Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Montáž kuchyňské linky IKEA vč. zapojení spotřebičů

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den, poptávám montáž kuchyňské linky IKEA vč. zapojení spotřebičů. Montáž tento pátek 29.11.
Místo: Praha 8 Libeň.
Jedná se o 8 spodních, 4 horní a 1 skříň na lednici.
Zapojení spotřebičů - lednice, myčka, varná deska, trouba, mikrovlnka, dřez.
Prosím o nabídky pouze se zkušeností s montáží Ikea kuchyní.
Děkuji


=== Nabídka
Dobrý den,
odpovídáme na Vaší poptávku realizace montáže kuchyně Ikea vč. spotřebičů.
Jsme menší rodinná realizační společnost s dlouholetou praxí. Kromě stavebních činností máme bohatou praxi s kuchyněmi na míru, přítelkyně pracovala léta jako vedoucí studií př. Sykora, Dan Küchen a Spectrum.
Běžná cena montáže se pohybuje kolem 1000,- bez DPH za běžný metr kuchyně.
Ve Vašem případě bychom realizaci zvládli za 800,- vč. DPH. Samozřejmostí je velký důraz na preciznost prací i řešení složitých úkonů při montážích. Vlastníme veškeré potřebné nástroje.
Jsme schopni zajistit i dopravu.
V případě potřeby se na nás neváhejte obrátit.
Na naši případnou spolupráci se těšíme a přejeme příjemný zbytek dne.

Dodavatel (řemeslník)
David Papala (Kladno)
Kvalita výsledku
S nedostatky
Poměr cena výkon
Solidní
Úroveň jednání
Solidní
Celkové hodnocení

Pro firmu už bychom se znovu nerozhodli. Firmu nikomu nedoporučuji, ba naopak.
Montáž kuchyňské linky 3x3 metry trvala 4 celé dny, tedy 2 celé víkendy.
Firma sestává z p. Papaly a jeho přítelkyně, kteří linku montovali. Jako největší nedostatek bych uvedla, že nečtou přiložené návody. A to jak k montáži skříněk, tak k instalaci spotřebičů!
Ačkoliv jsem v poptávce uvedla, že potřebujeme také zapojit spotřebiče, s jejich zapojením neměli žádné zkušenosti. Jak s montáží vestavěné lednice, tak myčky (opět nepřečetli návod pro instalaci...). Vše trvalo velmi dlouho a museli jsme na práci dohlížet, kontrolovat a radit.
Oba jsou velmi komunikativní a nelze jim upřít snahu zařídit cokoliv, ale bohužel ta nestačí. Pomohli nám zařídit novou kuchyňskou desku, kterou bylo nutno upravit truhlářem kvůli křivé zdi. V rámci šetření nákladů se rozhodli, že ji upraví sami, ale my bychom rádi truhláře zaplatili, jen kdybychom to věděli. Chyběla mi komunikace možností řešení.
Práci bych označila spíše za fušerskou než profesionální. Dolní šuplíky musel přítel dolaďovat, protože drhly.
Bohužel při instalaci myčky firma strhla závit na připojení k vodě a tudíž když jsem zapnula vodu, že budu mít nádobí, stříkala mi do skříňky. Museli jsme celou úplně novou bezpečností hadici s ventilem vyměnit. Také nám udělali při instalaci dřezu díru do odpadní trubky. Bohužel firmu nikomu nemohu doporučit, ba naopak.
Cenu dodrželi dle domluvy.

Dohodnutá cena
4 880 Kč
Skutečná cena

5 000 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 08.01.2014 uživatelem Uživatel_68430

Komentář dodavatele
Prostor pro montáž měl být dle dohody připraven k montáži, bohužel skutečnost " křivé zdi" byla zlehčena. Výškové rozdíly byly i 20-30mm, stěna se podobala pauzáku na modelu letadla, vyústění odpadu si navrhli 90 cm od rohu místnosti do spoje obou skříněk.... Zdi byly provizorní SDK, ve které šrouby drží až po velmi opatrném ( chirurgickém)utažení. Svislá kolmost stěn a pravý úhel ( 97 stupňů ?). Ano, v takovém guláši trvá montáž skoro jednou tolik, i přes to, že zdoláváte několikrát změny dohodnutých termínů zrušených 5 minut před dohodnutým časem( bez navýšení ceny ! ) . Dvířka nebyly seštelovány z důvodu takového, že nám i přes dohodnuté dokončení nebylo umožněno tuto půlhodinovou drobnost dokončit s výmluvou, že není čas - jednalo se o maminku hlídající psa a nebyli jsme vpuštěni k realizaci. Dokonce šlo o dvířka nad rámec zakázky na míru upravená, jelikož si Madame manažerka naplánovala chybně sestavu kuchyně a i přez tuto překážku dokonce ani úpravu nezaplatila, ještě nám dluží 400,- . Osobně ani nemám chuť s Dámou dořešit. Nyní litujeme našeho záměru klientce vyhovět, i přes evidentní naschvály, příkladně den montáže mělo být zboží na místě, Madame manažerka si v hodinu našeho nástupu vymyslela desku novou, masivní, asi jí nevyhovovalo, že ji na míru dostala do 24 hodin, dříve stejně neni zapotřebí, než se postaví spodní skříňky. Můj názor, obyčejná lest a závist pracovitým lidem. Naše stávající zakázky i mimo tento server i přes takovou recenzi mluví za nás. S tímto jsme s pozdravem a přejeme Dáme hodně manažerských úspěchů. Hofhanzlová, jednatelka společnosti.
Diskuze
Nĕkdy bohužel nejlevnĕjší řešení není to nejlepší.Všechny obchodní domy nabízí profesionální autorizovanou montáž,využili jsme tyto služby a byli jsme nad míru spokojeni,montážní firma mĕla jak potřebné vybavení,tak i nadmíru zkušeností,takže montáž 16-ti skříňkové kuchynĕ "L" včetnĕ zapojení všech spotřebičů trvala jeden den.Z celkovým výsledkem jsme velice spokojeni,všem vřele doporučujeme.
Není nad to mít stavební připravenost v pořádku, ona ta montáž potom vypadá jinak. Kuchyň přichycená z 60% do vzduchu nejde namontovat za den. Renomované firmy Vám bez této připravenosti ani nevyjedou k montáži.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace