Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Vrtanie studne

Popis zadání

nedoporučujem firmu Doseděl

Dodavatel (řemeslník)
Antonín Doseděl (Uhřičice 206)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Mám veľmi zlú skúsenosť s firmou STUDNY DOSEDĚL z Moravy. Napriek zaplatenej zálohe, po týždňoch čakania dorazil nakoniec v sobotu navečer (!) len samotný majiteľ s tým, že celú prácu urobí v pondelok sám (!) a dožadoval sa ihneď ďalšej platby.
Keďže som zistil, že dodaný certifikát k trubkám bol neplatný/starý + podľa vyjadrenia dovozcu sa už roky uvedený typ nevozí, požadoval som kontrolu materiálu určeného pre moju studňu. Ďalší deň (nedeľa) sa vŕtať nemalo, chcel som pred tým ako zaplatím ďaľšiu platbu, aby materiál a vrtná súprava stála u mňa na pozemku, aby som mal istotu že v pondelok niekto príde studňu naozaj vyvŕtať.
Majiteľ firmy Studny – Dosedel sa zachoval ako podvodník, odmietol vojsť na pozemok a zložiť materiál a nástroje, kým nedostane ďaľšie peniaze i napriek môjmu ubezpečeniu, že po vyložení a kontrole mu bude druhá záloha okamžite zaplatená a ušiel preč bez práce aj s mojou zálohou, ktorú si budem musieť vymáhať súdne.
Po týchto skúsenostiach s firmou Studny Doseděl z Kojetína, ju rozhodne nikomu nedoporučujem!!!

Cena
neuvedena
Kategorie
žádné
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 04.10.2013 uživatelem iveta63

Komentář dodavatele
Vážený pane Ing. Libore Bezáku. Vy, co jste mě nestydatě veřejně pomlouval na různých portálech v r. 2013, my jsme spolu měli podepsanou smlouvu, ve které je uvedeno, že po příjezdu vrtné soupravy zhotovitele, vyplatíte zhotoviteli zálohu číslo 2. Já jsem přijel v 24.8. 2013 k Vám až do Bratislavy - Záhorské Bystrice, ul. Strmý vršok č.131 před Váš dům s vrtnou soupravou a s balíkem nových trubek, včetně nových certifikátů v termínu (ve smlouvě bylo sepsáno, že vrt bude hotový do konce srpna 2013), ale Vy jste odmítl druhou zálohu zaplatit a vrata zavřel. Nevěděl jsem proto, co mám hned dělat. Dostal jsem radu od zákazníka. Abych měl svědka, mám si zavolat policii a ti i přijeli. Ale stejně nic nevyřešili, i když jsem mával všem před očima smlouvou. A co víc, odmítl jste i podepsat zápis ve stavebním deníku o mém příjezdu s vrtnou soupravou na Vaši adresu a opět vrata zavřel. Kdybych neměl dobré úmysly, nezavolal bych policii a vrt před tím nenahlásit na OBÚ v Bratislavě. Tuto špatnou zkutečnost s Vámi mohu doložit. Zásadně se řídím smlouvou do puntíku, což by mělo každého zákazníka jen a jen těšit, už k vůli záruce, že nebude platit za nefunkční vrt. V neděli jsem vrtat v plánu neměl, ale chtěl jsem vše k vrtání připravit a v pondělí začít hned ráno. Vaší vinou jsem pak musel čekat 48 hodin ve stanu na poli na kraji Bratislavy v obci Marianka a na parkovišti u čerpací stanice, protože jsem nemohl o víkendu na silnici s nákladním autem. Jen tak pro informaci: od své techniky a nářadí zásadně neodcházím ani na krok, i když je za plotem, jen kdyby zákazník převzal plnou odpovědnost za techniku a vše okolo k vůli případnému odcizení nebo poškození, proto od ní neodcházím!!, a proto sebou vozím vše potřebné a tak mě nic nepřekvapí kromě toho, jak jste se zachoval. Pokud jste měl v plánu se smlouvou neřídit a brát ji lehkomyslně, nebo Vám byla proti mysli, byla Vaše chyba, že jste s ní souhlasit a na důkaz toho podepsal každou její stránku zvlášť. Zaplatil jste první zálohu 300,-E při podpisu smlouvy v den našeho prvního sektání u Vás. Při dovozu vrtné soupravy jsem dovezl nové trubky, vč. certifikátů, vše bylo připravené, ale vy jste tu akci zastavil tím, že jste měl udělat další krok k naplnění smlouvy a vědomě ho neudělal. Smlouvu jste porušil Vy, ale to Vám nestačilo a ještě o mně rozšiřujete lži a pomluvy. Vaše záloha 300,- E mi pokryla přepravu vrtné soupravy do Bratislavy, cestu osobním autem tam a zpět, ale nepokryla ztracený čas a ztrátu výdělku Vaší vinou. Vyhrožoval jste soudama, když Vám nevrátím zálohu, ale od té doby uplynul víc jak rok a odpověď Vašeho právníka na náš dopis a ani žádné předvolání k soudu nepřišlo, protože jste si dobře vědom toho, že jste smlouvu porušil Vy. Na Vaše sprosté pomluvy a urážky, bych zareagoval dříve, ale až nedávno jsem se o nich dověděl. Navíc jsem přes sezónu tak zahlcen prací, že dříve odpovědět jsem neměl čas. Antonín Doseděl
Diskuze
Kedže som čítal tieto pomluvy na firmu pána Doseděla, musí pridať svoj komentár. Firma Antonín Doseděl z Kojetína mi urobila kvalitnú studňu, materiál, ktorý používa má všetky potrebné certifikáty a bol som s ním velmi vela spokojný. Vody mám kopu a zálohu si zobere každá firma. Je to solídna firma a preto:
Firmu Antonín Doseděl doporučujem všetkým, ktorý chcú urobiť dobrú robotu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zákazník z Moravského Lieskového.
Vážený pane. Vy,co mě pomlouváte a nestydatě urážíte. My jsme spolu měli podepsanou smlouvu, že po příjezdu vrtné soupravy zhotovitele vyplatíte zálohu číslo 2. Já jsem přijel v r. 2013 k Vám až do Bratislavy - Záhorské Bystrice s vrtnou soupravou a s balíkem trubek v termínu, ale Vy jste odmítl druhou zálohu zaplatit a vrata jste zavřel. Tak toto se mi ještě nestalo. Nevěděl jsem proto co mám dělat. Abych měl svědka, zavolal jsem polici a ti přijeli. A stejně nic nevyřešili, i když jsem mával smlouvou. Kdybych neměl dobré úmysly, nezavolal bych policii a vrt před tím nenahlásit na OBÚ v Bratislavě. Tuto zkutečnost mohu doložit. Zásadně se řídím smlouvou a to do puntíku, což by mělo každého zákazníka jen těšit. K vůli Vám jsem musel čekat další dva dny ve stanu, v dešti, na poli na kraji Bratislavy v Mariance, protože další dny byl víkend. Jen tak pro informaci: od své techniky a nářadí neodcházím ani na krok i když je za plotem. Na silnic jsem nemohl a další zakázku v Bratislavě jsem měl domluvenou na příští týden. Pokud jste měl v plánu se smlouvou neřídit, nebo Vám byla proti mysli, neměl jste ji podepisovat. Zaplatil jste první zálohu 300,- E, nové certifikáty jsem měl sebou, vše bylo připravené a já opravdu nevím, co si mám o tom myslet. Vaše záloha mi pokryla přepravu vrtné soupravy, cesty osobním autem, ale nepokryla ztracený čas Vaší vinou. Všímáte si toho, že Vás nejmenuji, aby si případní řemeslníci dali na Vás pozor?
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace