Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Příprava pro kuchyňskou linku

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Poptávám přípravu pro kuchyňskou linku:
- Posunutí odpadu o 60cm horizontálně
- Posunutí přívodů vody o 120cm horizontálně
- Rozvedení elektro pro troubu/var.desku, myčku, lednici a 2x trojzásuvky ve výšce kuchyňské linky. Zásuvky dodám.
- Zavedení spínače a napojení na osvětlení pod linkou. Spínače dodám.
- Posunutí již exitujícího spínače a napojení světla o cca 50cm
- Za-sádrokartonování 1,5m dlouhého odtahu, 150mm průměr. Rouru mám.

Novostavba, cihlové jádro. Současný stav přidávám v příloze, návrh kuchyně též.

Prosím o cenu a termín realizace. Čím dříve tím lépe.

Při spokojenosti se můžeme domluvit na dalších více pracích.

Budu se tešit.


=== Nabídka
Dobrý den,
rád bych Vám nabídl své komplexní řemeslné služby a zrealizoval Vám přípravu pro montáž kuchyně.
Termín realizace záleží na Vás , kdy se bude moci uskutečnit první chůzka u Vás a obhlídnout si vše v reálu. Pokud by byla ještě dnes,pak by bylo možné začít s realizací ještě tento týden.
Práci účtuji 300,-/hod+cena materiálu a dopravu 250,-
V případě zájmu mě pošlete na sebe kontakt a já Vám zavolám.
Hezký den přeje Libor Ludvík

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
S nedostatky
Úroveň jednání
Solidní
Celkové hodnocení

Práce byla odvedena dobře a svědomitě, vždy s aktivním přístupem. Bohužel odhad ceny byl dost jiný než skutečná cena a to i přes změny požadavků . Jednání též nebylo ideální, protože jsme s panem Ludvíkem měli párkrát oboustranou rozepři ohledně domluvy termínů. Proto jsme spolupráci ukončili.

Doplnění:
SDK jsem si dořešil s jiným řemeslníkem z této nabídce a byl jsem velice spokojen. Pan Ludvík přípravy prováděl 18. a 19. 11. Na SDK si našel čas až 2.12. Proto jsem mu tuto schůzky nepotvrdil a realizoval SDK s jiným řemeslníkem. Pro pana Ludvíka jsem měl připravenu jinou práci, ale jeho jednostryné jednání mě znechutilo a už jsem nechtěl dále spolupracovat. Pro srovnání 19.11. jsme byli předbežně domluveni na 9 hodinu, ovšem dle pana Ludvíka jsme si to nepotvrdili a tak přišel odpoledne s tím, že mi kuchyň museli vyskládat do kočárkárny, jelikož pan Ludvík si nechal klíče u sebe. Bohužel úplně stejná situace a z opačného pohledu, která mi přivodila problémy, byla pro pana Ludvíka normální. Nehledě na to, že jsem čekal kdy příjde, a nemohl jít do práce. Telefony nezvedal.

Chápu, že takovéhle nedorozumění se občas stávají, ale přístup kdy někdo měří jiným metrem sobě než ostatním pro mě není schůdná.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 06.12.2013 uživatelem Marek Nos

SAM_3355
IMG_20131119_222431
Komentář dodavatele
Je pravda, že sem si může každý napsat co ho napadne. Zakázku jsem provedl podle ujednání a dokončil ji viz foto. Nejedná se tedy o žádné ukončení spolupráce. Zákazník si přál provést ještě několik drobných věcí v bytě. 28.12. jsem mu seznam prací poslaných mailem potvrdil a slíbil realizaci na 2.12. Za celou tu dobu se neobtěžoval mě oznámit jestli mu termín vyhovuje. Když jsem mu 1.12. večer zavolal, jestli mohu ráno přijít, oznámil mě, že si celou vec rozmyslel a nechce to. Pan Nos je velice neseriozní zákazník a já jsem tím pádem stratil nenávratně jeden den, který jsem mohl věnovat jinému zákazníkovi, který by byl s mou prací spokojen, jako naprostá většina zákazníků, pro které jsem již pracoval.

Také bych mohl doplňovat jak šikovný pan Nos si při první prohlídce zabouchnul klíče a já stál jen v tričku na chodbě a on si jel tramvají pro náhradní klíče a mě řekl ať na něj někde venku v zimě počkám přes hodinu než se vrátí....a to, že si večer pro klíče nepřišel a tím pádem jsem si je musel nechat do druhého dne, to už nedoplnil. Prostě s někým to nejde a on si bude psát jen to, co se mu prostě hodí. A pro takové zákazníky, při vší úctě, já pracovat nemusím.
A ostatní také asi pochopí, že obložit rouru od digestoře ani nemohlo být součástí RŘÍPRAVNÝCH prací pro montáž kuchyně, ale až později, při případných dokončovacích pracech, až byla digestoř fyzicky namontována.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace