Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Topení, rozvod plynu, sanita v bytové jednotce

Popis zadání

Rozvod topení, pořízení kotle (turbokotel), topná tělesa + tlaková zkouška
Rozvod plynu v bytové jednotce (revize plynového rozvodu)
Rozvod sanity v bytové jednotce (záchod, umyvadlo, vana)

K výše uvedeným pracím se pan Bajer zavázal ve smlouvě, včetně dodání protokolů / provedením zkoušek.

Realizace probíhala červen 2012 - prosinec 2012

Dodavatel (řemeslník)
AZ-instal (Praha) Plus
Kvalita výsledku
S nedostatky
Poměr cena výkon
S nedostatky
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Ze začátku realizace probíhala v pořádku, časem se bohužel dochvilnost a dodržení dohodnutého termínu ze strany pana Bajera zhoršovalo. Nemálo krát se stalo, že jsem na pana Bajera čekal dlouhou dobu než dorazil, popř. se ani neozval s omluvou, že nedorazí, že se někde zdržel.

Občas dorazil na pracoviště (nebo jím poslaný pracovník) bez náležitého vybavení pro prováděnou práci. (pracovník, který měl vysekat prostor pro rozvod ve zdi neměl k dispozici kladivo a majzlík) - musel jsem mu ho zapůjčit apod.

Stav provedených prací:
** sanita - OK
** rozvod topení - uchycení topných těles bylo provedeno pouze přes držák s jedním šroubem, takže při opření o topné těleso dojde k protočení držáku a topné těleso se nakloní. -- na reklamace pan Bajer nereaguje (!). Nedodání protokolu o provedení tlakové zkoušky rozvodu topení.
** montáž, pořízení plynového kotle - OK
** rozvod plynu -- nedodání revizní zprávy rozvodu plynu!!!

Úroveň jednání pana Bajera se silně zhoršila poté, co mu byla doplacena částka za zakázku (bylo dokončováno před Vánoci 2012), takže prosil, že peníze nyní potřebuje a dodělávky určitě dodělá. Bohužel byly to pouze sliby a k dodělání již nedošlo (!). Dodání protokolu tlakové zkoušky, revizní zkoušky rozvodu plynu nedodal.

Pan Bajer i přes upomínky nevystavil finální fakturu.

Výše uvedené nedostatky stále nejsou ze strany pana Bajera vyřešeny (únor 2014). Upomínán telefonicky i přes email bez reakce.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+5
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 23.02.2014 uživatelem Uživatel_74787

Komentář dodavatele
Rád bych dodal, že než nám zákazník doplatil zakázku jsem ho musel několikrát telefonicky urgovat. Nakonec jsem nejednal osobně sním, ale s jeho otcem který se ještě poptával zda jsem v kalkulaci neudělal chybu a nespletl jsem se v doplatku. S realizací jsem neměl problémy jen já, ale i ostatní dodavatelé řemesel. Někteří to i vzdali a ze stavby odešli. My jsme zakázku dotáhli do konce a dnes je vše funkční.
Diskuze
Ohledně doplacení zakázky, byla vám doplacena v době kdy jste požadoval, tj. před Vánoci 2012, vy jste nikdy nedodal na základě této platby fakturu (!!!). Ohledně pozdního zaplacení lžete.
Ohledně ceny, ano byly připomínky, neb jste si v rozpisu započítal např. dvakrát větší množství měděných trubek.
A vy jste stále v prodlení s dodáním - revize plynového rozvodu, kterou jste dostal zaplacenu a nikdy nedodal, nereagoval jste na reklamace špatného zavěšení těles radiátorů apod.
Ohledně plné funkčnosti, dílo nebylo dokončeno neboť nebyla dodaná dokumentace (revize plynu) a jsou problémy s dodaným termostatem (ano chtěl jsem jednodušší ale funkční).
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace