Chci začít
Uživatel_60589 řešil/a:

Noční obloha v ložnici a obývacím pokoji

5,0
Reference
Detaily a cena
Dodavatel
Zadání poptávky zákazníkem:

Byli jsme požádaní o výmalbu obyvacího pokoje, který má nad sebou otevřenou střechu a dvě spací patra. Strop je tvořen rovným stropem s dvěmi šikminami po stranách. My dekorovali 20m2 z této časti stropu, tedy přímo nad prostorem, kde se s přáteli sedí a je příjemně.
K práci bylo zapotřebí lešení z nedaleké firmy, kterou zorganizoval pohotově pan majitel a mohlose začít dekorovat. Prace byla oproti klasickým stropům pomalejší, nicméně za den i s montáží a demontáží lešení hotovo. Dílo se povedlo tak jak mělo a po zhasnutí to opravdu vypadalo jakoby někdo střechu sundal a majitel se tak mohl koukat na realistickou hvězdnou oblohu z pohodlí obývacího pokoje.
V druhém případě jsme se vraceli do téže domu, kde se pro velký úspěch dekorovala ještě ložnice taktéž o rozměrech 20m2.
Zde se malovala také realistická noční obloha a na jednu ze šikmin také veliká mléčná dráha. Obě zakázky byly hotovy v jednom týdnu. Dekorovalo se variantou " ve dne bílý strop v noci galaxie"
Děkujeme za zakázku, přejeme hodně štěstí. Na fotky z realizace se podívejte prosím v příloze.
Martin Falc
Hvězdné stropy

Hodnocení práce zákazníkem:

Malba na stropech vypadá v reálu pochopitelně lépe než na fotografii. Zejména v ložnici, kde černá obloha plná hvězd každého obklopí a přímo vybízí ke spánku. S panem Falcem byla příkladná spolupráce jak v domluvě termínu realizace tak i při samotné práci. Cena zakázky byla dle mého názoru naprosto přiměřená a příjemné jsou i slevové bonusy. Při realizaci je panVíce...

Potřebujete poradit?