Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Těsnění oken

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Přestěhoval jsem se do bytu, kde jsou špaletová okna a velmi špatně těsní. Jednak jimi táhne, ale hlavně je taky velký hluk z ulice, což mne trápí víc. Na plastová zatím nemám peníze. Doslechl jsem se o tzv. švédském těsnění, že prý je dobré. Kontaktoval jsem dodavatele, ale byl do telefonu velmi arogantní a čas měl až za měsíc. Cenu nabídnul 65 kč za metr. Velmi bych uvítal někoho, kdo by měl čas dříve a u koho bych měl taky pocit, že ho neotravuji. Případně mám zájem o nějaké další návrhy, jak by šel hluk z ulice utlumit (třeba výměna okenních tabulek apod.)

=== Nabídka
Dobry den,
posilam Vam nabidku:
Termin: dle domluvy, treba i zitra
Sazba za mb. svedske tesneni 65,- (silikonove tesneni 4mm, silnejsi tesneni zvysi sazbu)
Sazba za mb. nastrelovaci tesneni 45,- (4mm tesneni, silnejsi tesneni zvysi sazbu) Jsou to stare okna a moc bych do toho uz neinvestoval (vymena tabulek atd.)! Jeste existuje folie ktera trochu izoluje (teplo). Okno je potom tmavsi, ale hluk je stejny. Jsou take jine male opravy, ktere by hluk omezovaly, ale to bych Vam navrhnul na miste.
Navrhnuji schuzku a podival bych se na okna a vymeril bych tesneni a to by stalo 200,- (bez DPH), vcetne DPH 242,-.
S pozdravem Eduard Wolf

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Pan Wolf na mě z počátku udělal velmi dobrý dojem. Tvářil se jako slušný a spolehlivý řemeslník. On asi takovým i bude, pokud po něm nebudete chtít žádné odborné práce, ale jen něco vyklidit, tu a tam něco přišroubovat. Já jsem chtěl zatěsnit okna. Pan Wolf se tvářil jako odborník. Nejprve tvrdil, že to bude mít za dva dny hotové. Nakonec u nás strávil těch dní asi 6 (od rána do večera) a práci měl hotovou asi ze 30 procent. On je totiž neskutečně pomalý. Někoho tak pomalu pracujícího jsem ještě v životě neviděl. Pak už sám vycítil, že jsem nespokojen, tak sám navrhl, že práce ukončí a nechá si zaplatit za materiál a práci, kterou vykonal. Zjistili jsme, že některá okna po jeho práci nejdou vůbec zavřít (pan Wolf tvrdil, že si "to sedne", ale po dvou týdnech si to vůbec nesedlo). Okna tedy máme podepřená latěmi, aby zůstala zavřená a čekám na jiného řemeslníka, tentokrát snad odborníka, který to bude muset celé předělat. Po asi 2 týdnech jsem dostal od pana Wolfa SMSku, že chce 6200 Kč za tu fušeřinu, kterou předvedl. Napsal jsem mu, že mi to přijde neadekvátní, ale jestli na tom trvá, tak mu to pošlu, ale ať mi napíše číslo účtu. On mi odepsal, že na tom trvá a poslal číslo účtu. Připomínám ještě, že nebyla ani smlouva a fakturu si pan Wolf napsal na částku pouhých 242 Kč . Měl jsem v úmyslu to panu Wolfovi do 14 dnů uhradit - taková je běžná splatnost u většiny faktur. Po 10ti dnech od chvíle, kdy mi pan Wolf sdělil svoje číslo účtu jsem měl velmi agresivní telefonát od nějakého vymahače dluhů, který mi vyhrožoval, že ví, kde bydlíme a jestli mu to nezaplatíme hned, tak se uvidíme osobně a chtěl ještě nějaké peníze navíc za vymáhání pohledávky. Panu Wolfovi jsem zaplatil, ale jestli se mi ještě ozve ten vymahač, že chce něco navíc (na základě čeho?), tak to půjdu nahlásit na policii ČR, protože ty výhružky opravdu nebyly hezké. S jinými řemeslníky na tomto portálu jsem měl jen samé dobré zkušenosti. Původně jsem to chtěl nechat plavat, ale musel jsem sem tuto reakci napsat, protože těmi fyzickými výhružkami to pan Wolf jaksi přestřelil. Dejte si na něj velký pozor!

Dohodnutá cena
242 Kč
Skutečná cena

6 200 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 19.12.2013 uživatelem tomas.prokopic

Diskuze
Vážený pane Prokopič,
děkuji za Vaše vyjádření, zatím nemohu reagovat na jedotlivé body Vašeho hodnocení. Nicméně přál bych si s pomocí nejřemeslnici.cz a s Vámi se dopracovat k úspešnému výsledku pro obě strany.
S pozdravem
Eduard Wolf
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace