Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Instalace obkladů kuchyňský kout

Popis zadání

Instalace obkladů pro kuchyňský kout (kuchyň do "L").
Před obložením bude nutný přesun 2ks el. zásuvek 230V cca o 110 cm vlevo od nynějšího umístění (vložení cyky kabelu pod omítku + zabudování zásuvkových krabic = stačí ponechat vyvedenou kabeláž, zapojení mohu provést sám).
Orientační rozměry stěn k obložení 240x56 cm (cihla + omítka) a 136x56 cm (sádrokarton).
Kuchyňské obklady máme již zakoupeny - Ravo, rozměr obkladu 15x15 cm.
Prosím o předběžnou cenovou nabídku (práce + potřebný materiál) a uvedení termínu možné realizace.
Budeme vděční za termín v období x.x. až x.x.2011, případně dle dohody.

Dodavatel (řemeslník)
Miroslav Galamb (Praha 4)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Solidní
Celkové hodnocení

Nemohu doporučit.
Celkové hodnocení práce = velmi špatné.
Instalace elektro krabic do omítky = špatně osazené, nezafixované, "upevňovací" hmota nedrží.
Obklady = nedodržené roviny, rozdílné spáry (v některých místech žádné). Křivé nalepení obkladů (rozdílná vrstva lepící hmoty), obklady vystouplé nebo utopené. Řez obkladů, který bude viditelný, je nerovný, zubatý. Nedodržení základních instalačních postupů, absence potřebného nářadí.
Veliký nepořádek v kuchyňském koutě, obýváku a balkóně. Neochota udělat po sobě pořádek.
Nedodržení dohodnutého termínu.
Řemeslník komunikoval slušně, ovšem nebyl ochoten přiznat chybu. Vše vysvětloval slovy tak to má být, jinak to nešlo, máte křivou zeď, to je v pořádku, atd.
Výsledek - záloha nevrácena, ztráta času a nervů, peněz. Obklady se musí sundat, nejspíše koupit nové. Stěny se musí očistit. Veškerá instalace se musí provést znovu.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+10
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 20.06.2011 uživatelem lukinw

IMG_8018
IMG_8020
IMG_8021
IMG_8022
IMG_8023
IMG_8024
IMG_8019
IMG_8026
IMG_8027
IMG_8028
IMG_8040
IMG_8041
IMG_8042
Diskuze
Dobrý den,je mě líto takové špatné zkušenosti ale bohužel takových řemeslníků-spíše neřemeslníků je mnoho a už když má od samého začátku takové jednání,dát od toho raději rychle ruce pryč,později určitě nebudete litovat,solidní a férový řemeslník takto nejedná,mrzí mě že tyhle podivíni co nemají ani praxi,kazí pověst nám slušným firmám a řemeslníkům,přeji hodně štěstí do budoucna a aby se vám to už nikdy nepřihodilo,přeji hezký den s pozdravem,Drvota Jiří
No tak tohle byl fakt umělec.. I z těch fotek jde vidět, jak je to odfláknuté.. Upřímnou soustrast a poděkování za tuto referenci.. Aspoň se ostatní tomuto člověku můžou vyhnout obloukem. Ještě by mě zajímala výše té zálohy..
Záloha, kterou už nikdy neuvidím, byla 500Kč. Bohužel. Celková cena měla být 2-3 tis. kč (dle náročnosti). Kdybych tohle tušil, udělám si to sám.
Naštěstí jsme našli přes známé známých velice šikovného řemeslníka, který není na serveru nejremeslnici vůbec uveden. Odvedl špičkovou čistou práci, lépe položené obklady jsem dlouho neviděl :-). Byla radost sledovat, jak mu vše jde od ruky. Případný kontakt na požádání pošlu.
No tak aspoň máte důvod napsat další více pozitivnější recenzi.. ;) A udělat tomu šikovnému řemeslníkovi dobrou reklamu.
mazec :( líp by to obložila snad i moje babička...
Teda vážne žasnu nad tím co někdo po sobě dokáže nechat za humus a ještě si za to řekne o peníze. Jak takovej fušér vubec přijde k zakázce.NECHÁPU
Nyní taky opravuji koupelnu po vodařích co si chtěli hrát na obkladače.Nerozumím tomu proč se někteří nedží toho co umí.Bohužel těchto případu jenom přibývá.Toto je jeden z příkladů.S pozdravem Menšík
Tak tady je jasny priklad toho že neni vše levne dobre.Radši si priplatime a mame kvalitu.
Druhý řemeslník nebyl o moc dražší a práce byla na jedničku.
Ne vše drahé znamená kvalitní :-)
To snad dělal totální lempl.
Obkladům nerozumím,ale myslím že bych to zvládl lépe.
Bohužel podobných umělců je stále více. Chybama se člověk učí. Sice jak autor uvádí né vždy to drahé je kvalitní, ale ve většině případů je to obráceně. Ušetřeme ať to stojí co to stojí. Je pravdou že na takové drobné zakázky se dobří řemeslníci opravdu špatně seženou. Příště bude dobré se nejdříve podívat na tento web :-) V každém případě je toto názorný příklad jak dokáže lajdák zkazit jinak vcelku hezký materiál.
Neuvěřitelné - já sice nejsem obkladač, ale několikrát jsem doma obkládal a vždy to bylo nesrovnatelně lepší. Investora upřímně lituju.
Palec dolů s odůvodněním: hrůza
Asi jsem dal špatně hlas, nicméně všichni máme oči, takže všichni pochopili, že s autorem příspěvku souhlasím :-). K tomu není co dodat.
Může mi někdo vysvětlit,proč se pitomci pouštějí do věcí,které prostě neumí?Copak to nevidí,copak se za sebe nestydí?Je lidská bezprostřednost fakt tak bez hranic?Já bych jim prostě vzala živnostenský list a musel by projít učebním oborem,aby ho získal zpět.Ono se říká-blbej zedník-ale i ten zedník se řemeslu učí a skládá zkoušky.A pokud se tento řemeslník vyučil,pak nás ochraňuj Bůh,aby se tak "nevyučil"i lékař,kterého budeme potřebovat.
Co dodat.Hnus.Na druhou stranu, když si někdo nechá předělat elektroinstalaci, provést obklady od jednoho řemeslníka aby ušetřil, tak je to také špatně.Přesunutí zásuvek je práce na vyhrazeném elektrickém zařízení a to nějaký hodinový manžel, pokud není náhodou elektrikář, nesmí. Se zubama také nechodíte k proktologovi.
Požadoval jsem pouze zasekání krabic zásuvek a uložení kabelu. Veškerý materiál jsem nakoupil sám a připravil pro řemeslníka. Zapojení jsem si prováděl také sám, mám vyhlášku 50.
no vypada to ze se remeslnik zdokonaloval na 3D. Jestli ma ZV tak by mu ho za tohle dilo meli odebrat...
Bohužel i tak to může dopadnout. Zvláště když svěříte takovou práci člověku, co vůbec nemá živnostenské oprávnění na obkladačské práce. Stačí si to ověřit na stránkách http://wwwinfo.mfcr.cz/ares/ares_es.html.cz. Bohužel i já se setkávám s tím, že poptávající upřednostní nějakého domácího kutila a mě pak volají, jestli to nejsem ochoten spravit. Zpočátku jsem byl ale drahý.
chci jen dodat krabičky,kabel a vše co se týká elektřiny má dělat elektrikář,né zedník!a je to opravdu špatně provedené.to měl ten řemeslník ještě doplatit a né si nechat zaplatit.
Jsem v oboru elektro, zapojení jsem si udělal sám. Stejně tak jsem nakoupil veškerý elektro materiál. Zedník/obkladač měl pouze zasadit krabičky a kabel do stěny. Na to nebudu zvát elektrikáře.
Palec dolů s odůvodněním: práce UK
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace