Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Pokládka lina (gerflor?) v 1 pokoji s patrem (dohromady včetně patra cca 20 m2)

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den,

poptáváme pokládku lina (nejspíše gerflor; necháme si poradit) v jednom z našich pokojů v bytě na Praze 7-Holešovice (přízemí). Pokoj je velký asi 3x4 metry a je v něm vestavěné patro se schody - lino bychom potřebovali položit i na patro, které má rozměry cca 2x3 metry (na patře může být klidně i něco levnějšího než gerflor, to záleží až na dohodě). Aktuálně je v pokoji nějaké starší PVC, otázkou je, zda ho před pokládkou nového sundat, nebo dát nové na něj (nutno vidět při přeměřování). Byt je celkem vlhký vzhledem k tomu, že se nachází v přízemí přímo nad sklepy. Pokoj je pravidelného obdelníkového tvaru, menší záhyb je jen u wafek a výřez bude muset být kolem konce schodů do patra. Počítáme i s olištováním.

Nové lino ani lišty zatím nemáme zakoupené, bude-li zajímavá cenová nabídka i na materiál od řemeslníka/firmy, využijeme ji a materiál se připočte ke kalkulaci za práce. Prosíme proto případně o předběžnou dvojí kalkulaci - jednu s materiálem a jednu bez.

S termínem se můžeme přizpůsobit, záleží na dohodě, nemáme problém se všedními dny. V tuto chvíli víme, že nemůžeme jen v termínu 16.-20.1. být přítomni na bytě. Ideální by bylo mít podlahu hotovou nejdéle do konce ledna.

Do budoucna pak budeme chtít položit podlahu i ve zbylých místnostech (nyní ale chceme pouze tu jednu místnost, abychom mohli začít využívat ono patro na spaní).

Předem díky za nabídky, ideálně na e-mail.

Souček

=== Nabídka
Dobrý den
Máme zájem o realizaci Vaší poptávky. S dovozcem pvc Gerflor úzce spolupracujeme, tudíž bychom Vám mohli vyhovět i s dodáním materiálu.
Instalaci pvc si účtujeme 95,-/m2 včetně lepidla a nebo 75,-/m2 bez lepidla. V popisu je, že byt není nejsušší, tak bych krytinu možná nelepil. Ale to by jsme si řekli při zaměření. Pokud budete mít zájem, pošlete nám kontakt a dohodneme termín schůzky, po kterém Vám kalkulaci zpracujeme.
Hezký den přejí podlaháři

=== Kalkulace
Dohodnutá cena vč. DPH obsahuje nákup požadovaného materiálu (PVC Merkur 792, lišty KP 40, lišta elox hrana), instalaci PVC a lišt v místnosti (podlaha, patro) i dopravu.

Dodavatel (řemeslník)
Podlahy Duda (Praha 4 Chodov) Plus
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Velmi dobrá komunikace, rychlé zaměření i samotná realizace. Co bylo dohodnuto, to bylo dodrženo (termín, cena, materiál). Oceňuji přijatelnou cenu dopravy po Praze. Platili jsme asi 2/3 dohodnuté ceny předem na zálohovou fakturu, zbytek po pokládce.

Hodnotím s asi měsíčním zpožděním, do této doby se na podlaze ani na lištách nevyskytly žádné závady.
Přikládám tři ilustrativní fotografie vestavěného patra, na které jsme stejně jako na podlahu chtěli položit PVC - líbí se nám "lišta elox hrana" na hraně patra, která nám byla doporučena.

Suma sumárum, budeme-li příště chtít položit v bytě podlahu, zvolíme opět firmu Podlahy Duda. Reference zde nelhaly, doufám, že firma udrží svou kvalitu i do budoucna ;)

Dohodnutá cena
12 807 Kč
Skutečná cena

12 807 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 19.02.2014 uživatelem sukipa

podlaha-shora
podlaha-na-patre
podlaha-extra-lista-na-patre
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace