Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Obklad

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Obklad koupelny, záchodu a kuchyně cca 20 m2.
Jedná se pouze o řemeslnou práci. Materiál by jsme dodali.
Podklad pro práci zhruba připraven.
Termín cca za týden.

=== Nabídka
Dobrý den abych mohl udělat odpovídající nabídku je potřeba abych to vyděl děkuji za odpověd

Dodavatel (řemeslník)
Jan Bilík (Zlín) Active
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

S realizací nejsme spokojeni. Od prvopočátku neustálé problémy s komunikací a postupy práce např.: vystavění řady luxfer (s originálními lištami a příslušenstvím) dopadlo katastrofálně. Luxfery nejsou v ose, odskoky jsou až 6 mm, následné vyspárování ještě zdůraznilo tyto nedostatky -1 oprava pouze přesparování, které se ani na podruhé nepovedlo.
Výměna vchodové zárubně: při řezání staré zárubně poprskání obkladu bruskou, usazení nové zárubně o 2 cm výše než je předpis - 2 oprava při čemž poškodili zeď chodby 30 cm kolem zárubně. Následovalo fajnování zárubní, které se opět muselo opravit.
Obložení koupelny pro usnadnění práce pana Bilíka bylo všechno jednotvárné i přes naše přání a konkrétní ukázku koupelny - následovala 3 oprava (vylupování obkladu). Horní zakončení obkladu proti naší domluvě zapatláno tmelem - následná už 4 opava.
Křivě nalepené obklady a dlažba, použil i kazový materiál (jakože si nevšiml). Odtokový žlab ve sprše pan Bilík předělával 3x (nyní máme spád místo 1,5 cm pouze 0,2 cm). Na další opravu už nemá naši důvěru. Při otázce proč je výsledek takový jaký je: odpověď cituji ,,potřeboval jsem být jinde,,
Koupelnu stále nemáme dokončenou. Na další dohodnotou opravu už se neozval. Takže nám po panu Bilíkovi zbyla jen odfušovaná a nedokončená práce.
Při prvním vyúčtování jsme byli nemile překvapeni cenou.
Co měla být hotová cena, byla cena bez DPH.
Tuhle firmu bychom doporučili snad jen největšímu nepříteli.

Dohodnutá cena
Skutečná cena

29 418 Kč

Související témata:
hlasy
+5
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 08.01.2014 uživatelem michalcovam

Diskuze
Dobrý den, vše, jak píšete, je jako přes kopírák s naší objednávkou byt. jádra. Má 2 měsíce po vypršení smlouvy, neustále se vymlouvá jako malé dítě ( po cestě se mi pokazilo auto, manželka se vybourala v trolejbuse, dcera leží v Brně v nemocnici, jsem nemocný). Drží nám zaplacené 3je obložky a 2je zasunovací dveře do pouzdra, záchodové prkýnko, které bylo vadné hned na začátku, světlo na záchod, které rozbil, dvířka na zakrytí stupaček... Na své chyby jen drze, s úsměvem na rtu, odsekoval! Nelze se s ním nijak domluvit, ale snad vyšší právní moc zasáhne! V žádném případě NIKOMU NEDOPORUČUJI!!!
Dobrý den,
po takové referenci se ozve nebojte a bude se to snažit vyžehlit nabídkama, které pro Vás výhodné nebudou. Nedejte se a držím Vám palce.
Vzkaz pro provozovatele myslíte, že tento pán by se měl označovat jako nej řemeslník s dobrou pověstí?
Děkuji mnohokrát! A Vy jste nakonec dopadla jak?
Tak jak jsem Vám napsala. Taky byl nemocný a po recenzi se ozval se a že práci dodělá a dá slevu, když to smažem. Bohužel sprchový kout, luxfery .... že ty už neopraví. Ještě tam dopište cenu, protože z ní odvádí nějaké procento portálu nej řemeslníkům.
Škoda, že Vás naše recenze neodradila.
Přesně jak píšete - mám uplně stejnou zkušenost - stále jen výmluvy, neseriózní člověk, ruce pryč.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace