Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Zapojení zásuvky k myčce na nádobí

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den,
před nějakým časem jste u mě doma na adrese Janovského 918/38, Praha 7 - Holešovice dělal proměření elektroinstalace. Mohl bych se na Vás obrátit ještě s jednou drobnou zakázkou týkající se elektroinstalace?
Chceme si s přítelkyní pořídit myčku vestavěnou do kuchyňské linky. Při rekonstrukci elektroinstalace asi došlo k chybě, protože stávající elektrická zásuvka je přesně v místě, kam plánujeme umístit do linky myčku, což údajně odporuje předpisům a navíc je to strašně nepraktické. Polohu myčky měnit nechceme, a proto uvažuju o přesunu zásuvky. Jsou dvě varianty. Buď přesunout stávající zásuvku o půl metru doprava a nebo pro připojení myčky využít zásuvku vedlejší. Na ní je ale připojen elektrický bojler na 10 litrů vody, a tedy by bylo nutné tuto jednoduchou zásuvku vyměnit za dvojitou. Rád si nechám od Vás poradit.
Myslíte, že bychom se na této zakázce mohli domluvit? Pokud byste o ni měl zájem, tak se můžeme domluvit, jak věc technicky provést..
Děkuju a přeju hezký zbytek dne.

Mirek Otáhal

=== Nabídka
Dobrý den pane Otáhal,
řešení Vašeho problému je spíše rozměrové. Myčky jsou většinou konstruovány tak, že vyplňují zadní prostor až téměř ke zdi a zásuvka překáží.

Vaše řešení jsou sice dobré, ale mají háček. Je dost pravděpodobné, že zásuvka pro myčku má svůj jistič a tím i napájení. Přidáním k bojleru by mohlo nastat přetížení jističe pro bojler. A sekání elektriky skrz linku je dost obtížné. Navrhuji proto třetí možnost.
Ponechat zásuvku zatím tam kde je a pokud by překážela, zrušit jí a udělat z ní kabelový vývod se zásuvkovou koncovkou, která bude ležet pod linkou. Krabice se zakryje víčkem.
Příští týden mám dovolenou a nebudu v Praze.

Napište zda Vám můj návrh vyhovuje, případně zjistěte zda zásuvka pro myčku má svůj jistič (např. stolní lampičkou zapojenou do zásuvky).

Hezký den přeje

Petr Vizi - Domácí servis


Dodavatel (řemeslník)
Petr Vizi (Praha 10)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Opět perfektní práce. Pan Vizi jak poradí, tak i elegantně a efektivně práci provede.

Cena
neuvedena
Kategorie
žádné
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 19.09.2013 uživatelem otahalm78

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace