Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Rekonstrukce bytového jádra a kuchyně

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den, hledáme firmu nebo řemeslníka, který by v našem bytě provedl rekonstrukci bytového jádra a kuchyně. Jedná se o klasický panelákový byt 3+1, rozměr 73 m2 na Praze 5 Stodůlkách. U jádra by se jednalo o kompletní vybourání, vyzdění nového, dlažba, obklady, sanita, nová elektřina a voda, zkrátka komplet vše. Typ jádra posílám v příloze. V případě kuchyně bychom si demontáž stávající linky provedli sami, ale dále bychom potřebovali novou elektřinu a vodu, podlahu - lino, montáž kuchyň. linky (tu bychom si asi vybrali sami), obklad za linku. Důležitá je pro nás cena, aby celkový rozpočet i s linkou (počítáme max. 30 tis.) nepřesáhl 200 tis, to je absolutní strop.
Chtěla bych se zeptat, zda byste měl zájem o takovou zakázku a na který měsíc teď přijímáte objednávky.
Předem moc děkuji za odpověď a přeji příjemný den.
=== Nabídka

Dodavatel (řemeslník)
KOMPLET REKO s.r.o. (Praha 10 Vršovice) Plus
Kvalita výsledku
Spokojenost
Poměr cena výkon
Spokojenost
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

S prací firmy Komplet reko jsme ve výsledku velmi spokojeni, ačkoliv jsme ještě nezačali novou koupelnu a kuchyň plně využívat, jelikož v bytě dosud nebydlíme.
Majitel firmy pan Petko je velice ochotný, neustále k zastižení na telefonu, ačkoliv zpočátku mi přišlo, že většinou moc netuší o čem se spolu bavíme, takže komunikace byla často dost zmatečná. Toto se ke konci zlepšilo. Samozřejmě jsem chápala, že toho má hodně, ale jako zákazník jsem si potřebovala být jistá, že co spolu domluvíme, to budou vědět i řemeslníci, kteří na místě pracují. Tato interní komunikace se mi zdá, že bohužel moc nefungovala. Naštěstí jsem mohla být denně na místě a kontrolovat. Uvítali bychom také lepší informovanost o průběhu prací a případných zdrženích,ale to je již detail. Celkem se rekonstrukce protáhla o deset dní z původně plánovaných dvou týdnů, což by nám tak nevadilo, kdybychom nebyli do poslední chvíle ujišťování, že se vše stihne.
Obzvláště spokojeni jsme byli s prací pana zedníka Mráčka, se kterým byla nejen výborná komunikace - vše na čem jsme se dohodli, bylo hotovo, ale hlavně výsledek jeho práce je velmi precizní. Trochu jsem se obávala, jak bude později sedět kuchyňská linka, kterou jsme si dodávali zvlášť až po rekonstrukci firmou, ale až na to, že se netrefil s digestoří na odtah do stoupaček (takže musíme dokoupit filtr), vše výborně sedlo. Neméně chválíme i pana instalatéra a elektrikáře - po dokončení elektra jsme zjistili, že do dvou zásuvek nejde proud, pan elektrikář byl do dvou hodin na místě a závadu okamžitě ochotně odstranil.
Cena byla v podstatě dodržena, drobné nedorozumění při finálním vyúčtování bylo uznáno a opraveno.
Práci řemeslníků firmy hodnotíme jako perfektní, jen bychom panu majiteli doporučili nějaký kurz manažerství - v jeho vlastním zájmu :-)

Cena
neuvedena
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 26.06.2014 uživatelem Uživatel_70915

bytove_jadro
064
070
085
094
098
090
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace