Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Dřevěná madla zábradlí v panelovém domě

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Družstvo spoluvlastníků poptává osazení zábradlí v šestipatrovém domě dřevěnými madly. Jedno zábradlí (půl patra) se skládá z 28 cm vodorovného kusu a, 246 cm šikmého. To je celkem 274 cm, ale dřeva budou muset být o něco delší, protože na hořejším okraji dřevěných tyčí se bude muset přidat pár cm na rozevřený úhel seříznutí. Šikmý úhel seříznutí (pokosovou pilou) v místě napojení rovného a šikmého dílu bude muset být udělán na obou částech stejný, protože jinak by se nenapojil vrchní okraj. Nad 6. patrem je ještě jedno patro k úrovni střechy (výtahové strojovně). Od úrovně střechy do přízemí je takových zábradlí 14. (To je celkem 3920 cm, ale to nemá význam, protože se musí počítat s délkami, ve kterých se dřeva prodávají.) Ideální by byly kusy 250 cm, nemusely by se napojovat šikmé délky a mohly by se udělat vcelku.
Zábradlí již bude zbavené původních bakelitových madel a natřené. Takže to nepožadujeme. Šířka kovového pásku na vrchu zábradlí je 30 mm (31?). Té musí odpovídat dlabání v madlech. Tyto kovové pásky bude třeba provrtat pro šrouby k uchycení dřeva. Dřevěná madla z tvrdého dřeva chceme natřené kvalitním bezbarvým tvrdým lakem do hladka (aspoň 2 nátěry). Na koncích každého madla trochu nahoře zakulatit (srazit hrany).
Termín realizace asi od poloviny ledna 2014 a dále po dohodě kdykoliv. Uvítám adresy podobných realizací, na které bych se mohl podívat.

=== Nabídka
Vážené družstvo spoluvlastníků Dovoluji si reagovat na Vaši poptávku na osazení zábradlí dřevěnými madly ve Vašem domě. Jako každému zákazníkovi, tak i Vám navrhuji osobní schůzku na místě, kdy si vše zaměřím, ukáži možnosti a vzorky materiálů ze kterých by se osazovalo zábradlí.Na realizaci bych se velmi rád podílel a spolupracoval s Vámi.Rozpočet za výrobu a montáž madel, bych Vám udělal až po naší schůzce,aby byla cena konečná a úplná.Rád bych zaslal adresy našich minulých realizací,ale vše jsme realizovaly v soukromích domech či družstvech spoluvlastníků.Pokusím se Vám dohodnout možnou ukázku v některém domě kde jsme prováděli osazování madel. Budete-li mít chvilku, zavolejte mi prosím nebo mi pošlete tel.kontakt na Vás a doladíme operativně termín schůzky.Děkuji a přeji hezký zbytek večera Kušnier

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Spokojenost
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Pan Kušnier vyrobil a namontoval madla zábradlí za dobrou cenu, včas a kvalitně. To, že jsem na kvalitu výsledku nedal plný počet hvězdiček není jeho chyba; naopak, na to, jak zábradlí bylo křivé jak v horizontálním, tak vertikálním směru, odvedl vynikající práci. Ani jsem nevěřil, že to bude možné.
Jednání solidní, co slíbil, to splnil.
Truhláře pana Jana Kušniera všem doporučuji.
Jan Bouše, bytové družstvo.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 29.01.2014 uživatelem druzstvo3178

IMGP3436
IMGP3437
IMGP3439
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace