Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Zapojení indukční varné desky

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

Zapojení indukční varné desky do elektrické sítě. Vše je připraveno, stačí jen do "čokolády" správně nastrkat dráty.
Termín dnes, tj. 26.4. v odpoledních hodinách

Dodavatel (řemeslník)
Petr Vizi (Praha 10)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Veliká spokojenost. Pan Vizi přišel jak slíbil. Byl velmi ohleduplný, zdvořilý a vstřícný. Byl ochotný udělat věci i "nad plán", na kterých jsme se předem nedomluvili. Mohu jen doporučit. Člověk na svém místě

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+2
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 27.04.2011 uživatelem Uživatel_10367

Diskuze
Mohu se jen zeptat, jestli musi davat elektrikar nejake potvrzeni o zapojeni desky kvuli zaruce na desku?
To záleží jen na Vás. Jde o případnou reklamaci a opravu.
Pokud budete mít razítko, že desku zapojil "odborník", tak jste zcela krytý pokud deska "vyhoří ". Když by servis neuznal, že deska vyhořela v důsledku chyby výrobku (reklamace a výměna), ale protože byla špatně zapojena, půjde odpovědnost za elektrikářem a případnou opravu zaplatí on.
Bez razítka si opravu budete muset zaplatit sám, nebo donutit elektrikáře ať Vám opravu zaplatí (ale nebudete ho moci nutit žádným papírem).
Mě desku zapojoval takový "všeuměl" a nedopadlo to dobře. Pak přišel pan Vizi, poklepal si na čelo a desku zapojil už dobře. Nicméně pozdě...bylo už po desce. Tak pan Vizi ani nechtěl zaplatit práci, protože mi desku nezprovoznil.
Aha, tak s té vaší reference jsem pochopil, že se dílo povedlo.

Takže říkáte že pan Vizi sice byl ochotný a kromě desky vám teda udělal ještě jinou práci, ale indukční desku budete muset opravit a nebo koupit novou?

Co se tedy přesně stalo? Proč se deska pokazila?

Kdyby se p., Vizimu podařilo desku zapojit a zprovoznit, dal by vám pak tedy razítko? Najdu na to kolonku někde v záručním listu (mám Whirlpool), nebo elektrikář by měl vystavit svůj papír o zapojení s razítkem?
Ikdyž když o tom teďka přemýšlím, tak asi bude stačit paragon o zapojení od elektrikáře.

Trošku jste mě teď vyděsil, netušil jsem, že připojení pěti drátů na pět svorek je takový problém. Přemýšlel jsem, že si to zapojím sám, teď jsem trošku vystrašený.. ;)
Asi by razítko i dal....na to jsem se ho v té chvíli už neptal. Já mám v záručním listu na potvrzení o zapojení odborníkem kolonku.

Také jsem si nemyslel, že je zapojení pěti drátů tak velký problém. Když jsem viděl správné zapojení a návod, zdá se to logické a jednoduché....stačí si přečíst návod.
Stalo se, že první "zapojovatel" připojil dráty "barvu na barvu" a nacpal tak tři fáze do 2x jednofázové desky! (jedna fáze pro dvě plotýnky). Po zapnutí velká rána, záblesk a troška kouře.
Měl jsem si to radši udělat sám...když jsem teď viděl správné zapojení a návod, je evidentní, jak to má správně být a s trochou opatrnosti se dá deska zapojit správně a svépomocí. První zapojovatel se asi neobtěžoval návod číst.

S tím paragonem. Nevím, jak moc na to při opravách hledí. Ale asi by pro elektrikáře neměl být problém se podepsat pod svoji práci
Aha, tak to je vtipné. Tak doufám že se ten první všeuměl k tomu postavil čelem a škodu vám uhradil a nebo že vám desku přijali do reklamace.
Mohu se jen zeptat, jaký typ a jaké značky indukční deska je?
První všeuměl se k tomu postavil čelem, odpovědnosti se nezříká a zaplatí. Indukční deska je Zelmer, ale na typ si teď nevzpomenu
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace