Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Nová kuchyň

Popis zadání

Návrh, zhotovení a montáž kuchyně bez spotřebičů. Řešní na míru, tj. žádná "stavebnice"

Dodavatel (řemeslník)
Truhlářství Petr Lexa (Velký Týnec 1)
Kvalita výsledku
S nedostatky
Poměr cena výkon
Solidní
Úroveň jednání
Solidní
Celkové hodnocení

Návrh, jednání při zadávání zakázky i truhlářská práce je velmi dobrá, termín dodání dodrželi.

Nicméně bylo poznat, že u práce nepřemýšlí. Šuplík na příbory, jakožto nejpoužívanější šuplík v kuchyni, opatřili běžným pojezdem, jako u jiných šuplíků, i když jsme toto při zadávání zdůraznili. Argumentovali tím, že pojezd je dostatečně dobrý na to, aby časté otevírání ustál. Ostatní šuplíky opatřili stejným pojezdem, čímž uměle a zbytečně navýšili cenu. Kuchyň máme necelé 2 roky a pojezd u příborů jsme již cca před půl rokem reklamovali.

Při montáži jsme je museli doslova hlídat, aby nezpůsobili nějakou škodu. Například jim neseděla jedna ze skříněk, tak chtěli vybourat část obkladu. Přitom stačilo mírně zaříznout zadní stranu skříňky. Silikon kolem pracovní desky natáhli až po naší urgenci a ještě tvrdili, že v ceně montáže je jen jedna tuba silikonu a oni spotřebovali dvě... V porovnání s cenou celé kuchyně je cena silikonu zanedbatelná.

Pracovní desku zkrátili přímo na místě tak „přesně“, že u jedné stěny tak vznikla cca 10mm mezera. Stěžovali si na křivé zdi u nás v bytě, přičemž jejich kolega v bytě byl před začátkem realizace zakázky a my jej na toto upozornili. Zdi se od té chvíle nezměnily.

Při objednávce tvrdili, že co dodají, to namontují. Dodali dřez a baterii, ale už nepřipojili přívod vody k baterii. Tvrdili, že jsou schopni někoho domluvit, ale že sami standardně nemontují. Smluvně toto bohužel nebylo ošetřeno, takže jsme vodu museli zapojit sami.

Naprosto chybně předpokládali, že odtah digestoře a komínová roura budou sedět přesně. Aby si ulehčili práci, donutili nás koupit v den montáže 2 přechodky za cca 700Kč (jel jsem pro ně 10km vlastním autem), které se nakonec ukázaly jako zbytečné. Bylo je možno nahradit měkkou kroucenou rourou, jejíž cena je desetinová, ale kterou s sebou nedovezli.

Odtah digestoře přilepili ke komínové rouře obyčejnou izolepou – to pokládám za vrchol amaterismu.

Dohodnutá cena
68 000 Kč
Skutečná cena

68 000 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 16.10.2013 uživatelem vit.langer

Diskuze
Tomuto se musím pouze zasmát, vše co je tu popsáno bylo úplně jinak, jak je vidět, tak Pan Langer, všechno co měl špatně připravené, hodil na nás a co se týče pojezdu, při objednávání šetřil a pak se diví, že má levnější pojezd, který si sám vybral, aby ušetřil. Byl mu doporučen Blum s doživotní zárukou ale vybral si levnější v klasické verzi. Nicméně tohle dále nebudu komentovat. Ti co si od nás něco objednali moc dobře ví, jakou děláme kvalitu a jaké podáváme služby. S pozdravem Lexa Petr
Čekal jsem konkrétnější vyjádření, když už si naši zakázku tak dobře pamatujete...
Třeba to, že jste dvakrát objednával kuchyň zálohou, že manželka byla ze vším spokojená a od prvopočátku vše zařizovala ona a Vy jste na nic neměl čas???? Když jsem byl nafocovat kuchyň, tak mi bylo řečeno, že jste nadmíru spokojeni :-) což bylo min. půl roku po předání kuchyně, to, že jste nechal všechno na manželce, neznamená, že musíte někoho pomlouvat !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Myslíte tím ten, Vámi obložený obklad, který byl o 2cm z vodní váhy ???????? ( mám detail nafocen) a rozměry zásuvek co jsem Vám dal a toho popisovaného odtahu co jste nedokázal dodržet ???? :-) chachaáá Nejlepší je krytyka druhých za svoje chyby :-) Nebýt Vaší manželky, tak dnes nemáte v čem uvařit :-) Jí si važte, bez ní nemáte nic :-) Toto je moje poslední odpověď, dále nemínim odpovídat na Vaše lži :-) Krásný den Pane Langer :-) Pamatuji si KAŽDÉHO ZÁKAZNÍKA ZA 13 LET PODNIKÁNÍ A VŠECH SI VÁŽÍM, ALE O VÁS SE TAKTO ZMÍNIT NEMŮŽU, NESNÁŠÍM POMLOUVÁNÍ ZA ZÁDAMi, MILUJU ROZHOVOR FACE TO FACE což u Vás nebylo a zřejmě ani asi nebude :-)
S pozdravem Petr Lexa
Pane Lexo, přečtěte si PRVNÍ VĚTU MOJÍ RECENZE a naučte se správně používat smajlíky.
K Vašemu vyjádření:
- Nechápu, co myslíte tím, že jsem dvakrát objednával kuchyň zálohou.
- Moje žena je příliš hodná na to, aby dokázala někoho kritizovat. Navíc je to žena v domácnosti, takže některé věci vyřizuje v době, kdy jsme my normálně praující lidé v práci.
- Obklad o 2cm mimo váhu? Nespletl jste si byt?
- Jak souvisí rozměry zásuvek s tím, co jsem psal v recenzi?
- Odtah digestoře nemůžu dát tam, kde je stropní překlad. To by mi spadl strop na hlavu. Proto byl odtah o cca 15cm jinde, ale tohle normálně řeší kroucená roura.
- A co třeba se vyjádřit k silikonu, izolepě, požadavku na bourání obkladů, nezapojené baterii…

„chachaáá“
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace