Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Rekonstrukce panelového bytu.

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Jedná se o byt v paneláku cca 36 m2. Hrubá stavba je hotova. Rozsah prací zhruba - obklad koupelny, vylití podlahy, pokládka lina, dlažba v kuchyňském koutě, štuk a výmalba.

Termín realizace - nejpozději do konce roku 2013.

=== Nabídka

Dobrý večer,

Vámi poptávanou rekonstrukci jsem schopen zrealizovat do konce listopadu,maximálně první týden v prosinci.Jsme dva čeští řemeslníci z Prahy s mnohaletou praxí v oboru.

Pro vytvoření přesné kalkulace bude třeba prohlídka bytu a konzultace s Vámi která je zdarma.

Pro Váší představu provádíme obklady od 295 kč/m2 včetně spárování
pokládku dlažby od 290 kč/m2 včetně spárování
vyrovnání podlahy samonivelační stěrkou do 6 mm za 79 kč/m2
pokládku lina volně 65 kč/m2
štukování za 80 kč/m2
a malování bílou barvou 19 kč/m2 včetně barvy.

Věřím že Vás moje nabídka zaujala a bude mi potěšením.
S pozdravem,
Jan Holman

Dodavatel (řemeslník)
Jan Holman (Praha 4) Active
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Na základě nabídky od pana Holmana jsme uzavřeli smlouvu o dílo na rekonstrukci bytu 36 m2 ( koupelna - dlažby, obklady, sanita, elektro, hl. místnost - vyzdění příčky, elektro, odpady, voda, podlahy atd.) za nabídkovou cenu 82.716 K4, termín dokončení 10.2.2014, na číslo účtu zhotovitele jsme dle smlouvy uhradili zálohu 25.000 Kč. S důrazem ( můžeme doložit ), že je nutné nejprve opravit havarijní stav vodoinstalace. Pan Holman si vymínil, že je nutné nejprve vyměnit vchodové dveře do bytu a vyvézt stavební odpad po předcházející stavební firmě, která taktéž rekonstrukci nedokončila a dluží nám peníze. Představil nám spolupracovníka Pavel Krejčí IČ: 12270270, který převzal iniciativu. Termín dokončení rekonstrukce nebyl splněn. V současné době jsou vyměněny pouze vchodové dveře a provedeno vyklizení bytu. V době rekonstrukce dne 28.1. došlo v bytě k havárii vody a vytopení souseda, pan Holman byl nezvěstný. Pan Holman odmítá odstranit tuto škodu , nevyúčtoval nám ani zálohovou fakturu a na Nejřemeslníci sdělil, že se zakázka nerealizovala. Do hry vstupuje pan Krejčí, kdy jsme se dozvěděli, že na smlouvě uzavřené s panem Holmanem je číslo účtu pana Krejčího, tedy, že jsme zálohu zaplatili panu Krejčímu. Pan Krejčí by nám sice práce vyúčtoval, nechce nám ale vrátit doplatek do 25 000,- Kč a odkazuje nás na pana Holmana, který s námi nekomunikuje. V současné době marně obesíláme oba pány k předložení vyúčtování.
Realizace dle nabídky a smlouvy s panem Holmanem neproběhla.
Termín nebyl dodržen. Jednání s námi ukončil pan Holman zaslanou zprávou z jeho telefonu, která byla vulgární.
Co bychom udělali jinak ? Už si asi nikdy nekoupíme byt v Praze

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 17.02.2014 uživatelem Uživatel_68025

Diskuze
Dobrý den,

musím se vyjádřit k této lživé a mou pověst poškozující referenci.
Co se týče samotné rekonstrukce ta ani nezačala,Pražákovým byli vyměněny vchodové dveře,které byli v žalostném stavu a prakticky nesplňovali svůj účel a tudíž bych nemohl do jejich bytu složit nářadí ani materiál.Jelikož Pražákovi jsou z Karlových Varů a od bytu má klíče i jejich syn(mladý drzoun) který žije v Praze,osobně jsem musel bohužel jednat s ním.Pro představu Vás,mých budoucích potenciálních zákazníků podotýkám že mladý Michal Pražák za dva roky co probíhala u Pražáků rekonstrukce prošustroval rodičům statisíce a když jsem byl na první prohlídce bytu v prosinci,byl jsem zděšen.nějaké práce tam za 2 roky nechal udělat,ale byt je v horším stavu než ho kupovali(můj názor)To že jsou Pražákovi zoufalí a soudí se asi se dvěma firmami svědčí také o něčem.Opakovaně jsem je upozorňoval že s jejich drzým synem jednat nebudu o ničem,jen s nimi a přesto měl nadále klíče od bytu a když jsem byt vyklízel od veškerého nepořádku(i zbytků smradlavých a plesnivých potravin a starého nefunkčního nářadí které jsem měl po domluvě s Pražákovými také zlikvidovat) objevil se v bytě nějaký jeho kamarád,který byl evidentně pod vlivem omamných látek.Usoudil jsem že za těchto podmínek nebudu rekonstrukci vůbec začínat.Přípravné práce a materiál stál 25.000 Kč a toto jsem Pražákovým řádně vyfakturoval(bezpečnostní dveře,bezpečnostní kování,bezp.zámek 14.000 VOC v fa Platforma,úprava původních zárubní spočívala ve vyvrtání otvorů pro bezp.trny dveří a samotné spasování a usazení bezp.dveří do zárubní,vynošení a likvidace nepořádku což byl plný přívěsný vozík a doprava z Radotína do Střížkova třikrát tam i zpět,cesta na skládku a poplatek a práce).myslím že jsem Pražákovým za 4 dny udělal více práce než nechal udělat jejich syn za dva roky.To je asi vše co jsem měl na srdci.

Jan Holman
Co se týče vulgární sms,je to nesmysl,k Prážákovým jsem se choval vždy slušně,jelikož vypadali jako slušní lidé ale s jejich synem jsem komunikoval tak jak on se mnou(zmíněná sms).Nenechám se urážet a osočovat od 25 letého drzého a nevychovaného hajzlíka.A pan Krejčí je můj kamarád který mi občas pomáhá a je to profesionál,který se pohybuje v oboru 30 let a má mnoho zkušeností,které od něj rád přijímám.

Jan Holman
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace