Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Oprava a revize plynového kotle

Popis zadání

Na doporučení Pražské plynárenské jsem si objednal firmu Mistr plynař na kontrolu a opravu kotle. Oprava proběhla dle domluvy. Následně se však objevil každodenní únik vody. Volal jsem na havarijní linku, volal jsem přímo opraváři, volal jsem vedoucímu technikovi. Nikdo nereaguje, firma ignoruje mé reklamace.

Dodavatel (řemeslník)
MISTR PLYNAŘ a.s. (Praha 6)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Arogantní jednání vedoucího technika pana Malovce mě opravdu šokovalo. Položil mi telefon. Na reklamaci se vykašlal. Firma je doporučovaná Pražskou plynárenskou.
Nedoporučuji.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 05.11.2013 uživatelem Uživatel_67298

Diskuze
Dovoluji si reagovat jménem společnosti i vzhledem k tomu, že jsem byl u celého telefonického rozhovoru se zákazníkem.

Klient volal s tím, že mu ze systému uniká voda ve výši 0,5 l za den.

Reklamaci vyřizoval vedoucí technik pan Malovec. Zákazníkovi sděleno, že údajný únik vody denně cca 0,5 litru možná nesouvisí vůbec s tím, co jsme dělali my. Dalším dotazem bylo, zda při tak velkém úniku vody, byl tedy za těch 14 dnů topný systém dopouštěn, protože musel radikálně poklesnout tlak v systému, zákazníkem sděleno, že vodu za celou dobu nedopouštěl, což je ovšem technicky nemožné.

Pan Malovec, zákazníkovi nabídnul výjezd technika ( hned druhý den, tak abychom zjistili příčinu a rozpor v informacích) v běžné ceně (ne jako havarijní výjezd) a pokud se ukáže, že je to oprávněná reklamace, nebude logicky hradit nic a vše by hradila naše firma v rámci reklamačního řízení.

Zákazník místo řešení situace a přijmutí nabídky řešení, které jsem očekával, začal našeho zaměstnance poměrně sprostě urážet a hovor jsme proto následně ukončili.

Byl jsem svědkem celého rozhovoru a ohrazuji se proti tvrzení, že firma nereaguje, reklamaci neřeší a tvrzení o chování pana Malovce, je mírně řečeno nepravdivé.

Říká se, že náš zákazník náš pan, ale myslím, že vše má své hranice.

Miloš Lenger, ředitel společnosti
Dobrý den pane Lenger,
váš komentář je velká lež. Už chápu proč mi váš zaměstnanec drze položil telefon. Jak se říká "ryba smrdí od hlavy".
1. nabídnut mi byl termín cca. za 5 dnů od telefonátu. Ten mi nevyhovoval, protože jsem byl mimo republiku. Dožadoval jsem se okamžitého řešení, ale to bylo odmítnuto.
2. systém jsem samozřejmě dopouštěl, protože jinak by to přestalo fungovat.
3. Nebyl jsem sprostý, ale opravdu velmi rozčílený. Protože jsem se už 14 dní s vaší společností snažil vyřešit závadu, kterou jste způsobili při opravě. Výsledek 0. Vám sklep nevlhnu! Vy jste byl v pohodě.
Výsledek? Zavolal jsem profesionálnější firmě! Zjistili, že technik firmy Mistr plynař dostatečně nezavodnil starou expanzní nádobu. Postupně tak voda tuto nádobu zaplňovala a proto klesal tlak v systému. Zároveň technik, pravděpodobně omylem, pohnul při opravě malým odpadním kolenem, které zachytává zkondenzovanou vodu a tím docházelo k úniku vody na zem, místo do odpadu. Jednalo se o souhru dvou závad. Nicméně obě byly způsobeny technikem firmy "Mistr plynař" Chyby se stávají, ale když už jí způsobím, tak se jí snažím co nejlépe a nejrychleji opravit. To se nestalo. Místo psaní komentářů k mé referenci, jste měl zvednout telefon, zavolat mi a vyřešit to. To bych od seriozního ředitele a firmy očekával. Sám bych pak svůj komentář na "nejřemeslnici" zrušil, nebo opravil. Místo toho doufáte, že už nebudu reagovat. S pozdravem Milan Malý - poškozený.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace