Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Rekonstrukce koupelny

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Poptáváme firmu pro kompletní rekonstrukci koupelny v činžovním domě- tedy zděné jádro. Nyní je zde samostatná koupelna a WC, oboje dlouho neopravované.
Rekonstrukce bude kompletní- tedy vše od nových rozvodů až po obklady. Plánujeme vybourat příčku mezi koupelnou a WC(zděná- 6cm) a vše spojit. Také zazdít původní dveře a vybourat nové.
Koupelna bude kompletně bezbariérová, rádi bychom tedy aby firma měla již nějaké zkušenosti s takovou rekonstrukcí.
Bude zde kompletní nová sanitární keramika(WC, umyvadlo), sprchový kout pouze ve formě vyspádovaných dlaždiček a odtokového žlabu, nějaká madla. Instalace nového bojleru místo původní plynové karmy(nutné odpojení plynu a přestavba rozvodu), nová elektroinstalace. Vybavení bude v podstatě vše dle možností na novém místě- tedy nové trubky a pod. Představujeme si nějaké základní vybavení- funkční, ale nemusí to být nic luxusního(Jika, baterie základní Grohe a pod.). Očekávaná cena je cca 70 tisíc.
Přikládám nákres koupelny pro představu o rozměrech a jednu z našich představ o budoucím uspořádání koupelny.
Děkuji za nabídky


=== Nabídka
Dobrý den,
děkuji za Vaší poptávku.Rekonstrukcemi koupelen a bytů se zabývám 15 let. Bylo by dobré se dohodnout na osobní schůzce a detailně probrat Vaše požadavky na materiál a dispoziční řešení pro přesnou cenovou nabídku. Vámi očekávaná cena je zhruba akceptovatelná.
S pozdravem Budil

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Solidní
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Pana Budila jsem vybrali dle referencí a poměru cena/výkon. Měli jsme poměrně náročnější požadavky(bezbariérová koupelna) ale tvrdil, že toto není problém. Z počátku jednání bez problémů, práce také. Jakmile jsme jej ale začali upozorňovat na nedostatky, tak už to bylo slabší. Práce skončila sice hotovou koupelnou, ale špatně vyspádovaným sprchovým koutem(voda teče až do předsíně), sem tak špatně zarovnaným obkladem, praskající nově omítnutou stěnou a o práci pana instalatéra s kterým spolupracuje snad ani nemluvím. Poté se omluvil, že se mu práce u nás protáhla a má další zakázku, pak vše dořešíme. Pak měl nějaké rodinné problémy a už jsme o něm nikdy neslyšeli... Naše chyba, nicméně silně nedoporučujeme.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 22.04.2016 uživatelem Uživatel_72072

koupelna_1
koupelna1
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace