Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Vybudování nové šachty ke stávající studni

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Poptávám vybudování nové šachty ke stávající studni (vrt 100mm, kvalitní voda!) ze ztraceného bednění, s tím spouvisí opatrné odstranění stávajícího kamenného obložení + přivedení vody do chaty, vzdálenost cca 7m. Zapojení nového čerpadla a vodárny.
Případné výkopové práce bagrem jsem schopen zajistit.
Místo realizace Okoř, termín do Vánoc.
Předem děkuji za nabídky,
Tomáš Renč

=== Nabídka
Dobrý den,co se týče šachty kolem vrtu se dá zabudovat plastovou ,která vychází na 7400kč,záleží na průměru vrtu,čerpadlo nevým jestli máte koupené nebo vodárnu,jinak práce s materiálem,trubky,izolace,tvarovky pro dopojení zhruba 7800kč s daní,nejsem plátce dph,termín se dá stihnout,jinak nyní dělám taky menší práci ve Velkých Přílepech tak vpřípadě vašeho zájmu se můžu přijet podívat.

Dodavatel (řemeslník)
Kelbler Richard (Bříství) Active
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Trochu mi jiná recenze připomíná "práci" pana Kelblera jako vejce vejci - bohužel je tu až teď po pár měsících. "Nejdříve rychlé a ochotné jednání v zadanému termínu. Nedařilo se mu zprovoznit jím zakoupený materiál ani několikerý den, proto navrhl jiné a další "součástky"."
Pořád někam soukromě odjížděl, jeho spolupracovník cizí národnosti se musel pořád při stavbě šachty usměrňovat, jinak by to dopadlo smutně, nakonec jsem si její vrchní část dodělal raději sám, protože bych se těchto kutilů nedočkal.
Pan Kelbler rád inkasuje zálohy (15000 na vodárnu a další materiál), ale "jeho" výsledek práce je šachta a pár trubek, které je vůbec otázkou, jak budou použitelné. Nefunkční vodárnu si vyreklamoval, ale na žádost vrácení alespoň desetiny zálohy za neovedenou práci (to ještě zavírám obě oči) nereaguje, příp. tvrdí, že práci odvedl - 4000 za sešroubování pár šroubení a svaření pár trubek...
Pokud se mu práce náhodou povede, pak asi lze počáteční přístup hodnotit kladně, ale při sebemenším problému se nedomluvíte. Doporučuji nedat ani korunu zálohy, už ji neuvidíte...

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 10.04.2014 uživatelem tore

studna1
studna2
Diskuze
Ještě bych jen s dalšími znalostmi doplnil, že pan "řemeslník" navrhl fyzikálně nesmyslné řešení do 18m vrtu s čerpáním vody z cca 15m, tj. klasickou domovní vodárnu a strašně se divil, že to nefunguje... Ale vrátit něco, to neeeee.:-(
"Obecně lze říci, že dle fyzikálních zákonů umí povrchová čerpadla čerpat vodu pouze z hloubky maximálně 8m. Je ale přesnější hovořit o celkové sací výšce čerpadla, než jen o hloubce. Přesáhne-li celková sací výška čerpadla hodnotu 8m, je nutné použít čerpadlo ponorné. Pokud je tedy výška mezi sáním a hladinou vody menší než 8m včetně ztrát v ležaté části sacího potrubí, volíme vodárnu s čerpadlem na povrchu."
Je to šmejd. dluží mi 9000 Kč jako zálohu za rekonstrukci koupelny. Nebere telefony a dělá mrtvého brouka.Prý pracuje někde na Vinohradech jako udržbář bytového kompelxu a má podnájem v Radotíně, Prvomájová 24.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace