Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Kompletní rozvody vody, kanalizace, topení pro RD Hostivice, Praha-západ

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den, pane Pacovský,

obracíme se na Vás s poptávkou po provedení kompletních rozvodů vody, kanalizace a topení (včetně plynového kondenzačního kotle, podlahového topení a připojení solárního systému do otopné soustavy) v našem rodinném domě v obci Hostivice, Praha-západ. Přípojky jsou přivedeny do domu, jedná se tedy o kompletní vnitřní instalaci.

Podrobnosti k naší poptávce naleznete v přiloženém zip souboru obsahujícím slepé výkazy výměr pro kalkulaci, technické zprávy a výkresy. Realizaci předpokládáme v období od druhé poloviny března do konce dubna. Dejte nám prosím do 11. 3. 2014 vědět, zda o zakázku budete mít zájem.

Zakázku tendrujeme, proto v případě Vašeho zájmu o účast ve výběrovém řízení prosíme o nacenění dle přiložených výkazů výměr, abychom mohli porovnat došlé nabídky z hlediska ceny. Samostatně nám prosím vyčíslete práci a DPH. Kromě cenových položek dle výkazů výměr prosím uveďte, jak dlouhou dobu realizace předpokládáte a kolik pracovníků by se na realizaci podílelo.

Následně bychom s vybraným dodavatelem řešili i dešťovou kanalizaci - zatím čekáme na podklady od projektanta.

V případě, že nám potvrdíte zájem o zakázku, požádali bychom Vás o zaslání Vaší nabídky do 17. 3. 2014.

Předem děkujeme za spolupráci.

S přátelským pozdravem
Lucie a František Truncovi

=== Nabídka
Dobrý den
v příloze zasílám nabídku na ZTI a topení pro Váš RD
Jelikož nejsou zařizovací předměty konkretizovány použil jsem průměrné ceny, ty se mohou od posléze vybraných zař.předmětů lišit,
ceny montáží jsou zahrnuty u jednotlivých komponentů,kotel,zásobník a potrubí.
Vpřípadě jakýchkoliv dotazu mne neváhejte kontaktovat.
Spozdravem Wencel Vladimír instalatér

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Pan Wencel je jednoznacne spicka ve svem oboru. Sve praci dokonale rozumi, je schopny najit v kazde situaci nekolik reseni a je videt, ze dlouha leta pusobil v zahranici - zakaznik je u neho na prvnim miste, vase prani je hned s vyslovenim splneno a ma prehled i pokud jde o mene obvykle technologie. V nasem pripade zhotovil ve velkem vicegeneracnim dome kompletni rozvody vody (vcetne sani a rozvodu studnicni vody a vody z jimky), vytapeni (kombinovaneho podlahoveho + otopna telesa), splaskovou a dodatecne i destovou kanalizaci, solarni system pro ohrev vody, pripravu pro pripojeni bazenove technologie a instalaci veskerych souvisejicich zarizovacich predmetu. V ramci ohromne zakazky vse naprosto perfektne reseno i provedeno vcetne nekolika vylepseni oproti projektove dokumentaci. Dodrzena byla i cena, doplaceli jsme jen destovou kanalizaci a par dalsich veci, ktere jsme chteli navic, pricemz vzdy jsme vedeli dopredu, kolik co bude stat. Zcela nad ramec nam pan Wencel dokazal dat cenne rady i v dalsich oblastech stavby mimo jeho obor. Mohu s klidnym srdcem jen a jen doporucit a gratulovat tomu, kdo jeho sluzeb vyuzije!

Dohodnutá cena
Skutečná cena

534 000 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 05.11.2014 uživatelem František Trunec

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace