Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Projekt a stavba RD - box house/Mera Trade

Popis zadání

Predmetem dodavky bylo vypracovani projektu pro stavbu rodinneho domu a jeho dodani na klic. Byly uzavreny 2 smlouvy - prvni na projekt a vyrizeni stavebniho povoleni a druha na vystavbu RD.

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Durazne varuji pred jakokoli myslenkou na spolupraci s prazskou firmou Mera Trade spol. s.ro. (stavebni system box-house). Jejich prace neni odvedena s nalezitou odbornou peci. Navic nasledna jednani se zastupci firmy v okamziku vzniklych problemu
nejen, ze nevedla k cili, ale firma jednala z pozice sily, byli jsme spise zastrasovani a chovani pana majitele prekracovalo hranice slusnosti (krik, skakani do reci, popirani drive uvedenych skutecnosti atd).

Vzhledem k tomu, ze po vyliti zakladovych pasu firma zjistila, ze usazeni domu v terenu je udelano spatne a dum bude utopen pod cestou (na kterou nebudeme mit najezd z garaze). Vysvetleni problemu zacalo tim, ze nebyla dokumentace k ceste a pote co jsme zjistili, ze veskera dokumentace byla k dispozici a ze firma si ji pouze nezajistila, firma otocila a zacala obvinovat nas, ze jsme dokumentaci nezajistili (meli plne moci na jednani se stavebim uradem, doprav, odborem atd). Cely problem se tahl od konce rijna 2009 do zacatku brezna 2010 (neustale prutahy reseni, odsouvani schuzek atd), kdy jiz byly vice jak 2 mesice ve zpozdeni vuci puvodnimu planu a kdy p. Mecava vyuzil nasich pozadavku na zmeny v oblasti kuchyne, zastavil stavbu a zacal nam vyhrozovat vymahanim skody (argumentoval zrusenymi objednavkami na drevo atd).

Vzhledem k tomu, ze jeho navrh na dohodu na pokracovani byl zvyseni rozpoctu o 25% a prodlouzeni terminu dokonceni o 6-9 mesicu s tim, ze odmitl diskutovat jakykoli problem v projektu (tj. usazeni stavby - argumenty typu, ze je nezajima, ze nevyjedeme z garaze, ze to proste postavi tak jak je to v projektu, na ktery je jina smlouva) jiz samozrejme nemame zajem dale pokracovat ve stavbe v touto neseriozni firmou.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+8
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 13.04.2010 uživatelem hana.sedivcova

Diskuze
Stanovisko obchodní firmy MERA TRADE s.r.o.:
skutečnosti popsané ve shora uvedeném stanovisku jsou vědomě nepravdivé, psané v úmyslu poškodit naši firmu a získat touto formou nátlaku neoprávněné výhody či slevu z firmou oprávněně účtovaných částek. S ohledem ke všemu shora uvedenému bylo na pisatelku podáno trestní oznámení pro podezření ze spáchání trestného činu pomluvy podle § 184 tr. zákona, poškození cizích práv dle ust. § 181 tr. zákona, současně bylapodána žaloba na ochranu osobnosti a žaloba na ochranu dobrého jména právnické osoby.
SProtože jsou jednání soudu veřejná, rádi sdělíme termíny jednání soudu případným zájemcům, aby se mohli hlavního líčení či úředního jednání zúčastnit. případným zájemcům o bližší informaci rádi zpřístupníme I výkazy o pisatelkou neuhrazených platbách a důvodech jejich vzniku.
Dne 20. 5.2010 mi kriminalni policie CR vratila dokumenty, ktere jsem jim k uvedenemu pripadu poskytla (smlouvy o dilo, nase komunikace s Mera Trade, jejich dopisy a dopisy jejich pravnika) a sdelila mi, ze vzhledem k tomu, ze shledali trestni oznameni jako neopodstatnene nebudu ani oficialne pozvana na vyslech. Vzhledem k tomu, ze finalni vyrozumeni policie CR dostane pouze spolecnosti Mera Trade, doufam, ze panove zverejni plne zneni tohoto dopisu.
Na to už odvahu nemají, zveřejnit plné znění - zbabělci....
Boží mlýny melou....
Dobrý den, jmenuji se Martin Plavec a jsem vlastníkem RD od společnosti Mera Trade s.r.o./systém BOX HOUSE. Pokud kdokoli z Vás chce sám na vlastní oči vidět kvalitu odvedených prácí této společnosti, může se sám přesvědčit a udělat si tak vlastní úsudek. RD z části obložený šedými deskami a dřevem se nachází v obci Postřižín, okr. Mělník, cca 15 km severně od Prahy po silnici č. 608 nebo R 8, jde o nově vznikající lokalitu těsně vedle fotbalového hřiště v ul. Máslovská, vedle RD se nachází plechová hala.
S pozdravem Martin Plavec, Postřižín.
Pokračování ve článku na blogu http://www.nejremeslnici.cz/blog/pokracovani-pribehu-rodinneho-domu-pani-sedivcove-od-firmy-mera-trade/
12 PŘÍPADŮ ROKU 2012
http://www.cak.cz/scripts/detail.php?id=10654

Zastrašovací žaloby Před soudy pro ochranu osobnosti přibývají žaloby, jimiž starostové chtějí umlčet občany nebo podnikatelé své klienty. Krajský soud v Praze zamítl žalobu, již stavitel Rajko Mečava podal na klientku za urážlivé hodnocení jeho práce. (Jiná svědkyně líčila jeho záchvat, kdy po slovech „k...., do p..., já se na to v.....“ vyběhl z domu.)
panove Mecava a Stach z Mera Trade se 'prevtelili' do noveho konceptu Balance Idea s.r.o.(www.balanceidea.com)
Jen dodatecne uvadim, ze soud tykajici se zaloby na ochranu osobnosti, kterou na mne podal p. Mecava jsem jiz pred delsi dobou vyhrala. Mecava se sice odvolal, nicmene ne proti vyroku soudu, ale jen vuci tomu, ze mu bylo narizeno uhrazeni soudnich poplatku. Rozsudek prilezitostne prilozim pro referenci.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace