Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Kompletní rekonstrukce bytu (návrh nového interiéru + realizace rekonstrukce dle návrhu)

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Návrh rekonstrukce panelákového bytu 3+1 + realizace.

Ráda bych požádala o doporučení bytových architektů/designerů pro přípravu projektu nového interiéru místností a zároveň o doporučení firem, které by mohly rekonstrukci dle připravených projektů zrealizovat.

Rekonstrukce bytu je plánovaná v rozsahu: demontáž současného umakartového jádra, vyzdění + obklad bytového jádra, vodoinstalace v nové koupelně, wc a kuchyni, nová elektroinstalace ve všech pokojích, nové omítky ve všech pokojích, sádrokartonové podhledy ve všech pokojích, vybourání stávajících futer + příprava na nové dveře včetně obložek ve všech pokojích, vyrovnání podlah ve všech pokojích (stěrka), případně položení vinylové podlahy (Adramaq).

Změny v interiéru: zvětšení současné koupelny, zachování samostatného wc, nově vstup do kuchyně přes obyvací pokoj, v obyvacím pokoji kromě relaxační zony také pracovní kout s knihovnou, v předsíni místo současné komory velká rohová vestavěná skříň.

Termín realizace: s rekonstrukcí je možné začít de facto ihned, realizace by měla proběhnout v červenci, srpnu, nejpozději září 2013.

Děkuji.

=== Nabídka
Dobrý den, dovoluji si odpovědět na vaší poptávku rekonstrukce bytu a za účelem zjištění rozsahu požadovaných prací bych Vás tímto chtěl požádat o schůzku na místě realizace. Provádíme komplexní stavební činnost, tj. projekty, statiku, elektroinstalace, vč. revizí, voda, topení, plyn, vč. revizí, sádrokartony, zednické a obkladačské práce, kuchyně a skříně na míru. V případě Vašeho zájmu mne prosím kontaktujte. Předem děkuji za odpověď. Choleva Pavel

Dodavatel (řemeslník)
Pavel Choleva (Ostrava - Zábřeh) Premium
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Rádi bych touto cestou poděkovali panu Cholevovi za spolupráci při rekonstrukci bytu. S jeho službami jsme byli velice spokojeni. Vážíme si věcného a seriózního jednání stejně jako ochoty k případným úpravám během probíhající rekonstrukce. Drobné nedostatky, které byly připomínkovány, byly bezezbytku odstraněny.

V případě, že bychom chystali další rekonstrukci, neváhali bychom pana Cholevu znovu oslovit.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 26.12.2013 uživatelem Uživatel_57271

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace