Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Kovovýroba

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
1) Potřebovali bychom udělat a zabudovat mříž na sklepové okýnko.

2) Nad dveřmi do sklepa máme stříšku. Tu by nebylo potřebné dělat novou (nejedná se o vchod do bytu), ale pouze zrenovovat - tj. původní sundat (musela by se uříznout pilkou na železo), železnou konstrukci natřít a dát na ni nový lexan, stejné barvy a typu, jako je nad vedlejší stříškou (vchod do obytné části). Pak by se znova namontovala přišroubováním nad sklepové dveře (delší šrouby, aby byla zrenovovaná stříška znovupoužitelná i při případném zateplení v budoucnu).

3) Zjistili jsme, že nám vždy při přívalových deštích zateklo do místnosti v horním patře (ojediněle, ale nepříjemné - stává se to jen při šikmém dešti s větrem). Až do výměny oken jsme měli za to, že při tomto typu deště ojediněle zatékalo starým oknem, ale teď už víme, že se tak děje přes rouru - výdech pro plynová kamna; výdech je venku na fasádě. Je třeba udělat jednoduchou krytku z ustřihnutého plechu, ideálně hliníkového aby nerezavěl, ohnutého do elka a našroubovat ji ven na fasádu těsně nad výdech planových kamen. Pak už tam při šikmém dešti zatékat nebude.

Práce je potřeba udělat jako celek. Cenu dohodneme.

=== Nabídka
Nabízíme vám realizaci všech vašich uvedených požadavků. Pokud váš zájem trvá, neváhejte nás kontaktovat, na základě osobní schůzky (doplnění detailů, vyměření) začneme zpracovávat.
Děkujeme za poptávku, s pozdravem Zdeněk Kráčalík

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Ze tří bodů zadání jsme se nakonec rozhodli realizovat dva z důvodů změn na naší straně oproti původním záměrům (třetí bod budeme realizovat jiný, později). Celkově jsme maximálně spokojeni. Dodavatel komunikativní: Nejdříve došlo k prodiskutování a zaměření, následně poskytnutí cenové nabídky, se kterou jsme souhlasili a konečně k samotné instalaci výrobků. Výsledek celkově předčil očekávání, mj. mříž na sklepové okno nejen plní svůj účel, ale také esteticky (tvar, barva) velice vkusně zapadá ke vzhledu domu. Dodavatele proto můžeme jedině doporučit, zaslouží si pochvalu. Malota

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 10.04.2014 uživatelem Uživatel_76329

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace