Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Obestavba krbu

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

Dohodnuta cena 3500,- za realizaci a dopravu. Material si objednam sam.

=== Zadání
Poptávám obestavbu krbu v novostavbě domu, který je stále ve výstavbě.

Obestavba by měla být z nehořlavých desek Fermacell z důvodu blízkosti krbových kamen. Obvodové zdivo, komín, atd. není součástí poptávky. To vše je již postaveno.

Jde mi jen o obestavbu krbu se znázorněnou nikou dle přiloženého nákresu. Detail napojení obestavby na obvodovou zeď vpravo je znázorněn na fotkách, kde je udělána podobná realizace.

Nabídka by měla obsahovat:
- materiál včetně jeho koupě a dovozu
- stavební práce
- materiál musí být Fermacell protipožární
- dokončení 1. - 2. týden v lednu 2014
- cena zakázky

V příloze zasílám nákres a také fotku současného stavu pro lepší představu. Na fotce, prosím ignorujte barevné šipky kóty.

=== Nabídka
dobrý den
dnes jsem dostal váš inzerát,kde požadujete obestavbu krbu.Jsem ochotný vám ihned obestavbu udělat,to není problém.Ale já jsem se díval na vámi požadované desky,ale ty se nedávají ke krbům.Z bezpečnostních důvodů se dávaji desky SILATHERM a nebo SUPER-ISOL.Také bych potřeboval vědět,jakou máte krb.vložku,k vůli stavebnimu materiálu ,aby jste věděl přibližnou cenu.Také jestli bude krb.vložka v rohu nebo v prostoru,jestli se bude dělat i obklad.
Děkuji,že se ozvete.
====
Dobrý den, omlouvám se za pozdní reakci. Vidím, že jsem zakázku špatně nazval. V obývacim pokoji budou krbová kamna a ne krbová vložka, která by potřebovala obestavbu. Když jsem psal o obestavbě, myslel jsem dle nákresu pár příček, které kolem komína udělají niku na dřevo a zakryjí nevzhledná dviřka pro čištění komína. Z důvodu blízkosti krbových kamen mi bylo doporučeno nedělat přičky niky ze sádrokarotonu, ale z desek Fermacell.
Měl byste zájem i o tuto práci, když nejde o obestavbu krbové vložky, ale o vytvoření niky kolem komína? Viz přiložený soubor pdf. Jaká by byla odhadovaná cena?

Díky a přeji pěkné svátky.
Radomír Antoš
====
dobrý den
dobře,tak uděláme jen tu niku,to není problém.Budu potřebovat vědět,jak bude nika velká,vysoká,hluboká,jestli se bude dělat i něco poličky.Potom bych to objednal,dovezli by vám to ,až domů.Já bych potom chtěl za práci a dopravu 3500,.kč.Budu rád,když se ozvete,abych se mohl podle toho zařídit..
Díky i vám přeji krásné svátky.
Mirek Šebesta

Dodavatel (řemeslník)
Miroslav Šebesta (Vyškov)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Pana Šebestu mohu doporučit.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 16.03.2014 uživatelem Uživatel_70389

vyvod_za_krbem
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace