Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Přebroušení a nátěr dřevěných trámů

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

Poptávám přebroušení a přelakování dřevěných trámů na venkovní terase rodinného domu. Trámy mají rozměry: 10 trámů x 4m x 24cm x 7.5cm + 11 trámů x 8.8m x 24cm x 7.5cm + k tomu 5 podpůrných trámů. Je potřeba více přebrousit hlavne horní část trámů, čili plochu 7,5cm x 4m na 10 trámech a plochu 7,5cm x 8,8m na 11 trámech. Zbytek dřeva stací lehce přebrousit a přelakovat. Jedná se o pravidelnou údržbu, není potřeba žádná komplexní renovace.

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Solidní
Poměr cena výkon
S nedostatky
Úroveň jednání
S nedostatky
Celkové hodnocení

Z puvodni zakazky prebrouseni a nater tramu se nakonec realizovalo jen natirani tramu, nebot na doporuceni pana Klenhy nebylo potreba tramy prebrusovat (toto nedokazu svym laickym pohledem posoudit). Pan Klenha nekolikrat menil termin a prace se musela delat nadvakrat z duvodu casove tisne pana Klenhy. Material se tez musel dokupovat nadvakrat, coz navysilo celkovou castku zakazky. Pan Klenha mi odmitl sdelit, kolik ho stal material, kolik prace a kolik cesta a nakonec mi ani nedal fakturu (na cemz jsme se dohodli, ze mi posle postou). Zakazka se neobesla bez handrkovani a neprijemnych tel. hovoru. Na dalsi podobnou zakazku si najmu nekoho jineho.

Dohodnutá cena
Skutečná cena

6 000 Kč

Související témata:
hlasy
+5
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 05.09.2011 uživatelem Jana

IMG_0140
IMG_0142
IMG_0141
Diskuze
Tato zákaznice mě informovala jen o jedné pergole. Nakonec byly dvě pergoly, a zákaznice chtela samozřejmě druhou pergolu zdarma. Musel jsem tedy jet znovu pro materiál na víc, sotva mi proplatila materiál na novou pergoly. Navíc se ke mě chovala strašně.
NĚKTERÝM LIDEM SE NEZAVDĚČÍTE, I KDYŽ JIM UDĚLÁTE NĚCO NAVÍC A ZDARMA
Palec dolů s odůvodněním: Vzhledem k ostatním dobrým referencím a vyjádření firmy se stavím na stranu dodavatele
Já se taky stavím na stranu dodavatele,protože z vlastní zkušenosti vím že někteří zákazníci jsou opravdu arogantní a dělají nám nepříjemnosti,řemeslník dělá svojí práci dobře a i přesto se najde někdo kdo tomu nerozumí a stejně to neocení,pro takové lidi já osobně,pokud se mě hned na začátku nelíbí nebo nezdá jejich chování,tak do toho nejdu,je síla,ale je to tak,na dobrotu na žebrotu,zdravím Petrovo malování a držím vám palce a hlavně málo zákazníků a nervů s takovýma co vám tu špiní jméno jako v této referenci.
Je mi lito, ale dodavatel dostal presne rozmery obou pergol - vcetne delky, sirky a vysky vsech tramu. Cena tedy byla dohodnuta za vsechen povrch. Nemam problem s tim, ze odhadovana cena byla nizsi, nez skutecna. Problem byl s komunikaci s panem Klenhou.
Můžete to nějak dokázat ? Email ?
NE já dostal přesné info o jedné pergole, a pak jestli bych jenom nenatřel vršky u druhé pergoly, zdarma.
Já souhlasil, a potom že chtějí natřít celou druhou pergolu zdrarma.
PROBLÉM AROGANCE JE OPRAVDU NEPŘÍJEMNÝ PRO ŘEMESLNÍKY
děkuji za podporu, nekteří zákazníci vás berou s velkým DESPEKTEM.
PŘEJI PEVNÉ NERVY SE VŠEMY ZÁKAZNÍKY I DODAVATELI :)
Jistě také můžete doložit informace, které jste dostal o pergolách, rozměry. Pravděpodobně emailem ?
V tomto ohledu musím dát zase za pravdu autorce, protože v poptávce, na kterou je nahoře odkaz, je vše jasně a přesně uvedeno
Nahoře je přesný popis poptávky.
du hledat email, pamatuji si pouze na telefonickou poptávku, ale jistě to dohledám
Tak nevim, asi se pletu a tohle jsem opravdu zmotal já, přesto si stojím na tom, že zákaznice byla arogantní a jednala se mnou s despektem, který zažijete tak jednou za pár let. Já si naštěstí mohu zákazníky vybírat, s přátelským pozdravem všem zůčastněným.
Fakta jsou tu nicméně jasná. V zadání máte přesné rozměry a počet všech natíraných trámů 2 pergol (10 a 11 trámů), mimochodem málokdy se vidí tak pečlivé zadání. Obvinění, že chtěl zákazník jednu pergolu zdarma tedy není na místě a je pravděpodobně zdrojem problému, který by spíš než obviňování klienta zasloužil jasnou omluvu.
omlouvám se za špatnou komunikaci, mám toho moc, a arogance některých zákazníků mě občas vytočí :)
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace