Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Nová elektroinstalace pro kuchyň

Popis zadání
Popis vyplněn dodavatelem:

Ze stávajícich připravených kabelů původní el. firmou se rozvedla nová elektroinstalace dle plánku kuchyňského studia. Veškeré rozvody byly zednicky začištěny a provedl se celkový uklid s odvozem suti.
Vypínače a zásuvky jsou typu Unica Polar.

Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Spokojenost
Celkové hodnocení

Samotná elektroinstalace proběhla bez problémů, pán byl ochotný a proti jiným dělníkům bylo vidět, že je dobře připraven.

Součástí práce bylo i dodělání zásuvek v kuchyni, které se nakonec protáhlo na trošku delší dobu, ale i tak spokojenost převažuje.

S pánem se ještě plánuju domluvit na namontování svítidel, protože po zkušenostech s jinými dělníky (vrtačkou zničená elektrika, nepřinesou si ani podložku a poškrábou zem, nemají vlastní nástroje na úklid, které si bez dovolení půjčí od vás a ještě i zničí) je člověk rád, že má možnost zadat práci někomu, kdo ji dělá pořádně.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+3
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 06.07.2011 uživatelem Tomáš Tkáč

004
Plan_kuch-_Tkac
009
008
001
002
006
Diskuze
Dobrý den,pan Dušek je velice solidní člověk,aspon já nevěřím že by byl něčeho takového schopný,pokud se něco stalo,měl k tomu určitě nějaké důvody,nikdo není neomylný a stát se může cokoliv,a to že by přestal komunikovat,tomu už nevěřím vůbec,pan Dušek má jedno špatné hodnocení o proti desítkám dalším pozitivním,takže si obrázek udělá každý sám,s pozdravem J.D.
Já taky nikde netvrdím, že takhle pan Dušek pracuje stále - sám jsem napsal, že jsem byl s elektroinstalací spokojen, sám jsem si pana Duška vybral na základě kladných hodnocení.

Že člověk jednou dvakrát zapomene beru, jsme jen lidi. Ale to co jsem napsal je bohužel pravda, nemám důvod si vymýšlet nebo někoho bezdůvodně poškozovat. Jediné co chci je mít dodělanou kuchyň, tak, jak jsme se už dříve s panem Duškem domluvili. A k tomu snad moje hodnocení pomohlo.
s panem Duškem se osobně znám již hezkých pár let , je těžké hodnotit situaci , obvzlášť když člověk nezná celé pozadí . Z vlastních zkušeností vím že kolikrát je těžké vyhovět zákazníkovi , zvlášť tomu který neví co chce . Jen by jsem dodal , mnou požadované práce provedl vždy pan Dušek tak jak jsme se dohodli a neměl jsem s panem Duškem zásadní problém . Proto se tomuto hodnocení podivuji ....
Já samozřejmě vím, co chci - dodělat zásuvky v kuchyni. Ale když se podíváte třeba na komentář tady u blogu - http://www.nejremeslnici.cz/blog/vice-klidu-a-mene-nervu-pro-vaclava-duska/ - tak zjistíte, že nejsem sám s touhle zkušeností.

Já věřím, že jsem jen výjimka, že pan Dušek pracuje proti jiným o třídu lépe, o čemž svědčí i ostatní hodnocení. Ale moje zkušenost byla prostě jiná.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace