se ničeho zlého nedočkal, Nechte mne v myšlence, že jednám se slušným člověkem. A co se týče trestu, na každého jednou přijde , dříve nebo později, ale ona už byla potrestána. A to okamžite. On je stělesněný trest, který ji stihl. S pozdravem Já
Takže ještě jednou a naposledy! Ta zlost a nenávist je dílem Bartošové a Moštěka. Vždycky když vidím moji matku připomene se mi, že ji obrala dvojice lumpů, darebáků a zlodějů. Na 65.000,- se musela matka nadřít jak hovado, čert vem peníze!! Hrozné je to, že musí řešit problém, který je neřešitelný namísto aby si užívala v klidu života. Já po Vás nic nechci ani vysvětlení a nic. Stejně tomu nevěřím! Nevidím důvod jednat jinak jak jednám. Nemám pocit, že bych se JÁ dopustil - potažmo dopouštěl něčeho špatného. Fakta, které známe jsou daná!! Končím !! Děkuji! Konrád Pavel
Vážený pane Já, již delší dobu sleduji tuto diskusi a nedá mi, abych se do ní také nepřipojila. Nemohu totiž pochopit, že si dovolíte osočovat podvedené lidi tím, že se zabývají NEPODSTATNÝMI věcmi a že na nich BAZÍRUJÍ! Moje maminka se taktéž na tyto peníze nadřela, bohužel už není mezi námi a já jsem se snažila (stejně jako mnoho dalších) uctít její památku vybudováním důstojného místa odpočinku. Podotýkám, že byla silně věřící a kdyby slyšela, jak se tu oháníte pánem Bohem, tak by se musela v hrobě obracet. Jak můžete tvrdit, že paní Bartošová o ničem nevěděla??? Kdo tedy poskytl Moštěkovi razítko s názvem firmy PETRY BARTOŠOVÉ, kterým potvrzoval veškeré doklady? Asi duch svatý, ne? A netvrďte mi, že když je někdo výlučným majitelem firmy, že nemá přehled o veškerých transakcích! Pokud ne, tak je zřejmě nesvéprávný a neměl by se pouštět do žádného podnikání. Podle mne by měla nést stejný díl odpovědnosti jako Moštěk, který využívá momentu smutku a utrpení pozůstalých!!!
Vážení, prosím, důsledně se věnujte pozornost tomu, co čtete, poněvadž za NEPODSTATNOU věc , na které někdo BAZíRUJE, je moje identita. Já Vám bez ohledu na to, jestli se Vám tu podepíšu nebo ne, nedokážu pomoci. Rozumíme si??? Přijde čas, kdy se to dovíte. Až ho zavřou, doufám, že to bude co nejdřív a na dlouho. Je to mé velké přání. Jako i to, že by měl v base pracovat, od rána do večera a od večra do rána, a peníze , o které Vás připravil, splatit. Na neštěstí to tak nefunguje. S největší pravděpodobností se k razítku dostal krádeží, tajným odcizením, nebo nevím jak. Na adrese, která je uvedena na razítku,již několik let nebydlí. Takže to není pravdivé a aktuální,Měl to razítko asi z jeho předešlého zátahu před těma nˇkolika lety, kdy začal s tím okrádáním lidí. Začalo to tak, že opravdu se začal zabývat kamenickou prací, před těma pár lety, kdy o tom opravdu Petra Bartošová věděla. ALE. Při fyzickém kontaktu s tolika penězi, a vědomím, že budou další a další, se v něm probudila hráčská vášeň . To, že se neponaučil a začalo to znova, S tím skutečně nikdo nepočítal. Je tak silně závislý, že by to chtělo léčbu, ale to by jeho ego nikdy nekouslo, takže nevím, co bude, až za pár let zase vyleze z té díry. Kde jsou hranice oddanosti Petry Bartošové, také nevím. Jedno je jisté. Mějme se všichni na pozoru, lidé i svět jsou zlí. S pozdravem Já.
Já od vás ani žádnou pomoc nečekám, můžete být klidný! Spíše mi vadí, že tu píšete pěkné nesmysly o tom, že Petra Bartošová o ničem nevěděla. Vždyť s ním některé zákazníky i navštívila!!!!Můžu říct, že mě čím dál víc zajímá kdo vlastně jste, že ji tak hájíte? Neměla by se spíše obhajovat ona sama, když je tak nevinná? Ale pokud já vím, tak se od Moštěka NIKDY nedistancovala a vždy slibovala,že dá vše do pořádku! Zřejmě ví proč!!!
Navštívila některé zakázky, ale s dobrým úmyslem. Jeho sliby a žvásty a oblbovačky nemají hranice. On má obzvlášť nadpozemskou schopnost oblbnout snad každého dýchajícího tvora.
Ona je momentálne v ulite, zase, díky jeho řádění. Obhajovat se nebude, veřejně už vůbec ne, Ví, že by jí to nikdo nevěřil. Padlo tu jediné slovo, typu, že .....no dobrá, tak mu naletěla i ona. Nepadlo , tak na co se obhajovat??? Aspoň já se o to pokouším, a možná o této stránce a referencích neví. Konec konců, je srdcervoucí , strašné a hrozné,je to jedno velké neštěstí a smůla, že jsme jak Vy všichni, tak i já kdy přišli do styku s touto kreatůrou,myslím tím pana Mošťka, nestaly by se nikomu z Vás a nás tyto hrůzné věci. A proč s ním zůstává i potom všem????? Tak to je snad jediná věc, kterou nevím ani .......s pozdravem .....Já
Prosím, věnujte pozornost tomu, co čtete! Paní Bartošová nenavštívila ZAKÁZKY, ale ZÁKAZNÍKY! Tudíž nemusela poslouchat pouze sliby, žvásty a oblbovačky Mošťka, ale i pravdivá a konkrétní fakta od lidí, kteří jim poskytli své peníze na zcela konkrétní zakázku!!!
Omlouvám se za svou nepozornost, ale je to prakticky totéž, zakázky nebo zákazníky, jednoduše byla u toho, dobrá. Nic to nemění na tom, že tam byla a s dobrým úmyslem. Měla za to , že tato zakázka bude vykonaná, zhotovená. Zajímalo by mne, kdy to bylo??? Aspoň zhruba, který měsíc, kdy s ním navštívila potencionální zákazníky?? Prosím Vás kohokoliv, aby jste mně napsali . Možná jsou tu fakta, o kterých nevím. Mám o ně zájem, S pozdravem Já.
zdravím pana Pavla Konráda.Četl jsem předchozí řádky a nevím zda osoba schovaná pod nic neříkající já ví očem vůbec mluví- zlodějka bartošová byla osobně u uzavření naší podvodné smlouvy ,znala všechny podrobnosti ohledně obsahu,zadání a termínu . Zdá se že uživatel 10192 je úplně mimo,je osobně zahleděný do obhajoby a měl by raději zmizet ze scény - jak psal už se těším do Šumperku k soudu,mám dosti jasných důkazů o její vinně a nevěřím že nepůjde sedět.I můj právník potvrdil trestní spoluúčast ,ale hlavně jak se říká-NEZNALOST ZÁKONA NEOMLOUVÁ!!! vŠE ČÍM SI LETOS NAŠI OKRADENÍ PŘÍBUZNÍ PROŠLI NEOMLUVÍ VAŠE POCHYBNÉ OBHAJOBY.Vážený pane nebo paní JÁ až se potkáme u soudu postavte se čelem ke všem okradeným .když je vám tak líto p.Bartošové a omluvte se jejím lménem . Je fascinující váš přístup a odvaha.Ve všem souhlasím s panem Pavlem a vy už prosím raději mlčte-kdybych vaše slova dal přečíst mé okradené mamince , dostane infarkt-takže uberte.
Zdravím všechny.

zlodějka bartošová byla osobně u uzavření naší podvodné smlouvy ,znala všechny podrobnosti ohledně obsahu,zadání a termínu

Tento úryvek je skopírovaný.
Děkuji za příspěvek o tom, že se tato situace odehrála a bylo jich více. Vím, že je to pravda. Ano, lidé byli okradeni. Ano, bylo jim způsobeno mnoho trápení a bolesti. To všechno je pravda. Já to vím a soucítím se všemi. Mé POCHYBNÉ OBHAJOBY??
Můj fascinující přístup a odvaha??? Nic fascinujícího na tom nevidím. Poznám více faktů než vy všichni. Znám i tu druhou stranu. Vím o podvodech a o podrazech, kterých se pan Moštěk dopustil, ale vím i to, že mají holou pr...el . Je zajímavé víte co??? Proč nikdo nepřipustíte, že se paní Bartošová stala také objetí??? Proč nepřipustíte, že seděla v domácnostech a sjednávala smlouvy, ALE s dobrým úmyslem???? PROČ??? Neměla tušení, že tyto práce nebudou vykonány. Že je součástí zvrhlostí jejího Bohužel druha. Můj " fascinující přístup a odvaha " spočívá v jednom. Píšu, co opravdu vím a znám a jak bylo mnou spomenuto v jednom z prvních mých příspěvků, odpovídám na dotazy a osvětluji tuto celou smutnou situaci.
Přečtěte si článek z 26.11.2014. A znovu se ptám, tak PROČ??? bydlení v luxusu?? drahé auto??luxusní oblékání??? Jsou prohrány nebo protipovány, všechny Vaše těžce vydělané peníze. On je ten ........ nenacházím slovo, které tady smí být použito. Snad ani po desáté večer. Také se mě zmocňují strašné pocity , je mně to opravdu moc líto, ale... stalo se. Prosím Vás o jedno. Potřebuji pak znát termín soudního pojednávání. Kdekoliv. Myslím , že jich bude víc. Nemůžu Vám to slíbit, ale snad .....budu se snažit ...... budu tam. Spravedlivosti bude učiněno.
Pokud to přijmete ode mne...... pokud možno, prožívejte hezké a požehnané Vánoce a ten další Nový rok aby byl bezstarostnější a méně smutnější než tento starý. Vám všem ze srdce přeji Já.
.
Zdravím pana neznámého - zvašich stránek čtu osbní spřízněnost s p.Bartošovou takže je zbytečné s vámi pokračovat v této debatě, jen pár vět k vaším slovům - vrchol arogance,hloupsti a stupidity je srovnávat a dokonce dávát p. Bartošovou na stejnou úrovenˇ jako okradení a tvrdit že je stejná obětˇ. Až se mi zdá že za maskou internetové anonimity je sama paní Bartošová nebo někdo její osobě blízký.Jak jsem napsal necháme to na soud do Šumperku mí právnísci jsou připraveni.PS- jen poslední slova - neustále píšete o lítosti,podvedenosti,zacelou dobu této kauzy se semou ani jednou nesetkala,nezavolala,sms neposlala.Nikdy nijak neprojevila lítost,asi si ji šetří k soudu!
Zdravím všechny. Takže , vrchol všeho je především to, že jste se dopustil morálního přestupku, a to vůči mé osobě. Cítím aroganci z Vaší strany, ke mně. Neustále píši o lítosti?? Dobrá , takže.
Nesmírně mě těší, že jste Vy všichni byli podvedeni a a okradeni.!!!!!
Takto nějak to má být????HM??? Proč??? Já píši, co cítím a co vím. Nejde o žádné moje výmysly a bludy.Opravdu znám celý tento případ (nejsem p. Bartošová- mimochodem). Opravdu cítím lítost a mrzutost, poněvadž jsem z těch lidí, co mají rádi věci v pořádku a nesmírně by mě těšilo, kdyby na světě skutečně vládla spravedlnost. Bohužel tomu tak není. Mám se opravdu těšit z Vašeho trápení a starostí???? Tehdy budete spokojen, pane 97297 ???? Hovoří z Vás zloba. Nedivím se Vám, ale nenavážejte se do mě, prosím. Na Vašem trápení nenesu žádnou zodpovědnost.
Existuje slovo obhajoba. Myslím, že všicchni víme, co to slovo znamená. Celý čas se jí dopouštím,
Co se týká aspoň omluvy a vysvětlení od p. Bartošové, tak doufám také, že se Vám všem , snad ať na soudu nebo kdekoli nebo kdykoli, snad jednou, doufám že se Vám jí dostane. Uvidíme.
S pozdravem Já.
Moštěk i Bartošová jsou zlodějský kurvy, kdo si dovoluje tady někoho obhajovat. Do vězení s nimi, nebo nějaký horší tresty. Hotovo tečka!!!
Vážení,
v sobotu 8.10.2016 se Moštěk Petr a Bartošová Petra žení. Sice nás nepozvali, ale když už jsme jim to zaplatili, tak se pozveme sami. Obřad se koná (pravděpodobně v 10 nebo v 11) v kostele v Bokovicích. Už asi neplatí "Nepokradeš!".
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace