Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Pergola s dílnou atipická

Popis zadání

Atipická dřevostavba - Dílna s navazující pergolou.Požadovali jsme zpracování projektové dokumentace + vyrobení zakázky a dodání.

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Zakázka byla zadána v červnu roce 2012 . Reakce na ní a smlouva byla firmou dodána rychle, paní Havrdová požadovala u atipu zaplatit 70% z ceny což jsme učinili. Od té doby už nebylo nic. Do dnes nemáme ani peníze, ani dřevostavbu. Paní Havrdová jen slibuje, ale nekoná. Důrazně varuji před touto firmou. Zřejmě je v úpadku. Jsme nuceni podniknout právní kroky k vymožení dlužné částky. Pokud má s touto firmou ( Hobby centru Chrudim, Lemore Trade s.r.o. ) někdo další problém, prosím reagujte.

Cena
neuvedena
Kategorie
žádné
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 27.07.2013 uživatelem Uživatel_58675

Diskuze
I já mám problém s p.Havrdovou a firmou Hobby centrum (Lemore Trade). Vesměs podobný jako vy. V únoru jsem zaplatil částku (100%) za chatku Andi s prodlouženým přístřeškem a termín měl být květen letošního roku 2013. Od května od paní Havrdové slyším jediné slovo - zítra (tedy pokud se rozhodne mi zrovna vzít telefon). Je to vždy rozhovor jak s pohádkovým "Bajajou", protže dokola slyšíte to samé "zítra" jen s rozdílem že Bajaja nemohl a paní Havrdová - nechce. Už 3x mi paní Havrdová tvrdila že chatka jede (nejdřív ze slovenska, pak 2x z německa) ale nidky nedojela. Neustále mi dává kontakty na řidiče, kteří prý chatku vezou ale nikdy se jim nedovoláte. Teď jsem v situaci, kdy mi bylo slíbeno vrácení peněz ale peníze se už měsic údajně posílají na účet a nejsem si jist zda-li někdy dorazí. Před tím než odprodám pohledávku firmě, která se tímto zabývá, rozhodl jsem se, že prapodivné podnikání p.Havrdové a jajího manžela p.Musílka zveřejním v novinách a v televizi. Tímto tedy prosím všechny, kterí jsou na tom podobně jako já a jsou v seznamu čekatelů na chatku aby se připojili k diskuzi a případně mi zaslali svoje komentáře, neboť dávám dohromady podklady pro reportéra.
Dobrý den, psala jsem ten komentář z 27.7.2013. Už se mi ozvala další paní, ketrá je na tom stejně. Dohromady jsme tedy zatím tři podvedení. Mám dojem, že tím to nekončí. Můj mail je ala.cerv@seznam.cz. Pokud budete chtít nějaké podrobnosti k mé kauze Lemore Trade, dejte vědět. Vlastním od pí Havrdové dobropis k proplacení splatný k poslednímu květnu 2013. Bohužel dosud neproplacený. S pozdravem Červenková
Přidám se- mám jejich výmluv plné zuby a po předání polici- tak vodí za nos i ji. Chrudimská Policie mi poslala až po mé urgenci, že je vše ve vyšetřování.............Hobby centrum a lemore- jedna a táž pakáž.....090771@seznam.cz
Stal se zázrak. Nevím co přimělo p.Havrdovou k tomu aby mi vrátila peníze za objednanou chatku, nicméně po 6 měsících se opět mohu radovat z toho že peníze neskončí ve chřtánu podvodníků. O paní Havrdové a slavném Hobby centru (Lemore Trade) nikdy víc. Přeji všem, kdo jsou na tom stejně jako jsem byl já aby i váš konec byl "happyendem".
to Vám moc přeji, teď jsem přidala také svoje zkušenosti. Doufám, že my všichni dopadnem stejně dobře, jako vy.
Ještě bych chtěla všechny upozornit, že http://www.dumazahrada.com je ta samá firma jako Lemore trade a Hobby centrum Chrudim. Rozhodně zde nedoporučuji nic nakupovat a nic platit.
Rád se připojím ke komentářům o firmě Hobby centrum. Po přečtení příspěvku od uživatele 61877 nemohu nereagovat. Situace jako přes kopírák. V prosinci 2012 jsem zaplatil zálohu ve výši 50% za dva zahradní domky. Termín dodání červen 2013. Domky také putovaly každý den k nám celé dva měsíce, ale nikdy nedorazily. Teď jsem momentálně ve fázi putujícího dobropisu-ne a ne dorazit. Vypověděl jsem smlouvu, s čímž neměla paní Havrdová žádný problém, jako ostatně s ničím. Také jsem se rozhodl zveřejnit pochybné obchody paní Havrdové v televizi. Kontaktoval jsem také chrudimské noviny.Nyní jednám s firmou na vymáhání dluhů. Pokud dlužné peníze paní Havrdová neuhradí do týdne, odprodám pohledávku Prosím tedy další , kteří byli též podvedeni, aby připojili své komentáře, které budou podkladem pro reportéry. Pevné nervy všem!!!
Přidávám se svým hodnocením k dalším zákazníků, poškozeným od této firmy. Vše je jak přes kopírák. Při vyřizování objednávky firma zastoupená p. Havrdovou ( jednatelem dle o.r. p. Romanem Musílkem ) čile komunikuje. Jak zákazník zaplatí zálohu komunikace se omezí pouze na plané slibování. Po mnoha urgencích jsem dala firmě termín ještě do konce srpna 2013 a stejně nereagovala. Již jsem oslovila právního zástupce. Nyní odstupuji od smlouvy s požadavkem na vrácení zálohy. Jsem odhodlána všemi správními prostředky domoci se svých práv. Se všemi poškozenými se ráda spojím, příp. dám kontaktní údaje.
Na závěr - čtěte recenze a reference na firmy a této se obloukem vyhněte.
Jsme na tom úplně stejně. Domek nedodala peníze vrátit nechce. Telefon nebere na e-maily nereaguje. Podáváme trestní oznámení.
Dnes jsme na p. Havrdovou podali trestní oznámení. V pondělí měli být peníze na účtě jak slibovala už poněkolikáté. Samozřejmě že nejsou. Prý je problém v bance.....samozřejmě že není jak jsme zjištovali. Takže jsme došli na policii a podali trestní oznámení. Dali jsme podnět i na českou obchodní inspekci a na finanční úřad. Pokud někdo máte podobnou zkušenost jednejte ihned. Na policii nás informvali jaký bude teď postup ....nic příjemného ale pokud to tak p. Havrdová chce má to mít se vší parádou.
Podali jste ho v místě bydliště? Na ČOI V Chrudimi jsme volali už minulý týden.
Jsem na tom stejně jako všichni tady jen samé slibovani a skutek utek. Pořád jen zítra a stejně nic.... došla nám také trpělivost a jdeme postupovat další kroky.
Trestní oznámení jsme podali a zaslali kopii p. Havrdové. Peníze nám vrátila hned druhý den. Chtěli jsme stáhnout trestní oznámení ale na policii nám řekli že to nelze. Prý se dopustila tak jako tak podvodu a musí to být projednáno. Na tuto firmu toho mají víc jak nám řekli. Nicméně užili jsme si nervy ale zaplať bůh máme vše vrácené. Domeček jsme si nakonec objednali přes jinou firmu tam nebyl nejmenší problém. Přeju všem aby jste své peníze získali zpět. Já s touto firmou ale už nikdy nechci nic mít společného.
Dnes jsem na firmu Hobby centrum Chrudim také podala trestní oznámení. Doufám, že se p. Havrdová a p. Musílek chytnou za nos a konečně začnou jednat. Je nás poškozených víc, tak snad ta trestní oznámení nevyšumí do ztracena. jinak na webu je další poškozený. Všem pevné nervy přeje uživatel 1lenulka. Muj mail je 1lenulka@centrum.cz
Přidávám se i já, chatka objednána přes http://www.dumazahrada.com, ve smlouvě uveden, jak jinak než pan Musílek, vše ale vyřizujeme s p. Davidovou ! Uhrazená častka celá, p. Davidová hrozně ochotná, každým dnem chatka na cestě, potom na skladě ale doposud vlastně nikde !!! P. Davidová nebere telefony, když už se jí konečně člověk dovolá, tak nemá čas, je u doktora nebo nemůže komunikovat, jelikož má vybitý telefon... dodání je po splatnosti, napřed, že uhradí částku zpátky na učet, ale doposud jak jinak než nic!!!! Důsledně varujeme před touto firmou, podáváme trestní oznámení. Chatka objednána v červenci 2013.
Dobrý den, podala jsme také trestní oznámení. Chatka objednána a zaplacena v dubnu 2013 , do dnešní doby jen výmluvy . Objednáno v Hobby Centru Chrudim. Je to společnost p. Musílka, jež vlastní i Lemone Trade. údajně p. Havrdová je jeho manželka- leč po všech peripetiích nevěřím ničenu. Pokud se spojíme, můžeme podat návrh na insolvenční řízení firmy. Jen mám obavu, že vzhledem k tomu, jakou mají částku jako kapitál - ...tak nevím , nevím. Já bych do toho šla. 090771@seznam.cz
Bohužel jsem asi jeden z mnoha, objednal a zaplatil jsem 2 chaty a pohádkový příběh jsem slyšel stejný jako vy všichni. Podávám trestní oznámení a jelikož nás je mnoho, prosím kontaktujte mě na email : jan.jindra@europe-invest.cz a domluvíme společný postup.
Jak čtu, tak zjišťuji, že moje sestra není sama podvedená.Také už jedná přes POLICII ČR.Jen doufám, že to všem dobře dopadne,peníze budou vyplaceny všem a ŠMEJDI z firmy HOBBY CENTRUM řádně potrestáni.Divím se, že firma stále ještě provozuje svoje internetové stránky,kde nabízí stále chatky.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace