Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Tapetování

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den,

ráda bych Vás oslovila s nabídkou tapetování. Je to asi 12 m2, v Praze 5, tapety vliesové. Prosím, ozvěte si mně, jestli by Vás nabídka zajímala. Hezký den,

Juřenová

=== Nabídka

Dodavatel (řemeslník)
Libich INTERIER (Praha 2 Vinohrady)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
S nedostatky
Celkové hodnocení

Firmu jsem oslovila přímo. Tapetář, se kterým spolupracuju onemocněl a potřebovala jsem někoho ihned. Bohužel s firmou být spokojená nemůžu. Pan Libich neakceptoval moji prosbu, jestli by se mohl vyzout, prý má boty čisté. Zelepená podlaha a stěny od lepidla, které po sobě neočistil. Na telefonicky dohodnutou cenu si "nepamatoval". Nicméně tapety nalepil dobře. Vzhledem k mým zkušenostem s jinými tapetáři si dovoluji nedoporučit.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 30.07.2013 uživatelem katkajurenova

Komentář dodavatele
Na tuto referencí musím ostře reagovat, protože paní Jůřenová lze jako když tiskne! Zároveň chci upozornit všechny řemeslníky aby dali pozor na tuto klientů z níže uvedených důvodů.:!!!
1. Slušně jsem upozornil klientku, že se nebudu zouvat, protože nebudu lézt po štaflích bos a zároveň z důvodů bezpečnosti práce. Klientka s tím neměla problém a argumentovala tím, že stejně musí celý byt vytřít.
2. Při předání díla nikde nebyla opatlaná podlaha!!! Co se týče stěn, tak na jednom místě v rohu byla skvrnka od lepidla, které jsem očistil a klientka absolutně nic nenamítala a naopak poděkovala.! Jen dodám, že lepidlo které používám je po zatuhnutí naprosto transparentní, tak i kdybych skvrnu neočistil, tak by nebyla vůbec vidět!
3. Cenu za m2 vč. penetrace jsem klientce oznámil do telefonu při objednávce, takže si i proti metrům, které psala do poptavky dokázala spočítat a už do předu věděla kolik bude platit. Ale při placení došlo k problému! Klientka u sebe neměla ani celu častku na zaplacení a začala na to konto ze mě dělat blbce a začala mi drze tvrdit, že jsem ji řekl do telefonu jinou cenu a ještě k tomu se hrozně divila že chci zaplatit dopravu! Nic méně přišel její manžel(partner) "velice sympatický pán" a klientku velice ostře okřiknul s tím jak to, ze nemá dost peněz a sám část doplatil. Bohužel ani on neměl dost peněz, takže mi Klientka zůstala dlužná skoro 500,-!! Když mě pán byl vyprovodit, tak se několikrát omlouval za její chování!
Vzhledem k tomu jak paní Jůřenová přistupuje k placení za objednanou práci, by zde mohla i vzniknout právní domněnka, ze se pokouší o podvod! Z důvodů toho, že si objedná práce a už do předu sama ví ze za ní nezaplatí v plné výši!
Toď vše, co k tomu mohu dodat.
Diskuze
samá lež, ale máte právo na svůj názor. Jen k tomu tolik. Dělám interiéry na zakázku. Jste první, který si nedokázal přinést pracovní obuv a při otázce, jestli je výtah, jste mi strčil do ruky tyč, abyste náhodou nemusel chodit do třetího patra 2x. Lepidlo nechalo na stěnách fleky, takže můj úžasný partner tam ještě odpoledne běhal a zamalovával to po Vás. Chápu, že doba je zlá a peníze hýbou světem, ale udělat si úsudek podle výběru tapet..."ty byly drahé, ta má peněz dost" mě přinejmenším uráží. A pominu Vaše přeměřování kolik jste toho vytapetoval... 5 centimetrů žádná míra. A pokud chcete s mým jménem spojovat slovo podvot, prosím, važte slova. Jak už tady někdo psal nevermore.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace