Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Vymalování bytu

Popis zadání

Vymalování 3 pokojů.

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
S nedostatky
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Služby této firmy jsem využila před více než 3 lety, ale jejich chování mám stále v paměti a výsledek před očima. Ze začátku se jednání zdálo solidní, ovšem varovat mě mělo to, že na rozdíl od renomovaných firem, které měly v létě zcela obsazeno na týdny dopředu, tato firma měla čas hned. Začalo to hned první den, kdy jsem na malíře ve stanovenou dobu čekala. Po hodině čekání jsem byla nucena zavolat a dozvěděla jsem se, že se porouchal přístroj na míchání barvy, že budou mít zpoždění. Ok – může se stát, slušnost je samozřejmě zavolat, což se nestalo. Ovšem po řadě telefonátů (z mé strany) nakonec dorazili až odpoledne. To samé se opakovalo následující den, už bez výmluv – prostě přijeli v 1, když řekli, že budou v 9. Byt měl být vymalován za 3 dny, zvládli to za 5 s tím, že někde udělali přes moje upozorňování pouze jednu vrstvu (a lhali, že 2), do teď prosvítá předchozí nátěr. Prostě kdybych si vymalovala sama, měla bych to lépe, možná i rychleji a bez nervů.
Komunikace s šéfem firmy byla příšerná, sice na můj nátlak udělal určité ústupky (např. bezplatně mě nechal vyměnit barvu v jednom z pokojů), ale celkově to byl opravdu příšerný zážitek – naprostá neslušnost a neprofesionalita. Tuto firmu vřele nedoporučuji.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 13.01.2014 uživatelem Uživatel_71836

Diskuze
Vážená paní Jestřábová, velice si vážím vaší záslužné činnosti, kterou je psaní referencí na firmy, leč by jste také měla uvést rozhodnou skutečnost jakou bylo nedostatečná součinnost z vaší strany, při vyklízení některých místností. Barvy jste vybírala déle než bylo třeba k začátku realizace a k tomu jste chtěla po vymalování jiné odstíny atd...nemyslím si, že mohu ovlivnit namíchání barev před Vaším výběrem a především, po třech letech psát negativni referenci je úsměvné. Těší mne, že si nás stále pamatujete a beru to tak, že jsme odvedli dobrou práci. Nikdy jste nic nereklamovala a pokud ano, pošlete portálu Nejřemeslníci o tomto reklamovaném protokol o neshodě, který jako firma která má ISO 9001 musíme vystavovat a vystavujeme, pokud je nějaký problém. Děkuji, že jste vážila čas a věřím, že dojdeme k vzájemnému konsenzu. S pozdravem Michal Kapitán jednatel firmy Kapitán Praha s.r.o.
Ano, pamatuji, ale opravdu to neberete tak, že jste odvedli dobrou práci. Spíš jsem se po ty 3 roky dívala na to, jak skrz nátěr prosvítá ten předchozí. Dílo jsem nereklamovala, protože už jsem nechtěla s Vámi ani s vaší firmou komunikovat - to je celé a příště si prostě pozvu někoho jiného.
Jsem si 100% jistá tím, že zdržení nenastalo díky mé nerozhodnosti, ale kvůli tomu, že vaši lidé v rozporu s naší domluvou chodili až odpoledne. Na hodiny strávené čekáním a voláním si také pamatuji. Sama uvádím, že jste mi vyšli vstříc ve změně barvy, což jsem ocenila, ale konec konců to nepovažuji za nic tak neobvyklého.
Věřím a doufám, že moje zkušenost byla ojedinělá, že jiní zákaznici jsou spokojeni, ale prostě byla, jaká byla. Momentálně plánuji nějaké úpravy v místě nového bydliště, přihlásila jsem se na tento web a využila šance nechat recenzi, klidně i po 3 letech. Stejně tak věřím, že to vezmete jako příležitost pro vylepšení komunikace se zákazníky. S pozdravem IJ.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace