Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Základová ceska

Popis zadání

Zhotovení základové desky

Dodavatel (řemeslník)
CRONY,s.r.o. (Liberec)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Durazne varuji pred uzaviranim jakychkoliv smluv s firmou crony s.r.o., za kterou vystupuje osoba jmenem Otakar Eder. Má zkušenost je, že firma po podpisu smlouvy o dílo vyinkasovala zalohu a zmizla. Samozrejme nekomunikuje. Na internetu nema spolecnost Crony s.r.o. ani osoba Otakar Eder zadne reference ani dobre, ani spatne. Touto cestu chci apelovat na dalsi naivky jako jsem ja, aby se kontaktu s firmou Crony s.r.o. a osobou Otakar eder vyvarovali.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 02.09.2013 uživatelem Uživatel_61867

Komentář dodavatele
Odpověď společnosti na komentář Ing.Jiřího Stránského z Olomouce.
Společnost měla řádně sepsanou smlouvu o dílo s panem Stránským a přesně stanovenou cenu za provedené práce.Ing.Jiří Stránský,ale po podpisu smlouvy porušil,hned několik bodů a to,nedodal prováděcí projekt,nedodal stavební povolení,nedodal statický posudek ,nebezpečí sesuvu sousedního objektu,ke kterému měl být dům přistavěn.Společnost,v důvěře,že Ing.Jiří Stránský,který si práce objednal,dodá vše,tak jak bylo oboustraně ve smlouzvě dohodnuto,ale nestalo se tak.I pře s zápis ve stavebním deníku,který i on potvrdil,nedodal požadované dokumenty.Společnost tedy nemohla práce provádět a dílo dokončit.Společnost zajistila zaměření pozemku s tím,že ani geodet nedostal přesné dokumenty od Ing.Jiřího Stránského,tak aby mohl základovou desku řádně zaměřit.Kdyby pyn Stránský předal vše jak měl,dílo by bylo dokončeno řádně a včas.Společnost postupovala dle společně dohodnuté a podepsané smlouvy o dílo a dle jí odstoupila právem od této smlouvy.Ing.JiříStránský zanedbal povinosti vyplívající z této smlouvy o dílo.Místo toho,aby se spíše omluvil společnosti a panu Ederovi,kterého společnost požádala o technický dozor na této stavbě.Pan Eder si plnil vše řádně a dle smlouvy.Ing.,Jiří Stránský se stále prezentoval,jako majitel projekční kancelře a kdo jiný,než on věděl,že k provedení díla je potřebný prováděcí projekt,který měl dodat a nedodal.Jak asi funguje jeho projekční kancelář?S pozdravem sppolečnost CRONY,s.r.o.
Diskuze
Projekční kalencelář funguje dobře. To co píšete je samozřejmě snůška nesmyslů. Dnes proběhl soud, který mi dal za pravdu ve všech bodech a přiznal náhradu v plné výši..................
Snad se jednou dočkáme toho, že se zbavíme podobných šizuňků a firem jako je ta vaše. Přeji , ať se Vám daří a máte z čeho splácet.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace