Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Montáž kamerového systému a zabečení.

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Prosím již mám zabezpečenou garáž systémem Jablotron //pouze dvě čidla, siréna a samotné zařízení Jablotron//, nyní bych potřeboval zabezpečit kamerovým systémem prostor před garáží a před domem popř. celkově poradit. Prosím monitorovaný prostor je součástí tzv. společných prostor, jelikož dům pronajímám dále bude trochu problém jelikož dům je obehnán žulou. Mám trochu již určitou představu, ale rad si necháme ještě poradit...v případě dohody je zakázku možné ihned realizovat...Děkuji za nabídky.

=== Nabídka
Dobrý den, z Vaší poptávky je zřejmé že pro správný návrh řešení je potřeba prostor vidět. Proto navrhuji nezávaznou konzultační schůzku. Pokud budete mít zájem prosím pošlete na Vás kontakt já se obratem ozvu a dohodneme termín prohlídky.

S úctou a pozdravem Petr Putík

Dodavatel (řemeslník)
Petr Putík (Praha)
Kvalita výsledku
S nedostatky
Poměr cena výkon
S nedostatky
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

26.11.2014 - s prací pana Putíka jsem byl do tohoto data naprosto spokojen!! Nejen to, že pro pana Putíka nic není problém, jelikož to je opravdu odborník na svém místě tak jsem spokojen zatím i s cenou.

4.2.2015 - Dobrý večer, bohužel musím své reference poupravit. Vše na začátku bylo perfektní. /viz.horní řádek// Během montáže vše bylo perfektní, pouze ke konci jsme se domluvili na několika vícepracích a tzv. "doladění systému". Bohužel pan Putík přijal nějakou další práci a asi již nevěděl kde mu hlava stojí, takže na mé smsky reagoval někdy až po týdnu, na mé telefonáty někdy nikdo ani nereagoval //nebo opravdu dosti opožděně//. Dohodnuté práce jako nastavení kamer, dání přídavného osvětlení pro kamery, domácí telefon na kterém jsme se dohodli...nemám dodělány do ted. Panu Putíkov,i abych se ozval a aspon tedy připomněl, jsem přál jak k Vánocům tak k Novému roku bohužel bez totální reakce....jak se nyní dočítám tak jedna paní má zde podobnou zkušenost. Nyní to dopadlo tak že jsem byl nucen oslovit ohledně dodělání jinou firmu a to si přeci jen všichni dovedete představit jaký je to problém navázat na někoho kdo systém nedělal.......zkrátka pane Putík Vaše jednání nechápu..platil jsem Vám včas myslím si, že dobře, na všem se se mnou dalo domluvit. Zkrátka si myslím že toto jednání z Vaší strany nebylo rozhodně korektní.. Čekal jsem měsíc že se ozvete, ale bohužel a déle již čekat nehodlám i jsem Vám to psal že změním firmu, ale bylo Vám to asi úplně jedno. Jinak by jste mi odepsal. Byli jsme domluvení, že mi budete servisovat dům i do budoucna a kde to je ?? kde je záruka na celý systém? Kde je konečné vyučtováni tech posledních věcí co jsme dělali??........nemám nic jen předběžnou nabídku několik "dokladu" že jsem Vám dal peníze......věřím tedy, že se ještě ozvete a já budu moci toto hodnocení případně změnit....ale pokud se budete mít v plánu ozvat tak upozornuji co nejdříve, jelikož 20.2 nastupuji do nemocnice a po této době mi to již opravdu dodělá externí firma /a to již doopravdy/.....pokud se neozvete do této doby tak hvězdičky nad tímto textem ještě snížím, jelikož když bych věděl, že to takto dopadne tak bych si realizaci od Vás asi rozmyslel.....bohužel.... a to nám to začalo tak pěkně a to jsem byl s Vámi tak spokojen!!!! PS. na prvním fotu obraz několika kamer která mají po stranách několik míst v noci totálně "hluchých" a přeci jen za cenu která se pohybovala v řádech několika desítek ticíc bych si představoval kvalitnější práci //přesnou cenu dopočítám až dohledám veškeré zálohové doklady abych je mohl pro dokladování mých slov zde všechny nafotit/....ale abych nebyl stále jen v negativech do budoucna přidám i několik fotek kde je opravdu znát odbornost pana Putíka...jen se asi musí chtít...!!!

8.2. 1015 - Co se týká výsledné ceny tak musím uvést, že bylo také dohodnuto několik víceprací což je list vyfocený u faktur. Celková cena kterou jsem dal panu Putíkovi tak byla 285500Kč. Dnes když mi přišla další firma kterou jsem si zavolal aby mi změnila přístup //jelikož od ústředny jsem měl pouze kody jakou uživatel/ tak postupně zjištuji že v prvním patře pane Putík není vůbec zapojené kouřové čidlo nebo spíše vůbec není udělané. Dále postupně zjištuji, že kamery jak jsem Vás prosil nejsou vůbec zapojeny do alarmu //když by se odpojili// a ještě si tedy nechám zjistit zda jsou zapojeny do alarmu ty kouřová čidla. Pane Putík víte že jsem pouze "elektrolaik" a třeba mne chce nová firma proti Vám pouze popudit. Opravdu nevím, pokud se mi opět neozvete nechám si od soudního znalce vypracovat posudek, jelikož opravdu pokud nejsou kouřová čidla zapojeny do alarmu a kamery proti odpojení také ne...sám víte jaké to zde mám a Vy mi to necháte takto??? No uvidíme..ještě to jsem doplním at všichni náš proces případně sledují....třeba Vám křivdím....Byly jsme domluveni že mi budete spravovat celý dům a takto to dopadá???....případný telefon na mne je 606150155 //když by jste jej případně ztratil a ted jej na mne sháníte a nemůžete sehnat PROTO JE CHYBA V KOMUNIKACI!!!//

10.2.2015 - tak čidla zkoušet nemusím !!ZAPOJENÁ NEJSOU!! dnes u nás byl požár //viz. fotodokumentace// a čidla pouze sepnula a žádný alarm nic nehoukal....když by nebyla má matka doma tak mám po baráku!!!! Hlavně že jste mi sám čidla navrhl a podívejte na výsledek své práce!!!!!!...........čidlo ani nehleslo...tak k čemu je mám?? K čemu jste mi je montoval...volat a prosit se již Vás nebudu bud se ozvete sám s hodně skleslou hlavou a věci napravíte nebo opravdu počítejte s tím že Vás obešle můj advokát a svou práci budete vysvětlovat u soudu!!!

17.2.2015 - Dne 16.2 mne v ranních hodinách formou sms kontaktoval pan Putík. Psal, že na mnou požadované práce může dorazit 3.2 ikdyž ví, že 20.2 nastupuji do nemocnice.////A NA MNOU POŽADOVANÉ PRÁCE???? SNAD ODSTRANĚNÍ ZÁVAD A PŘÍPADNÉ DOKONČENÍ???///..pane Putík již jsem Vám to psal ve sms, je čistě na Vás jak se k celé věci postavíte nebo vlastně jste se již postavil, ale nyní bych to celé shrnul. Práci v řádu několika tisíců //přesně 285500Kč// jste mi řádně nepředal, čidla které jste namontoval nefungují, několik kamer po okrajích v noci nevidí takže jsou mi v noci k neužitku //viz.foto/, servis na kamery nemám, //jedna mi již nefunguje//..zda jsou kamery zapojeny proti odpojení jak jsem Vás žádal tak to nechám posoudit soudního znalce v oblasti elektro......pane Putík na takovéto jednání opravdu nejsem zvyklý je zde opravdu již mnoho nesrovnalostí, zítra kontaktuji advokáta nechám si udělat znalecké posudky a opravdu to budeme řešit přes soud který nám "vymezí" jasná pravidla. Veškeré dokumenty se pokusím předat svému advokátovi ještě do té doby než nastoupím do nemocnice a kontakt na advokáta Vám sem uvedu takže veškerou případnou komunikaci již pouze přes něj ...Děkuji za pochopení, ale na Vaše jednání již nemám nervi!!
2.3.2015 - Poslal jste mi sms, že dnes dorazíte. Čekám na Vás celý den a opět marně. Pane Putík jen ze mne děláte "blbce". Výsledek si lidé udějte sami zda si tohoto řemeslníka pustíte do domu....celou "věc" dávám k soudu!!

2.7.2015 - Dle referencí pana Putíka nejsem sám koho okradl, já osobně jsem na pana Putíka podal žalobu, //soudní poplatek jsem již uhradil a čekám "jen" na termín soudního jednání"" když by se k žalobě chtěl další poškozený připojit stačí mne kontaktovat //606150155 nebo na email dr.sipajev@volny.cz// a přes mého advokáta se domluvíme na případné spolupráci...děkuji Veverka

Dohodnutá cena
Skutečná cena

285 500 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 26.11.2014 uživatelem Pavel Veverka

P1010002
P1010007
P1010002
P1010003
P1010004
P1010005
P1010006
P1010001
P1010003
P1010001
P1010001
P1010002
P1010003
P1010004
P1010005
P1010006
P1010007
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace