Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Malířské a zednické práce (3 místnosti)

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Malování, zednické práce, 2 místnosti asi 140m2 + předsíň.

=== Nabídka
Dobrý den,
reaguji na Vaší poptávku.
V popisu neuvádíte jakou barvou se bude malovat, jestli bílou nebo barevnou a o jaké zednické práce se jedná.
Vyamlování bílou barvou Primalex Plus by při jedné vrstvě cca 140 m2 (pokud se teda nejedná o 2*70m2) vyšlo na 3 500 Kč s dph. Při dvouch vrtsvech tedy 280 m2 by vyšlo na 6 200 Kč s DPH.
Doprava 200 Kč.

Předsín po dohodě. Zednické práce po dohodě.

Termínově po telefonické dohodě.

Předem děkuji
S pozdravem
Vladimír Lešuk

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Je mi 63 let, tudíž už opravdu mohu s upřímností říct, že jsem ledacos zažila a prožila. Ale!!! FIRMA MEGAslužby - Vladimír Lešuk… to je tedy síla, to je zkušenost, která hraničí se sprostotou největšího kalibru! Naslibují - nesplní. Na zakázku přijížděli bez omluvy o dvě hodiny později, byli nepřipravení, chyběl jim i potřebný materiál k provedení zakázky. Pracovali pomalu a nepřehledně. Úklid, který byl dohodnutý, neprovedli.
29.11.2013, tj. druhý den co přijeli, po necelých dvou hodinách "práce" utekli z bytu jako zloději, nechali vstupní dveře dokořán otevřené, okna jen přivřeli, nezajistili kličkou, což jsem zjistila až druhý den ráno. Jejich telefon se stal nedostupným. Za osm hodin co u mě "pracovali" nadělali manželé Lešukovi více nepořádku než vlastní práce. Naštěstí jsem jim nezaplatila ani zálohu, neboť zakázkový list, který pan majitel firmy vypracoval, neodpovídal úkonům na kterých jsme se předem domluvili. Pokaždé tam záhadným způsobem počítač pana Lešuka připsal nějakou částku navíc.
Přikládám fotografii parapetu, který majitel firmy MEGAslužby - Vladimír Lešuk stačil dokončit.

Toto firmu nejenže NEDOPORUČUJI, ale každého před ní VARUJI.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+2
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 29.11.2013 uživatelem Uživatel_67023

parapet
Cast_zdi_-_roh_a_natazena_zed_sterkou
Nahozeni_rohu_-_priprava
Nahozeni_zdi_-_detail
Nahozeni_zdi_-_druhe_dvere
Nahozeni_zdi_-_priprava_pro_zarovnani
Nahozeni_zdi_-_roh
Nahozeni_zdi
Natazeni_lepidla_a_perlinky_-_druhy_roh
Natazeni_lepidla_a_perlinky_-roh
Natazeni_sterkove_hmoty_-_cast_zdi-_prvni_vrstva
Prikryti_kotle
Priprava_parapetu
faktura_lesuk
lesuk_neuhrazeni_faktury
Komentář dodavatele
Rád bych se vyjádřil k této zakázce.
Vyjádřim se PRAVDIVĚ a né jako p. Mašková ,která nám udělila z části lživou referenci.

Dne 22.11 2013 jsem byl za p. Maškovou osobně abych mohl nacenit přesněji danou poptávku. Vše proběhlo v pořádku, domluvili jsme se ,že vypracuji cenovou nabídku. Tentýž den jsme se domluvili, že s realizací můžu začít od 28.11 2013 a zázkazka měla být hotová nejpozději do 13.12.2013 kvůli údajnému porodu psa. S tím, že rekonstrukci budeme dělat postupně aby jsme nenarušili porod.
Tento den, ve 22:34, jsem poslal p. Maškové slíbenou cenovou nabídkou, druhý den mě kontaktovala, že cenovou nabídku příjímá.
V týdnu před realizací proběhlo několik telefonátu ze strany p. Maškové ohledně dořešení detailů zakázky. Bylo zde např. sděleno ,že nám nebude určena pracovní doba, ale by se stihla rekonstukce do domluveného termínu, kvůli obavě p. Maškové bylo vzájemně domluveno, že se nejdříve bude realizovat jeden pokoj a po té další pokoje podle zbývajících dnů do daného termínu. Tentýž týden bylo domluveno, že ve čtvrtek 28.11 2013 přijedem v 8:30, p. Mašková požádala jestli by jsme nemohli přijedet v 9:00 že musí vyvenčit pejsky..
Ve čtvrtek 28.11 jsme byli na cestě k p. Maškové a jelikož jsem měl tušení že nepřijedem včas kvůli dopravě a ledovce, tak jsem poslal pani SMS ohledně zpoždění, p. Mašková mě okamžitě volala jako co si to dovolujeme, že kvůli nám má zavřené psi a že čeká až přijedem přitom už měli být vyvenčené !!! Takže jsem se včas omlouval, že přijedem dýl... Přijeli jsme o 35 min dýl a né o dvě hodiny !
Tentýž den bylo provedno napenetrování zdi, zasádrování kabelů, nahození zdi, natažení lepidla a perlinky u dvouch oken včetně rohových lišt, vybourání a příprava pro vybetonování parapetu, vylití první vrstvy betonu, natažení 1.vrstvy stěrkové hmoty na část zdi.
Vše za 5 hodin. Cca v 15:30, vtrhla nepříčetná p. Mašková do místnosti, že potřebuje vyvenčit psi a že nemáme uklizeno, rádi vyhovíme, ale nevěděli jsme předem v kolik půjde venčit, bylo domluveno pouze to, že budeme pracovat do 16:30 a v tento čas by bylo po nás i uklizeno - takže to že jsme si po sobě neuklidili je lež !
Tento den po dokončení bylo domluveno, že druhý den přijedeme mezi 9-10 hod. Večer mě p. Mašková telefonicky kontaktovala ohledně pár "chyb" které jsme způsobily - byli napraveny, ihned druhý den. V tomto rozhovoru mě p. Mašková POŽÁDALA jestli by jsme nemohli přijed dřív, nebylo však domluveno a platil tedy čas 9-10 hod. Druhý den 29.11 jsme přijeli v 9:15 a p. Mašková ani nepozdravila a hned na uvítanou na nás vyjela, že jedeme pozdě ! Přitom bylo domluveno že přijedeme mezi 9-10 hod.!!!!!!
V zápětí na nás vyjela že dokud nebudou napraveny "chyby" ze včerejška tak nemáme začínat s prací, přitom úklid byl zbytečný protože jsme měli pokračovat v páci z předešlého dne, ale vše bylo přikazováno takže jsme museli. Mezitím, co moje přítelkyně uklízela podlahu a oblepovala futra jsem p. Maškové předložil domluvené dokumenty a zde byla jedna a první moje chyba v jedné položce v objednávce, která byla přiznána a opravena, po té na mě p. Mašková vyjela, že jsem změnil objednávkový list na kterém jsme se prý nedomluvili, přitom mě předchozí den požádala aby jsem objednávku změnil, že budeme dělat dva pokoje do daného termínu který byl ve smlouvě. Nakonec se jí nelíbil ani termín ve smlouvě, který byl přitom předem domluvený při první návštěvě. A ještě se semnou p. Mašková hádala že jsme se takhle nedomluvili. Ve vzteku odešla, s tím že od této smlouvy odstupuje a já za vše mohu přitom jsem plnil jen to co p. Mašková vyžadovala. Po tomto dni co pani Mašková se chovala jako náš zaměstnavatel,diktovala v kolik máme být na pracovišti a přikazovala co máme dělat a chovala se k nám jako ke kusu hadru jsem toto chování nevydrželi a zabalili jsme nářadí a materiál a odjeli jsme pryč, dveře jsem zavíral...

Jediný materiál, který jsme neměli byla igelitová plachta na přikrytí kotlu, ale snažili jsme se to napravit většími pytli jenže bohužel snaha nebyla oceněna a další problém byl na světě.

Ano přiznávám ,toto chování není správné, že jsme odešli a nedali o sobě vedět ,ale přál bych každýmu aby si každý zažil to co my s p. Maškovou za dva dny. Chování p. Maškové je nepochopilné, je za těžko s p. Maškovou vyjít protože např. změny v objednávce jsem dělal po domluvě a druhý den mi tvrdila, že jsme se takhle nedomluvili.
Lituji toho, že hovory i videozáznam jejího chování nebyli pořízeny, že je těžko dokázat co bylo domluveno a jaké chování zde bylo.

Ale takovéhle neosobní chování ke mně, jsem nemohl příjmout.

Proto varuji před p. Maškovou, že za začátku byla domluva bezvadná a bezproblémová ,ale při realizaci pani otočila chování a byla nepříčetná, rozkazující a neveděla co bylo předem domluveno !

Tímto tedy vkládám foto prací které jsme u p. Maškové (ne)udělali...
Diskuze
Vážený pane Lešuk, papír toho opravdu unese hodně...
Tento rok jsem absolvovala více stavebních úprav. Nová střecha, chodník okolo domu, atd. Nikdo, mimo Vás, si na moje chování nestěžoval, naopak. Moje vyjádření k Vaší práci je lživé asi tak, jako u dvou předešlých... Máte pět referencí, z toho tři jako SILNÁ NESPOKOJENOST. Myslíte si, že je to jenom náhoda?
Pokud jste měl výhrady, mohl jste mi to říct a ne z bytu bez vědomí majitele utéct jako malý kluk. Nechal jste dveře a okna otevřené... a to je pro mne, jako majitelku nemovitosti, neodpustitelné.

To co jste nafotil, není v žádném případě jen Vaše práce, ale i původního majitele nemovitosti. Taky to byl takový packal… První, co jsem od Vás slyšela, když jste přišel ke mně do bytu, byla otázka, zda je tu restaurace, že jste zvyklý obědvat. Z vlastních finančních zdrojů jsem pro Vaši rodinu zajistila dodávku obědů na jeden týden, protože restauraci v naší obci skutečně nemáme. Doufám, že Vám Vaší manželce a i Vašemu tchánovi alespoň chutnalo! Když jsem jinak byla tak nepříčetná a nesnesitelná.

Možná jsem si Vás znepřátelila tím, že jsem zakázala Vaší manželce, aby se u mně zaučovala v zednických pracích. Více toho bylo na podlaze než na zdi. Nezlobte se, ale já jsem si objednala firmu a ne učňovské středisko. Vaše paní neumí pořádně ani zametat, natož nahazovat zdi! Více se k Vám nebudu vyjadřovat a jsem upřímně ráda, že jste skončil.
Ivana Mašková
Opět rád budu reagovat na tuto diskuzi...
Máme 6 referencí - z toho tedy 3 špatné a 3 dobré, mohu zažádat o další reference z předešlích zakázek nejen z tohoto serveru, které jsme úspěšně dokončil a zákazníci jsou spokojeni...
Náhoda to bohužel je, protože na každé zákazce z těchto záporných referencí byla převážně chyba na straně zákazníka, rád vyjdu zákazníkovi vstříc, ale je potřeba se vzájemně domluvit a né že zákazník je můj zaměstnavatel a já budu dělat to co řekne neboli přikáže...

To co jsem nafotil jsem taky popsal, u každé fotky je popsaná část co jsme udělali a v mém vyjádření je taky popis co bylo u Vás uděláno...

První co jste slyšela nebylo to, že jsem se ptal na restaurace ale první bylo Dobrý den a poté následovala prohlídka Vašeho domu ohledně domluvení a zaměření rekonstrukce pro následnou cenovou nabídku. Na restaurace jsem se ptal až ke konci naší první schůzky a to jen kvůli tomu abyste mohla i popřípadně v klidu vyvenčit psi.

Ano, obědy jste nám zajistila z vlastní dobré vůle, ale my jsme oběd nevyžadovali.
První den jsme vůbec neplánovali obědvat, protože jsme potřebovali uělat co nejvíce...
Tímto tedy děkujeme za oběd.

K mé budoucí manželce, první den měla na starosti zasádrovat kabely, které byly vložené do vysakané drážky a jen zajištěny hřebíky. To že si PŮJČILA, ani né 2 minuty lžíci a nahodila dvakrát zeď tak vy z toho tady děláte divadlo. Ja za odvedenou práci ručím a vim že tímto nebyla ohrožena kvalita odvedené práce. Na zasádrování kabelů si myslím že neni potřeba být vyučen. Žádné učňovské středisko zde nebylo a ani na jiné zakázce.

Moje pani umí zametat, jen vy jste to nepobrala a chtěla jste mít poslední slovo, pokud narážíte na první den tak zde bylo zametání "za mokra" takže tedy se neprášilo a druhý den bylo potřeba zaméct na více místech proto bylo zametáno jak vy řikáte přes celou místnost tedy v našem případě okolo dveří, protože byla škrábana zbylá malta z futer, která NEpadala na jedno místo...
Čtyři reference z poptávek a všechny negativní, místo kvalitně odvedené práce, aby jste nedělali ostudu řemeslu jen pořád něco vysvětlujete a vyjadřujete nespokojenost nad negativní referencí. Změňte název firmy Mega služby - Pata a Mata, bude to výstižnější. Chápu, že ne vždy se všechno musí zvládnout na jedničku, ale tohle je fakt síla, hezký den Anna Grünerová
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace