Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Zrcadlo do koupelny

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Hledáme firmu,která nám na míru vyrobí zrcadlo do koupelny o rozměrech 200x90cm (přesné zaměření na místě) + popř dodá i osvětlení.

Realizace: konec ledna/začátek února

=== Nabídka
Dobrý den, co se zrcadla týče, nebyl by problém nechat zrcadlo uříznout u sklenáře, ale nemám ho jak přivést, mám jen osobní auto a montáž je také zapotření provádět ve dvou.. . Sklenářská firma je na toto vybyvena líp. Ale mohl bych Vám pomoci s osvětlením, které by Vám asi zase možná neprovedl sklenář. A tak mi v případě zájmu pošlete na sebe kontakt a já bych se k Vám nezávazně přijel podívat.
Ludvík

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
S nedostatky
Poměr cena výkon
S nedostatky
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Nejprve jsem u pana Ludvíka poptávala zrcadlo, nakonec jsme se domluvili na realizaci osvětlení (zrcadlo udělal sklenář) - nejen v koupelně nad zrcadlem, ale i v předsíni a šatně. Musela jsem počkat, než mi světla byla dodána a i pan Ludvík byl poměrně zaneprázděný. Na realizaci jsem nespěchala, proto jsem ráda počkala. Telefonicky jsem se s panem Ludvíkem domluvila, co vše se bude realizovat - 3x montáž světla a přípravu. Pan Ludvík odhadl cenu na 1 000,-Kč a navrhl, že se přijde podívat, aby věděl, co vše bude potřeba udělat. Nepřijel.
Dohodli jsme se na realizaci v podvečerní hodině. V 17:20hod pana Ludvíka do bytu uvedl přítel a ukázal mu světlo v koupelně, kterým má začít - začátek prací byl domluven na 17:00hod, pan Ludvík přijel o 20min později a zavolal až v 17:10, že bude mít zpoždění, když již u nás měl dávno byt. Světlo v koupelně namontoval, zasekal kabely a poté se vydal do šatny, kde jsem chtěla kabel posunout. Tím považoval práci za hotovou. Když jsem mu řekla, že telefonicky domluvený rozsah byl jiný, začal se vymlouvat, že toto mu můj přítel neřekl. Odkázala jsem se telefonickou i e-mailovu komunikaci, ve které jsem mu dokonce posílala fota světel, která chci namontovat.
Z původní ceny za přípravu a montáž 3 světel 1 000,-Kč byla najednou cena za méně než polovinu provedených prací 1 300,-Kč, se kterou jsme nesouhlasili. Pan Ludvík argumentoval náročností sekání atd (nejprve mi řekl, že kabely do stropu zasekat nepůjdou, protože se jedná o železobetonovou konstrukci - nemohu souhlasit, v kuchyni bylo do stropu jinými řemeslníky bez problému zasekáno), že nemá takové vybavení jako jiný specializovaní řemeslníci (není můj problém).
Ve výsledku velmi nepříjemná zkušenost, provedení světla průměrné, příprava v šatně dobrá, montáž světla v chodbě neproběhla.
Argumenty pana Ludvíka zcestné ("pracuji 8-16, vyšel jsem Vám vstříc", "nemám takové vybavení jako ostatní, to se nedá nic dělat" - kdyby se přijel do bytu podívat, jak sliboval, výsledek by byl určitě lepší.
Nakonec jsme se domluvili, že zaplatíme 1 000,-Kč a pak Ludvík se ozve, kdy přijede světla domontovat. Uběhl týden a pan Ludvík se neozval. Jedno světlo už jsme namontovali sami, to stejné uděláme s druhým.
Vybrala jsem si pana Ludvíka na základě výborných referenci, se kterými bohužel za sebe nemohu v nejmenším souhlasit. Neuklidil po sobě, komunikace v průběhu realizace 0.

Dohodnutá cena
Skutečná cena

1 000 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 20.10.2014 uživatelem Téra

IMAG1231
Komentář dodavatele
Tato arogantní mladá paní mi nestojí ani za reakci na tuto nepravdivou referenci.
Diskuze
Všimla jsem si pane Ludvíku, že je Vaším zvykem urážet zákazníky, kteří Vás negativně ohodnotili. Kdybyste zakázku vykonal jak jste slíbil, nic takového bych o Vás nepsala.

Viz můj e-mail z 16.09. pro připomenutí:
Dobrý den pane Ludvíku,

tak kompletní světla budu mít dodána až 3.10. můžeme se tedy domluvit na instalaci v následujícím týdnu od 06. do 12.10.??

Mohu:

úterý, středa, čtvrtek: po 18hod
pátek: po 17:30hod
eventuelně o víkendu

Rozsah: 2 světla v koupelně - propojit, aby se dala ovládat jedním vypínačem, zasekat část kabelu do zdi
světlo chodba - Kalu 3 (viz foto příloha) - možná bude potřeba kabel posunout směrem k východu z bytu, protože do chodby ještě přijde vestavěná skříň
světlo šatna - Kalu 2 (viz foto příloha) - též bude potřeba asi kabel umístit o pár cm směrem ke dveřím

Provedete i začištění stropu? (zasádrování + malba).


Děkuji!
Dobrý den,
co se týče ne úplně korektního jednání pana Ludvíka, tak s tím mám osobní zkušenost. Na zadanou zakázku reagoval pozitivně, slíbil a když jsem ho urgovala, ani neodepsal. Stačilo říci, já si to rozmyslel, vaše poptávka není pro mně dostatečně lukrativní. Naštěstí pro jiného "hodinového manžela" byla a já si rozhodně, co se týče i kvality odvedené práce polepšila. Děkuji všem "poctivým" hodinovým manželům a přeji všem hodně spokojených zákazníků.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace