Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Okapy na RD

Popis zadání

Udělání okapů na RD

Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Velmi amatérská práce, po prvním větším deští voda teče mimo žlaby, a zůstává voda ve žlabu špatný spád. Při uvádění ceny neupozornil, že nabídnutá cena je bez DPH a odmítl předat doklad o provedené práci. Dodání potvrzení pouze slibuje se slovy až pojede okolo tak se staví.

Dohodnutá cena
12 000 Kč
Skutečná cena

12 000 Kč

Související témata:
hlasy
+7
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 21.06.2011 uživatelem Uživatel_11435

Diskuze
Palec dolů s odůvodněním: a co obrázky? a jaké bylo zadání? toto zavání spíše mstou
Zadání bylo jednoduché výměna starých okapů za nové. Nemyslím, že je to msta, ale naštvanej jsem protože jsem zaplatil za něco co teď budu muset nechat udělat znovu. Myslím, že tahle reference ať už je napsaná jak chce může pomoci ostatním, aby si práci tohoto člověka lépe ohlídali, bohužel mě nenapadlo jít si vodováhou ověřit jestli to udělal správně, také byl jediný kdo udal cenu ale neuvedl, že je to bez DPH. Zkušenosti jsou drahé příště budu opatrnější. Obrázky doplním.
Nerozumím, proč by to měla být msta - Dobře odvedená práce spíš potěší. Pokud řemeslník nechce dodat fakturu, nebo jiný příjmový doklad - dal bych podnět k šetření příslušnému finančnímu úřadu. Někteří řemeslníci se stále chovají k zákazníkovi, jako by zákazník mohl být rád, že se milostivě vůbec řemeslník ukáže.
Je potřeba vytřídit slušné a seriozní od podvodníků a fušerů. A tom je tenhle portál.
Pokud přebírám praci a platím tak si myslim že ta vodováha je na místě.Take si myslim že jde mstu
Nechápu jak by mohlo jít o mstu, pokud by byla odvedena kvalitní práce tak by cena byla perfektní a neměl bych důvod napsat co jsem napsal a nemusel bych platit za dodělání. Bohužel jsem se nechal zlákat nízkou cenou a rychlostí provedení. Jednání proběhlo tak , že p. Dvořák jeden den zavolal jestli je nabídka aktuální a jaké jsou nabídky za okamžik zavolal, že to udělá za cenu na hranici nejnižší nabídky (ovšem již neřekl, že je to cena bez DPH), a že to udělá hned druhý den. Druhý den přijel zaměříl řekl, že to bude stát 12000 Kč, dojel pro materiál a práci udělal při předání byl táta, který mu zaplatil. Vzhledem ktomu, že jsme ještě potřebovali udělat oplechování štítů a terasy tak u nás byli i jiní klempíři a každý si hned všiml, že kolena nejsou správně spasovaná. Při prvním větším dešti jsme zjistili, že voda protéká mezi střechou a žlabem v zádu kde je žlab cca 10m dlouhý tak se patrně háky pohnuli a nejvyšší bod je uprostřed (ovšem svod je jenom jeden. Uznavám, že je moje chyba, že jsem nevyžadoval smlouvu předem a pečlivě jsem nezkontroloval provedenou práci, ale jak se říká za blbost se platí prostě jsem nakoupil trochu dražší materiál a teď ještě budu muset zaplatit za práci. Příště už si dám větší pozor. Pokud by nebyla pravda co jsem zde napsal tak by se p. Dvořák určitě ozval a nesnažil by se místo toho zrušit svůj učet na tomto serveru což učinil. Případné dotazi rád zodpovím na TEL. Č. 725530388
Dobrý večer.Dovolte,abych se představil.Jsem bývalý kolega,zmiňovaného pana Dvořáka.Byl jsem tehdy tenkrát osobně u tohoto zákazníka(který nebyl ani přítomen,pouze jeho otec).Veškeré výmněny žlabu,které zde byly popisovány,byly namontovány dle požadavku zákazníka(dotyčného otce-který vůbec nevěděl,ale trval na svém).Řekl mi doslovně:budete dělat,to co Vám řeknu,protože já jsem zákazník a já to platím,tak se dělalo,to co si řekl!!.Vše proběhlo,jak si zakazník řekl,i když mu bylo výslovně vysvětleno,že některé věci jsou nesmyslné,vše bylo nafoceno,a hlavně nahráno na diktafon-nezdálo se mi jeho požadavku,tak jsem si ho nahrál,kdyby vzniknul nějaký problém.Zmiňovaný zákazník nebyl ochoten se dostavit na podpis smlouvy,neuráčel se ani dostavit k předání,i když jsem mu osobně dvakrát telefonoval,řekl nemám na Vás čas!Jednání mě trochu zarazilo.Já osobně mám mnoho zákazníků,ale toto chování mě opravdu zarazilo.Když jsem dělal s kolegou,měli jsme mnoho spokojených zákazníků,a tento pán hrozně spěchal-takové lidi,kteří jsou honem honem,chtějí Vše hned,přitom je provedeno pořádně,a za půl roku zjistí,že se jim například nelíbí barva!Tak začnou psát nesmyslné věci.Mimochodem,abych se vrátil k uvedeným cenám.Tento pán nemluvil o žádné faktuře,ani ničem podobným.Tento pán,kterého bohužel ani nepotkal fakt asi není normální.Po tom co jsem si zde přečetl tyto věci,zkusím kontaktovat pana Dvořáka a zvážím po poradě s právním zástupcem postup (ať už s fotek,nebo nahrávky),něco,aby tyto pomluvy zmizely a proti těmto lidem podniknout další kroky..........
já si tedy rozhodně nemyslím že jde o mstu. Tímto stádiem, kdy rozhoduje nejnižší cena (na úkor kvality, smlouvy, dokladu, záruky....atd) si asi musí projít každý (včetně mě :-) Nyní už vybírám na základě referencí a vždy z cenového středu. Autora stála tato zkušenost 12k, což ještě "jde". Stačí se tu podívat na reference a jsou tu tací, kteří zaplatí za takové školení hodně přes 100k. Takže přeji ať je brzo vše OK a voda teče jen tam kde a kam má.
Hodily by se fotky.
Na tohoto člověka rozhodně pozor. Sice pro naši společnost nic nedělal, ale pronajal si nebytoví prostory, neplatí nájem, neustále se na něco vymlouvá. Jeho jednání je naprosto příšerné.
Palec dolů s odůvodněním: jednání
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace