Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Rekonstrukce bytového jádra

Popis zadání

Celková rekonstrukce bytového jádra v panelovém bytě vč. vybourání starého, bez elektroinstalace.

Dodavatel (řemeslník)
Eduard Holec (Karviná)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Řemeslník požadoval vysokou zálohu ve výši 80 % z celkové ceny, (což už mě mělo varovat). která byla následně usmlouvána na 50 %. Jednalo se mi o rychlost, protože jsem měla následně objednaného dalšího řemeslníka pro jiné práce, pro které bylo nutné začít s bouráním jádra a hrubou stavbou nového. Smlouva byla sepsána v pátek, řemeslník mi potvrdil, že může začít hned od pondělí a spěchal na vyplacení zálohy. V pondělí ovšem vůbec nedorazil, vyřizovala jsem si naprosto zbytečně dovolenou, na mé telefonáty nereagoval. Později poslal omluvnou SMS, že měl telefon v autě, ale že nestihl dokončit zakázku přede mnou a dorazí, až budu mít hotové drážky. Poté jsem chtěla od smlouvy odstoupit, protože jsem v něj ztratila důvěru. Vzhledem k časové tísni jsem se ovšem rozhodla ještě jednou mu dát šanci, slíbil, že pošle následující den člověka, který mi jádro zbourá, aby bylo možno do panelu vyvrtat drážky pro elektroinstalaci. "Jako naschvál" si prý tento člověk den předtím zlomil nohu a tak nikdo opět nedorazil. Od té doby se mi řemeslník už neozval, nežádal domluvu dalšího termínu a já jsem po skončení termínu realizace od smlouvy emailem odstoupila a žádala vrácení zálohy. Řemeslník reagoval pouze na mé emaily, telefonáty i sms ignoroval. Předala jsem věc policii, která mi doporučila poslat odstoupení i písemně, jak si žádá řemeslník. Což jsem učinila, bohužel ten si je vůbec nepřevzal, přesto slíbil, že do 30-ti dnů zálohu vrátí. Po této lhůtě ovšem opět přestal reagovat a zálohu mi nevrátil. Jelikož se jedná o bezdůvodné obohacení, obracím se s touto věcí na policii a následně, pokud nedojde k vrácení, i na soud. Vzhledem k tomu, že žádná práce nebyla realizována, nemohu posoudit odborné zkušenosti, přesto bych nikomu na něj doporučení nedala, protože pro mne je jako firma naprosto nespolehlivý.
Po zveřejnění mého hodnocení na těchto stránkách mi řemeslník vyhrožuje policíí a soudem a podmiňuje vrácení zálohy smazáním mého hodnocení a dokonce omlouvou. Takže všem radím, poohlédněte se po jiném řemeslníkovi.

Dohodnutá cena
51 000 Kč
Skutečná cena

25 000 Kč

Související témata:
hlasy
+2
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 13.12.2013 uživatelem Uživatel_62557

Diskuze
Absolutně nechápu, že ten Eduard Holec po tom, co neodvedl práci a nechal si zálohu má tolik drzosti vyhrožovat vám policií a vydírá tím, že pokud nesmažete hodnocení ....nevrátí peníze.
Co si o něm myslet? No do slušného člověka a profesionálního řemeslníka má hodně daleko...
Moc děkujeme za informaci. Hodláme taky rekonstruovat jádro a jsem nesmírně rád, že máme o jednoho řemeslníka na výběr méně:) toto je vrchol drzosti!!! pán si asi nevidí do pusy, když dokáže ještě vyhrožovat. Věřím, že finance dostanete zpět a budete spokojená. Takový zloděj nemá mezi řemeslníky co dělat! Doufám, že bude náležitě potrestán!!! Od čeho pak jsou recenze? když mu vadí negativní komentář. Kdyby každý dával jen kladné hodnocení, pak by naletělo mnohem více slušných lidí, kteří si chtějí udělat byt (dům) podle svého přání:)
Ještě jednou děkujeme za upozornění:)
Tak ja mam s p.Holcem jen tu nejlepsi zkusenost.Predelal mi cely byt s bez problemu.Byl jsem spokojen,jeste jsem ho doporucil znamym a taky peli chvalu.Tak to nejak nechapu.Ja mohu jen doporucit a urcite bych nedelal zavery pro jedno blbe hodnoceni.
Pokud jsem tomu dobře porozuměl, zákaznice kritizuje p. Holce za nespolehlivost a hlavně za to, že jí nevrátil složenou zálohu, takže v této chvíli to vidím jako krádež p. Holcem. Zda je nebo není dobrý řemeslník, to vůbec není předmětem hodnocení a nedivím se, že by ho tedy paní nikomu nedoporučila. Navíc, když ukončil podnikání, je zde vidět jeho úmysl, že peníze vrátit nechce.
Nechapu vas. Ja jsem remeslnik. Nikdy si neberu ani korunu zalohy a vse platim ze sveho a nechavam si zapatit až v prubehu a na konci a vzdy tak aby byo hotovo a nakoueno za víc, než realita!! Přece je nesmysl, aby zakaznik nesl riziko, ze jsem nejaky podvratak, který nic neumí nebo chce krast.
Bohužel jsem neměla s řemeslníky v tomto oboru žádné zkušenosti, moje chyba, že jsem uvěřila člověku, který neměl poctivé úmysly. Zálohu vrácenou stále nemám, navíc tento řemeslník ukončil "podnikání" v den, kdy mu skončila jím vymyšlená lhůta pro vrácení mých peněz. Co k tomu dodat? Každý si jistě udělá svůj obrázek o tomto člověku.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace