Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Oprava pračky Candy 3,5 kg

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

dobrý den,
pračku mám cca 8 let, žiji v oblasti s velmi tvrdou vodou, nikdy nebyla žádná závada. Nyní však buben při otáčení (i naprázdno) chrastí, na jednu stranu více, než na druhou, při pohybu nahoru a dolů drží perfektně. Prát můžu, pračka je funkční, neteče, ale nerada bych něco zanedbala.
Celé to zní, jak kdyby pod buben něco zapadlo nebo se uvolnilo nějaké těsnění.
Na opravu poměrně spěchám

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Spokojenost
Úroveň jednání
Spokojenost
Celkové hodnocení

OPravu nakonec realizovala firma Perfektservis, která mi kdysi opravovala myčku a s níž jsem byla spokojená.
Hlavní technik přijímající objednávky byl sice velmi milý, nicméně chvilku jsme se dohadovali o tom, zda opravdu přijede,když mám pračku značky Candy.Debata na téma, "co tomu je", byla poněkud úsměvná, protože to vypadalo, že pračka je na odpis a že by mě vyšlo levněji si koupit novou. Nenechala jsem se odbýt a opraváře si nakonec skutečně objednala. Přijel přesně, milý, ale rázný.
Zaklekl k pračce, rozebral ji a našel v motoru cosi jako igelit (ten právě dělat ty zvuky v bubnu). Pak jsem ho ještě poprosila, aby mi vyčistil filtr a koupila jsem si odstraňovač vodního kamene. Na vše, na co jsem se zeptala, jsem dostala odpověď, ale přece jen jsem měla pocit, že ho taková oprava v podstatě nebaví. Vše ale bylo naprosto korektní a rychlé.
Celá oprava i s dopravou a čistícím prostředkem vyšla asi na 1350 Kč.
Firma Perfektservis je tedy rozhodně spolehlivá a rychlá, snaží se maximálně vyjít vstříc. Ke mně nakonec dorazili, ačkoli nemají značku Candy v portfoliu. Pak ale také asi záleží na tom, zda Vám konkrétní opravář "sedne".

Teď s odstupem jednoho dne bych si asi přece jen vybrala jednoho z řemeslníků ze stránek, např. panu Čermákovi se povedlo mě i na dálku uklidnit, že to asi nebude nic vážného... Navíc velmi oceňuji to, že kolegové napíší odhadovanou cenu a pokud ještě potřebují nějaké doplňující nebo technické údaje, zeptají se a já si od začátku nemusím hrát na opraváře a odhadovat, zda v bubnu něco rachtá nebo už to chrastí apod:)

Pana Jiřího Paula a Václava Čermáka z téchto stránek ale klidně osllovím příště, reagovali rychle a velmi vstřícně, bohužel jsme se neshodli na čase. Ve chvíli, kdy mě kontaktoval pan Čermák jsem už měla předdomluvenou opravu právě přes Perfektservis.

Dohodnutá cena
Skutečná cena

1 350 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 19.09.2013 uživatelem mitrilka

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace