Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Rekonstrukce

Popis zadání

Výměna oken a dveří (zvětšení oken), vykopání podlah a uložení podlahového topení (položení dlažby, spáry, izolace atd.), nové rozvody elektřiny, nové rozvody vody a odpadů, vytvoření nové koupelny, přesunutí kotle + bojleru (upravení rozvodu plynu), a další věci s tím souvysející jako jsou odvoz suti atd.

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Pokud chcete řešit, že Vám pan Šmakal :
- nepředá stavbu a odejde před jejím dokončením bez jediného slova a pak Vám nebude brát telefony (nedodělal dlažbu, elektřinu, voda je ve stavu viz níže, neodvezl odpad ze stavby, nedozdil okna z venkovní strany) – pan Šmakal se vyjádřil, že nedodělal stavbu, protože mu došly finance (v průběhu stavby nás ujišťoval, že s penězmi není problém!) – ale to že by se to nějak mohlo vyřešit už nechtěl slyšet, protože již měl jiný Kšeft.

- prohodí vám ventil teplé a studené vody na baterii – při zpětné reklamaci nám oznámil, že se to dá normálně používat

- rozteč ventilů u baterie udělá 125mm (dle normy má být 150mm, baterie 125mm se nevyrábí) – při zpětné reklamaci nám oznámil, že se to dá normálně používat

- prohodí dlažbu – řekneme mu, v chodbě jí udělejte světlou a u dveří tmavou – udělal to samozřejmě přesně naopak

- před dokončením jsme zjistili, že otvory na dveřní obložky jsou o 10cm vyšší než mají být! Nutno dodat, že po naší připomínce to pan Šmakal s nevolí opravil.

Pokud chcete toto řešit, tak Vám pana Šmakala doporučuji.

Nutno dodat, že dost práce u nás pan Šmakal udělal, ale tímto závěrem a absolutní nekomunikací, bych jej nikomu nedoporučil!!!

Termín se prodloužil cca o 4měsíce! Část zavinil dodavatel oken, protože je dodal s měsíčním zpožděním. Pan Šmakal samozřejmě nemohl pracovat, když nemá okna = celkové prodloužení stavby o 4měsíce.

Absolutně nedoporučuji a jen litujeme, že jsme tyto recenze nenašli dřív!

Dohodnutá cena
733 000 Kč
Skutečná cena

900 000 Kč

Kategorie
žádné
Související témata:
hlasy
+5
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 18.03.2014 uživatelem Uživatel_77112

Diskuze
Perlička na konec – pan Šmakal nezajistil stavbu, takže dokonce když jsme v prvním patře spaly nám někdo vykrádal barák – naštěstí nám nic neukradli, ale jen panu Šmakalovi nějaké nářadí.
..tak proto ta cena tak narostla.....
Palec dolů s odůvodněním: Bůh ví jak to bylo když někdo nechá někoho dodělat zakázku za 750 000 tak nemohlo být všechno zas tak černé. Ze své zkušenosti bych si spíš myslel že pan šmakal byl levný a kvalita byla minimálně slušná, jinak by ho vyhnali hned. Ovšem proč vyánět někoho kdo dělá levně, poměrně dobře.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace