Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Zapnutí WAW - spěchá, P9

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

Prosím o zaslání termínu a ceny, jedná se o zapnutí 1x WAW topení, nejde mi zapnout jiskra. Děkuji

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Solidní
Poměr cena výkon
S nedostatky
Úroveň jednání
Solidní
Celkové hodnocení

Cena vs. zapnutí (pouhé otočení knoflíku) u WAW, žádná kontrola, nic víc - cena dle mého nadhodnocena. Škoda, že jsem nevyužila nabídku druhé nabídky. Ve stejné ceně bylo nabízeno více služeb.
Jinak časově katastrofa, dojezd někdy kolem 20:40 (což na nás bylo hodně pozdě) a za 5 minut bylo vyřízeno. Za 750,- / 5minut docela mazec cena. Navíc bez jakéhokoliv dokladu, budu žádat zpětně.

Dohodnutá cena
Skutečná cena

750 Kč

Související témata:
hlasy
-1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 22.11.2013 uživatelem tavi2

Komentář dodavatele
Vážená paní Zich

děkuji za Vaše hodnocení na portále nejremeslnici.cz. Dovolte mi, abych se k Vašemu komentáři vyjádřil následovně: před samotným výjezdem jsme se na ceně telefonicky domluvili a s cenou jste souhlasila. V ceně zažehnutí permanentního plamínku byla samozřejmě i kontrola WAW a navíc jsme nad rámec dohodnuté ceny kontrolovali i Vaší karmu na základě Vašeho požadavku na místě bez jakéhokoli účtování, tedy bezplatně. Předpokládám, že pokud by se jednalo o pouhé otočení knoflíku, jak uvádíte, nevolala byste naší, nebo jakoukoli jinou instalatérskou firmu, ale knoflíkem byste si otočila sama. Dojzed ve 20:40 byl způsoben předchozími zakázkami a dopravní situací v Praze (bohudík jsme ten den neměli na starosti pouze Vás). Omlouváme se tímto za večerní rušení, ale předpokládáli jsme, že teplo v bytě je pro Vás důležitější, než rušení večerní pohody u TV. Pracujeme 24 hodin denně a tak nás havárie topení, vody, odpadů atp. ve večerních, nočních hodinách, či během víkendů a svátků nezaskočí. Během víkendu i dnešního dopoledne jsem se Vám snažil dovolat, avšak bezúspěšně. Daňový doklad Vám samozřejmě bude zaslán poštou na adresu výkonu práce. Omlouváme se, ale bohužel jsme daňové doklady v pátek 22.11. zapoměli v kanceláři. Děkuji za pochopení a pokud se v příští zakázce obrátíte na naší konkurenci, nebudeme se zlobit.

S přáním hezkého dne,

Petr Wozniak, majitel firmy


Diskuze
Palec dolů s odůvodněním: Vzhledem k tomu, ze je v cene doprava a vyjezd v ramci "havarky" mi cena neprijde nadhodnocena. Asi jste do 5 minut nepocitala doprvavu, ze?
U nás se o havárii nejednalo, pouze o zapnutí - nic víc nic míň...
To je divné, proč jste si tedy WAW nezapla sama? Když se jednalo o pouhé otočení knoflíku???
Protože jsem WAW nikdy doma neměla a tudíž jsem netušila jak je zapnout...
Je škoda, že zde nelze komentovat přímo reakci pana Wozniaka, protože bych se ráda dozvěděla jak kontroloval naše WAW, protože k tomu opravdu nedošlo. Detekce plynu kontrolním přístrojem provedena nebyla, tak jak si mám vynaložit kontrolu WAW, a pokud mám reagovat na kontrolu karmy, kterou jste provedl - bezplatně, raději nebudu komentovat. Opravdu mě tato celá situace mrzí, že takhle dopadla. Ale já opravdu nabila dojmu, že jste otočil kolečkem, vyřidil si 2 hovory a odjel.
Vše bylo domluveno na základě Vaší poptávky ZAPNUTÍ WAW SPĚCHÁ.. Vaše reakce a jednání mě opravdu mrzí, protože jsme se snažili Vám vyjít ve všem vstříc...a cena byla předem domluvená..
Já už to opravdu nechci řešit, mám na to svůj názor, což už je v důsledku jedno. Já topím, vy máte svoje peníze za Vaši rychlo zakázku - tak nač si stěžovat...Víc bych to asi nerozebírala...bohužel na to nemám čas ani energii. Děkuji
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace