Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Realizace interiéru Zastávka u Brna

Popis zadání
Popis vyplněn dodavatelem:

Kompletní realizace interiéru v Zastávce u Brna. V novostavbě jsme řešili pokládku nových podlah. Zákaznice dala přednost kvalitní vinylové podlaze, která se lepila přímo na anhydridovou podlahu. Vinylové pásky byli opět lepeny do speciálních profilů a tím pádem jsou naprosto stejné jako podlaha. Další na řadě byla kuchyňská linka. Tady si zákaznice vybrala odvážnou kombinaci MDF dvířek ve fólii imitující broušenou měď s LTD v imitaci broušeného hliníku. V témže dekoru je i pracovní deska. Obklad za kuchyňskou linkou je z kaleného skla v šedé barvě. Na horní dvířka jsme použili osvědčené kování Aventos HF. Spodní skříňky byli osazeny šuplíky Tandembox Antaro v bílé barvě. V potravinové skříni vedle troubové skříně jsou vnitřní zásuvky s plnovýsuvným kováním. Osvícení kuchyňské linky je řešeno LED pásky v zafrézovaném ALU profilu. Ostrůvek slouží jako přípravná část a zároveň jako jídelní stůl.

Vestavěná skříň v ložnici je vyvedena v fialovém lacobelu, jehož odstín je vybrán k čalounění postele. Do kombinace byly vybrány dveře v bílé barvě z LTD. Hliníkový rám je rozděluje na 3 části aby se rozbila velká plocha dveří. Předsíňová stěna je v kombinaci ořechu, který je stejný jako dekor dveří, a bílé barvy. Ořech je použit jen na pruhy ve dveřích a botníku. Dveře jsou opět posuvné v kvalitním hliníkovým kováním.

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Výsledek jedním slovem - PARÁDNÍ. Vše se neslo v duchu slušného a profesionálního jednání. Se samotnou realizací nebyl žádný problém, vše klaplo tak, jak bylo předem domluveno. Spotřebiče a některé doplňky do kuchyně jsme jen vybrali a firma se o vše postarala (vč. objednání, dovezení, instalace) - velká úspora času. Obrovská výhoda je, že firma dělá vše a nebylo tedy nutné hledat někoho na podlahy, někoho na skříně atd. Závady se nevyskytly.

Malá poznámka - firmu jsem našla na internetu bez předchozího doporučení a při další realizaci bych se s radostí obrátila opět na DOMOV NA MÍRU.

Děkuji. :-)

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 01.03.2014 uživatelem Uživatel_75721

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace