Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Rekonstrukce chalupy - dokončení

Popis zadání

Dokončení rozdělané rekonstrukce chalupy. Chalupa byla z velké části zbourána a zahájena výstavba nových zdí a krovů. Původní firma však rekonstrukci nedokočila. Bylo nutné opravit některé špatně udělané stavební prvky a dokončit zbývající: Střechu včetně izolace, fasádu včetně izolace, elektrické rozvody + instalace, podlahy, vnitřní zdi, vodovovní a odpadní rozvody, okna, vnitřní schodiště, instalace sanity.

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
S nedostatky
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Za domluvenou částku bylo domluveno kompletní dokončení rekonstrukce a daný termín. Vzhledem k tomu, že se jednalo o dokončení prací započatých jinou firmou, jednalo se o poměrně nevděčnou zakázku. Jednatelka firmy VIA NATURA CZ, s.r.o. Ing. Eva Volšická byla dobrá rodinná přítelkyně, takže jsme nabídku na dokonční přijali s vděčností.

Bohužel se ukázalo, že to nebyla dobrá volba. Rekonstrukce nebyla dokončena dle domluvy, reklamace prací byly ze strany paní Volšické ignorovány a přátelsví skončilo. Chalupa byla dokončena za pomoci jiné firmy.

Ke konkrétním bodům:
• Řemeslně byly práce na poměrně dobré úrovni.
• Termín sice nebyl dodržen, ovšem částečně z objektivních důvodů, takže to nevidíme jako problém.
• Rekonstrukce byla dokončena jen částečně. Podlahy, fasádu, koupelnu a dokončení drobných prací a opravy reklamovaných prací jsme museli dodělávat s další firmou - s tou už naštěstí bez problému.
• Něteré prvky byly řešeny jinak než jsme požadovali.
• Naše reklamace zásadních nedostatků (neschůdné schody neodpovídající předpisům, střecha neošetřená lignofixem proti škůdcům + zvýšená vlkost v nevětrané střeše, zkroucená a vytrhaná podlaha) firma ignoruje a pro jistotu přestala úplně komunikovat. A to ačkoli jsme nabízeli spolúčast na jejich řešení, popř. jejich kompromistní řešení.

Na základě předchozích bodů spolupráci s firmou VIA NATURA CZ, s.r.o. resp. s paní Ing. Evou Volšickou rozhodně nedoporučujeme.

Cena
neuvedena
Kategorie
žádné
Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 18.12.2013 uživatelem Michal Franěk

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace