Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Zateplení fasády

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den,
Chci zateplit starší RD v Hostivici. Plocha fasády cca 180 m2, sedlová střecha do L s jedním vikýřem. Dům je ve svahu - t.j. na jedné straně je podlaha 80cm nad terénem a na druhé straně cca 150cm pod terenem. Dům je kamenný (opuka) s ytongovou nástavbou a přístavbou - na domě byla provedena před 4 lety celková rekostrukce.

Spolu se zateplenim bude nutne řešit i parapety, sokl, eventuální výkop, hydroizolaci, apod., Z jedné strany je hydroizolace (13,5 metrů z celkových 45) již vyřešena. Dále je zároveň se zateplením potřeba dořešit i podsebití (polystyren nebo dřevo podle finanční náročnosti - nebo odložit nebudou-li finance)

Jako zateplovací materiál bych volil asi minerální vatu nebo systém openbaumit, podle toho co bude východnější, tl. maximálně 10cm, více není možné s ohledem na již řešené okapy a také na památkáře, kteří více neumožnili. Pokud mi navrhnete něco jiného rád se přizpůsobím, bude-li to pro mne akceptovatelné.

Mám samozřejmě omezený rozpočet jsem limitován cenou cca 200 000 Kč, vše nad tuto cenu bych musel řešit případným dalším úvěrem (k již existujícím) nebo odložením zateplení. Nevím zda se v mém případě vyplatí žádat o dotaci, resp. nevím zda tepelná úspora bude dostatečná, pokud ano, pak bych uvažoval i o navýšení rozpočtu o tuto dotaci - vím, že se žádá zpětně a musel bych si tedy část peněz půjčit a vrátit je z dotace. Neorientuji se v cenách práce, ale mám velmi jasnou představu o cenách použitých materiálů, proto mne v případné cenové nabídce samozřejmě bude zajímat jaké materiály a za jakou cenu budou použity. Již jsem jednu nabídku dostal a cena materiálů v ní byla proti obvyklým cenám nadhodnocena o 40%! Nerad bych aby se to opakovalo a i z tohoto důvodu firmě která mi tu nabídku vytvořila nedůvěřuji. Proto vás také oslovuji.

Pokud by to bylo možné preferoval bych realizaci ještě letos, resp. nejdříve jak to bude možné. Cenová kalkulace může být "hrubý odhad" (je jasné, že bez přesného zaměření a obhlídky není možné přesnou kalkulaci provést), ale rád bych věděl jak na tom jsem co nejdříve abych mohl se mohl rozhodnout zda mám či nemám přijmout již obdrženou nabídku.

=== Nabídka
Dobrý den,obdržel jsem vaší poptávku na zateplení vašeho domu,myslím,že peníze které na to máte by měli stačit,byla by ale nutná osobní návštěva protože nechci slibovat něco co by jsem nemohl dodržet,s pozdravem Jiří Andruchovič

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

S realizací i jejím průběhem jsem velmi spokojen, zpočátku jsem sice museli čekat na dokočení předchozí zakázky a realizace trvala o trochu déle, ale na druhou stranu kvalita byla dobrá a výsledná cena nepřekročila cenovou nabídku, která byla sama o sobě solidně zpracovaná. Je zřejmé, že dodavatel své práci rozumí.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 07.01.2016 uživatelem Richard Kureš

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace