Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Oprava odpadní trubky WC

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Při malování v koupelně na mne vypadl kus stropu kolem odpadu, který vede od sousedů. Strop je vlhký (po malovaní je zřetelný zažloutlý kruh kolem trubky), proto se drolí, pravděpodobně bude prasklina, nebo špatný spoj v trubce někde ve stropě.
Jak se dá tento problém řešit a kolik by to mohlo stát?

=== Nabídka
Dobrý den,tady je možné,že právě od sousedů je ten problém,už jsem se stím taky setkal to by byla asi levnější verze do 2000kč,jinak v tom případě výměna kolena a sekání pak by to asi vyšlo na 4600kč.

Dodavatel (řemeslník)
Kelbler Richard (Bříství) Active
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Problém s protékající trubkou u sousedů sice pan Kelbler vyřešil, ale při jednoduché výměně baterie v kuchyni mi neodbornou (naprosto amatérskou) instalací zničil bojler a dodnes se nezmohl na nápravu, takže mi již 2 týdny teče v kuchyni jen studená voda.
Takže pana Kelblera doporučím jedině v případě, že si chcete nechat v bytě něco zničit a už o něm nikdy neslyšet.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+3
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 23.10.2013 uživatelem StepanM

strop_koupelna
Komentář dodavatele
Dobrý den,já stouhle referencí nesouhlasím,protože pan Maxa si špatně koupil bateriji a požadal mě abych to vyměnil i přes moje upozornění.Ohřívač byl starý neoznačený a jen proto,že starý ohřívač prasknul po napojení a pan mě zdělil že si vydělal,protože jsem ho na to upozornoval.A to jsem se mu ze slušnosti nabízel,že mu s tím pomůžu a to mě ten den ani nedoplatil to co jsem chtěl a s čím neměl ten dem problém,protože uznal na místě že si zato může sám a ohřívač byl starý.Pán nerozumí ničemu a ještě uráží.Sousedi byli spokojený velmi a panu Maxovy jsem zachránil bourání stropu.S úctou Kelbler Richard
Diskuze
Nesouhlasit sice můžete, ale to je tak všechno.
3× jsem se Vás ptal, jestli mnou navrhované řešení (nedržel jsem Vám pistoli u hlavy a nenutil Vás do instalace) bude fungovat a bude bezpečné - prý ANO. Bohužel se ukázalo, že bezpečné nebylo, když mi vaše napojení okamžitě po zapojení zničilo bojler. Jak píšu, absolutně amatérská práce, zničit si doma věci můžu sám a zadarmo, ne za to ještě platit. A zaplatil jsem všechno, co jste mi na doklad napsal, tak nevím na co si stěžujete.
O tom, že bych uznal, že si za zničený bojler, můžu sám nevím. Jak bych za to mohl, já ho v ruce neměl, já do něj špatně hadice nezapojoval…
Takže ještě aktualizace stavu: pozval jsem si na to opravdového instalatéra a profesionála a ten se nestačil divit, co to tam je za prasárnu. Jednak mi potvrdil moji doměnku, že 2 roháčky byly absolutně zbytečné, když mám jen jednu trubku, nebyly ani pořádně utěsněné/utažené, takže kapaly, baterie taktéž nebyla utažená a hlavně nechápal, jak mi mohl předchozí "instalatér" (tedy pan Kelbler) takhle amatérsky zničit bojler a ještě si za to naúčtovat tolik, aniž by mi předložil doklady o koupi materiálu, jinými slovy se mne ještě pokusil podvést.
Holt hajzlové jsou všude a najít poctivého a kvalitního řemeslníka je těžké :/
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace